גרסה חדשה לאנדרואיד - 4.4.3, מישהו מכיר? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרסה חדשה לאנדרואיד - 4.4.3, מישהו מכיר?

Gil28

Recommended Posts

שמעתי שהוא יצא באחת מרשתות הסלולר בארצות הברית, והיה צריך להגיע גם למכשירי הנקסוס בימים הקרובים (והנה הוא הגיע).

לא זוכר בדיוק, אבל נכתב שאין שינויים משמעותיים בגרסה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי, נחמד מאוד במיוחד האנשי קשר.

אבל עדיין חסרים שם כמה תכונות בסיסיות. אי אפשר להקיש מספרים ובכך לחפש אנשי קשר בעברית. ואין חיוג מהיר בלחיצה ארוכה על מספר.

לטעמי עדיין עדיף ה exdialer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T9 בעברית. כרגע כאשר אתה לוחץ על מקשים כדי לחייג, הוא במקביל מחפש באנשי הקשר לפי המספרים ובמקביל גם לפי האותיות באנגלית שבמקלדת המספרים, אבל לא בעברית. (שים לב, מקשי הטלפון רק עם אנגלית) זו תכונה שאני משתמש בה כל הזמן בעברית ב exdialer. הרבה יותר מהיר לי למצוא כך איש קשר ולחייג/לסמס אליו.

הדבר השני זה שיוך איש קשר למספר מסוים במקלדת החיוג. לדוגמה, אם אתה לוחץ לחיצה ארוכה על 5, שיחייג אוטומטית אל חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון לא מופץ לכל המכשירים בבת אחת. יכול לקחת שבוע ואולי מעט יותר עד שיגיע לכולם.

יש דרך להכריח את המכשיר לבדוק שוב פעם. (הבדיקה הרגילה שאתה עושה שוב ושוב תופסת רק פעם ביממה) אך זה יכול לקחת עשרות נסיונות, ועלול לדפוק את ה במכשיר, בצורה כזו שרק הוספת חשבון אחר למכשיר, הסרת החשבון הישן ואז הגדרתו שוב תפתור זאת. - אני מציע להמתין בסבלנות, כי גם כך מדובר בעדכון שולי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כרגע בדקתי, גם הנקסוס 7 2013 שלי עדיין לא קיבל את העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כך וכך שנים קיבלתי החלטה לשמור את אנשי הקשר שלי באנגלית. מאז אני רק מברך על ההחלטה הזאת.

תאימות מלאה בכל האפליקציות, זיהוי קולי עובד "כמו בסרטים", תאימות למכשירים חיצוניים (למשל דיבורית BT ברכב שמציגה את שם המתקשר, למרות שאני מודה שזה פחות רלוונטי מאז שהמכשיר נמצא לי תמיד מול העיניים עם וויז בכל נסיעה), והעיקר מבחינתי - סינכרון של אנשי הקשר מול (תמונות וכו') בצורה שקופה ואוטומטית.

אני לא רואה שום יתרון לשמירת אנשי הקשר בעברית, הרי את הממשק של המכשיר אני במילא משאיר באנגלית כי זה מרגיש לי הרבה יותר טבעי ונכון. בעבר דווקא אהבתי שהטלפון כולו בעברית, אבל לקח לי מעט מאוד זמן להתרגל להיפך, ועכשיו ממשק בעברית מרגיש לי מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T9 בעברית. כרגע כאשר אתה לוחץ על מקשים כדי לחייג, הוא במקביל מחפש באנשי הקשר לפי המספרים ובמקביל גם לפי האותיות באנגלית שבמקלדת המספרים, אבל לא בעברית. (שים לב, מקשי הטלפון רק עם אנגלית) זו תכונה שאני משתמש בה כל הזמן בעברית ב exdialer. הרבה יותר מהיר לי למצוא כך איש קשר ולחייג/לסמס אליו.

הדבר השני זה שיוך איש קשר למספר מסוים במקלדת החיוג. לדוגמה, אם אתה לוחץ לחיצה ארוכה על 5, שיחייג אוטומטית אל חיים.

אני מוכרח לציין שאני לא מבין איך זה יכול להיות שימושי. אם אני מזין מספר חדש, אני פשוט מזין את המספר. אבל אם יש לי אותו באנשי הקשר, אני פשוט מזין את שמו עם המקלדת המלאה (איך T9 יכול להיות נוח יותר?) שים לב שגלילה למטה מתוך מסך החייגן מחזיר למסך המועדפים והחיפוש.

עריכה: לגבי חיוג מהיר - ניסית ללכת להגדרות השיחה ולשחק עם "מספרי חיוג קבועים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי T9, פשוט מדובר בפחות לחיצות ובתהליך מהיר יותר. פותחים את החייגן, ולוחצים את השם לפי האותיות שבמספרים. לדוגמה, אם אני מחפש את איציק, לחיצה על 358 בחייגן הטלפון מיד מביאה לי את איש הקשר הרלוונטי.

כמובן אני יכול להיכנס במקום לחייגן אל אנשי הקשר, ללחוץ חיפוש, ואז להתחיל לרשום במקלדת הרגילה הקטנה יותר את שמו. אבל מדובר בלחיצה/גלילה אחת יותר, (חיפוש) במסך שמשתנה מעט לאט יותר, (תוספת המקלדת) ובמקלדת קטנה יותר. (המקלדת הרגילה במקום לחצני הטלפון)

לגבי חיוג מהיר - אין לי טלפון , אבל היה היום 4 מעודכן בידי ובדקתי את העדכון החדש ובין השאר את החייגן, וחיפשתי אפשרויות אלו - לא מצאתי. אתה מצאת את החיוג מהיר ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

הבחירה שלי באיציק היתה מקרית.

במקרה "איצ" אלו האותיות הראשונות בספרות 358 . אבל חייגן T9 מודרני לא מוגבל לאותיות הראשונות במקלדת T9, ובאותה מידה זה יכול להיות לחיצה על 65 כדי לאתר את טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...