באן ל- 7 ימים, הייתי שמח איך להוריד את החסימה [פרטים בפנים]. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באן ל- 7 ימים, הייתי שמח איך להוריד את החסימה [פרטים בפנים].

Eyal-Style

Recommended Posts

שלום רב,

נכנסתי לשרת קומפטיטיב ואיך שהתחיל ה- WARM UP, זהו סבב ראשוני של חימום שלא משפיע כלל על התוצאה שמתי לב לזה שיש לי פינג באיזור 70-90 ולפחות ל- 2 מהיריבים שלי היה פינג של 19, השרת כנראה יושב במדינה שלהם או באיזור מאוד קרוב.

בכל מקרה אין ספק שכבר בנקודת הפתיחה במצב הזה אין זה פייר שנשחק ככה.

אך מה שזכור לי שאם כבר נכנסתי אסור לי לצאת מהשרת כי אז אני מקבל באן של 24 שעות שאני יכול כמובן להבין מאיפה זה נובע .

בכל מקרה התחלנו לשחק וראיתי שהפינג משפיע משמעותית על קיום המשחק וביקשתי מכולם לבעוט אותי מהמשחק. הדב כמובן לא קרה אז ניסיתי להתמודד עם המצב הקיים אך מה שלא עשיתי בשכל זה שהתחלתי לירות על הקבוצה. חשוב לציין שלא הרגתי אף אחד.

באחד מן התורות פגעתי במישהו מהקבוצה שלי שוב פעם (אחרי שהוא קודם כל פגע בי) ואז נזרקתי מהשרת עם באן ל-7 ימים . זה פאקינג אבסורד .

עכשיוף חשוב לציין שתכלס המשחק וכל העניין השרתים סקינים והבולשיט הזה פחות מעניין אותי, השאלה היא איך אני יכול לבטל\לקצר\לערער על הבאן הזה, הקפיצה של באן מ- 24 שעות ל- 7 ימים אבסורדי ולא מתקבל על הדעת בייחוד שכל המשחק התנהל בצורה לא שוויונית .

מה ניתן לעשות ? ובבקשה אם התשובה תהיה להמתין אז את זה אני יודע, אני רוצה שמישהו יחדש לי משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70-90 נגד 19, ממש לא הבדל שובר משחק. יש האומרים שפינג גבוה אפילו מקנה יתרון

TK בתחילת ראונד נענש בחומרה רבה יותר

לא ניתן לערער, משך ה-cooldown יורד כל שבוע בדרגה בתנאי שתתנהג טוב כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...