מחפש לקנות כרטיס קול איכותי וטוב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות כרטיס קול איכותי וטוב

duzapz

Recommended Posts

היי,

אני מחפש כרטיס קול לא הכי מטורף שיש אבל משהו אחלה.

דרישות:

- שניתן יהיה בוודאות לחבר גם אוזניות וגם רמקולים ביחד ובמידהו אני רוצה להשתיק אחד מהם שתהיה גם האופציה הזאת.

- שתהיה אפשרות של Stereo Mix / What U Hear

- חיבור PCI-E

- מתאים לגיימרים

כרגע יש לי sound blaster x-fi xtreme audio ואני די מאוכזב ממנו.

לא מצליח לחבר ורמקולים ביחד. אין אפשרות של STEREO MIX בווינדוס 7.

כרטיס קול מאוד באפשרויות שלו.

אשמח להמלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XtremeAudio הוא אכן פיכסה של כרטיס. הוא אפילו לא באמת X-Fi. זה שקראו לו ככה זו פשוט הטעייה בוטה בפרסום, וללא ספק מעיד על החברה המסריחה שייצרה/מכרה אותו (שהם אלופים בשטיקים שדופקים את הלקוחות).

למרות האמור, יש להם גם כרטיסים לא רעים. במיוחד לגיימרים. למשל הXtremeGamer/XtremeMusic שהם X-Fi אמיתיים (מה שבעיקר אומר, שיש דרייברים נורמליים לויסטה/7). לי יש XtremeGamer ואני משתמש בו במחשב שמריץ ויסטה, ויש בדרייברים, מנסיון, פונקציה של השתקה אוטומטית של הרמקולים כשמחברים לפאנל הקדמי, וכן יש What U Hear.

מה שאין זו החלפה אוטומטית של המיקרופון מאחורי לקדמי כשמחברים/מנתקים מיקרופון בפאנל הקדמי. קצת מציק (אפילו לRealtek המובנה יש פיצ'ר כזה!), לי ספציפית לא מפריע כי לרוב אני לא עושה בזה שימוש ומשתמש במיקרופון המובנה בwebcam גם ככה.

לא ניסיתי כרטיסי קול PCIE. כשהם רק יצאו היו תלונות עליהם שמבחינות מסוימות (בעיקר latency) הם מפגרים מאחורי כרטיסי הPCI. אבל זה מידע לא עדכני - סביר להניח שהמצב השתפר מאז, ובכל מקרה לא בטוח האם זה קריטי בכלל.

הסיבה שבחרתי בXtremeGamer הוא שבכרטיס הזה, להבדיל מרוב הקקה של יש חיבור סטנדרטי של HD Audio לפאנל הקדמי, מה שאומר שזה תואם לכל מארז ולא צריך את הFront Panel המיוחד שלהם או להתעסק עם מתאמים לא סטנדרטיים. גועל נפש של חברה, כבר אמרנו? :)

לדעתי, חכה להמלצות של חבר'ה מנוסים על כרטיסים לא של . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...