חוות דעת על מפרט שבניתי. אשמח להצעות לשיפור. תקציב 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט שבניתי. אשמח להצעות לשיפור. תקציב 5K

xena

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל, למרות שלא נראה לי שצריך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 2K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? רב-תכליתי, מולטיטסקינג כבד כאשר אני לא ממש משחק.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920X1200

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? אין לי מושג מה זה אומר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? דיסקשיח רגיל ומארז

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.KSP אילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?יום חמישי הקרוב, 5/6/2014

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שעל כרטיס המסך תהיה יציאת HDMI

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אמנם אני לא משחק אך ארצה כרטיס מסך סביר, שיהיה טוב מאלו המובנים במעבד. כיום אני עם GTX460.

צירפתי תמונה של המפרט שבניתי. אשמח לחוות דעת.

כמה שאלות:

1. האם לוח Z97 תואם לכל מעבדי אינטל בעלי סוקט 1150?

2. האם אפשר לחסוך בכרטיס המסך שבחרתי? האם זה לא יותר מידי לדרישות שלי?

3. אני משתמש רק ביציאת לחיבור המחשב לפלזמה 51". האם זה משנה משהו במפרט שבחרתי?

4. האם להתעקש על ולוח בעלי MSATA?

5. האם הספק כוח מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מאוד מבוזבז , טוב שהתייעצת.

אין לך צורך בלוח מסוג Z אם אתה לא מתכוון לבצע OC.

אין גם צורך בזכרונות היקרים האלה , ובטח שלא ב16GB.

הכרטיס מסך דיי ישן ולא משתלם לדעתי.

איזה סיבה יש לקחת i7 אם אתה לא עושה שימושים כבדים ?

חכה שיבנו לך כאן מפרט מאוזן יותר , לאו דווקא משתלם מKSP אילת , יש חנויות שעם מעמ זולות יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה ללוח Z97 הוא בעיקר בגלל ההשקעה בפיצ'רים כשמדובר בצ'יפסט הזה (הוא לא שונה מ Z87 או H 87 לצורך הדיון). במקרה הזה הלוח תומך בכרטיס קול של קריאטיב, בעל איכות טוב יותר, אני רוצה להאמין, מה Realtek שתמיד דוחפים ללוחות.

יש לי אפשרות לרכוש I7 4770 ב 500 ש"ח חדש (לא יכול לספר פרטים), אז זה לא באמת יעלה לי כמו בתמונה. ככה שזה לא באמת בזבזני, אלא מנצל הזדמנות. אני בעצם בונה מחשב מסביב למעבד שהוא נתון קיים.

אתם מוזמנים לראות את מפרט המחשב שלי. אינני מתכוון לרדת ברמה מבחינת זריזות המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על השיפור הבא במפרט?

שכחתי לציין כרטיס מסך בתמונה. חשבתי על GTX660, אך לא הבנתי בדיוק מה קורה עם האיוורור בכרטיסי המסך. ראיתי שיש סטנדרטי ומשופר. אני מחפש מחשב שקט ככל הניתן. אשמח להמלצה על כרטיס, לא חייב מ KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...