עזרה|בחירת מאוררים למארז NZXT Tempest - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|בחירת מאוררים למארז NZXT Tempest

ynets14

Recommended Posts

אני כבר 7 שנים עם המארז והגיע הזמן להחליף מאוררים.

אני צריך את עזרתם לגבי בחירת מאוררים.

אני צריך להוסיף

3 של 120מ"מ

1 של 140מ"מ

הדבר הכי חשוב שתהיה סירקולוציה של אויר תקינה

נושא הרעש לא מפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NF-S12A-FLX

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NF-A14-FLX

שקטים, ספיקת אוויר טובה, לפי יצרן 150000 שעות (המון), חברה טובה,

לטעמי לא צריך יותר למארז, כי ישנם מאווררים עם ספיקת אוויר גבוהה יותר שמסתובבים במהירות

גבוהה יותר ויותר רועשים המאוורר הזה מסתובב ב1200 סל"ד עם ספיקה טובה למהירות זו,

תקרא פה

http://hwzone.co.il/community/threads/528787-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A8-%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%96#.U5IcTCiZtF4

תבדוק אם יש לך חיבורים 3 פינים, אם לא צריך מאוורר שמתחבר לספק או מתאם (אני משער שיש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוסיף עוד ועוד מאווררים ? זה לא יחס לינארי השיפור בזרימה, זאת אומרת שאם יש לך עכשיו 2-3 מאווררים ואתה מוסיף עוד 2-3 מאווררים לא אומר שהטמפ' תרד בחצית ודווקא להפך לפעמיים, שכן אתה תוסיף ותוסיף מאווררים תעלה את רמת הרעש הכללית (שלא מעניינת אותך) אבל השיפור בטמפ, יהיה מזערי, ולכן זה סתם הוצאה של כסף.

לפני שאתה רץ לקנות מאווררים, אני מציע לך קודם לעשות בדיקה עם המאווררים הקיימים, אתה רוצה טמפ' טובות יותר אולי שווה לך להשקיע דווקא בקירור של המעבד ולהחליף את המאווררים הקיימים, מה שיעניק באותו תקציב ולרוב תוצאה טובה יותר.

אבל לפני הכל תחליט מה אתה בדיוק רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוסיף עוד ועוד מאווררים ? זה לא יחס לינארי השיפור בזרימה, זאת אומרת שאם יש לך עכשיו 2-3 מאווררים ואתה מוסיף עוד 2-3 מאווררים לא אומר שהטמפ' תרד בחצית ודווקא להפך לפעמיים, שכן אתה תוסיף ותוסיף מאווררים תעלה את רמת הרעש הכללית (שלא מעניינת אותך) אבל השיפור בטמפ, יהיה מזערי, ולכן זה סתם הוצאה של כסף.

לפני שאתה רץ לקנות מאווררים, אני מציע לך קודם לעשות בדיקה עם המאווררים הקיימים, אתה רוצה טמפ' טובות יותר אולי שווה לך להשקיע דווקא בקירור של המעבד ולהחליף את המאווררים הקיימים, מה שיעניק באותו תקציב ולרוב תוצאה טובה יותר.

אבל לפני הכל תחליט מה אתה בדיוק רוצה.

בכללי נכנסים 6 מאוררים למארז שלי

2 למעלה של 140מ"מ

2 מקדימה של 120 מ"מ

1 בצד מ"מ

1 מאחורה 120 מ"מ

כרגע אני עם 4 מאוררים שלושה מהם כבר שחוקים אני סוחב איתם כבר 6 שנים ..

אז אני מחליף רק את הקיימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחוקים כי ? הם עבדו 7 שנים ? או כי הם כבר עושים רעש, לא מסתובבים חלק וכו ?

כמו כן אני שואל שוב מה המטרה שלך ? סירוקולציה יותר טוב במארז או טמפ מעבד יותר חשובה ?

בגדול אתה יכול להסתפק במאווררים קידמים ואחורי ואת השאר להשקיע בקירור למעבד (שוב אם זה המטרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחוקים כי ? הם עבדו 7 שנים ? או כי הם כבר עושים רעש, לא מסתובבים חלק וכו ?

כמו כן אני שואל שוב מה המטרה שלך ? סירוקולציה יותר טוב במארז או טמפ מעבד יותר חשובה ?

בגדול אתה יכול להסתפק במאווררים קידמים ואחורי ואת השאר להשקיע בקירור למעבד (שוב אם זה המטרה).

רובם הפסיקו להסתובב והשאר בכלל כבר לא מסתובבים.

סירקולציה האוירור חשובה לי, שאר הרכיבים במחשב יש AC freezer pro 7 rev 2 ,windforce x3

ממש חשוב לי שהכונן קשיח,לוח M יקבלו את האוויר שמגיע להם כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...