Battlefield חדש נחשף! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield חדש נחשף!

David Ell

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה רק אני או שהמשחק ניראה ממש ממש ממש כיף!!!

בהתחלה חשבתי לעצמי "מה לעזאזל הם חושבים.. הם הורסים את הסדרה" אבל אחרי שראיתי קצת GAMEPLAY אני כל כך רוצה לשחק עד כדי כך שאני בכלל חושב על קניית הבטא ב !!!

למישהו יש קוד ספייר???? בבקשה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסרטונים הוא נראה ממש כיף..כשאתה משחק בעצמך זה קצת פחות..

התזוזה שם ממש לא משהו, עברתי ל BF4 אחרי זה והרגשתי כאילו אני עף

מקווה שישנו את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF4 יצא לפני פחות משנה .היה מלא באגים ובעיות , שנפתרו רק לאחרונה .

המשחק עלה לכם ~500 שקלים .

עכשיו יוצא הבא בסדרת BF . תוך פחות משנה !!.

EA פשוט מזלזלת באינטליגנציה וביכולת הזכרון שלכם .

אני לא מאמין שאתם רוצים לקנות את hardline .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוציאים כל שנה כי COD יוצא כל שנה, לפני זה היה להם גם את MOH אבל הם בחרו לבטל את כל שאר הסדרות ושכל משחקי ה FPS יהיו BF. אם יש להם את כוח העבודה לעשות את זה אני לא רואה אם זה בעיה, COD יוצא כל שנה אבל בתתי סידרה יש מרווחים של שנתיים-שלוש ואם המפתחים יצליחו להבדיל את עצמם אחד מהשני (למשל כמו שעשו עם BLACK OPS או עם COD4) אז זה דיי טוב.

במקרה הזה מדובר בתת סדרה חדשה ונראה כאילו ל BF4 יצא תוכן נוסף גם לאחר היציאה של HARDLINE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF4 יצא לפני פחות משנה .היה מלא באגים ובעיות , שנפתרו רק לאחרונה .

המשחק עלה לכם ~500 שקלים .

עכשיו יוצא הבא בסדרת BF . תוך פחות משנה !!.

EA פשוט מזלזלת באינטליגנציה וביכולת הזכרון שלכם .

אני לא מאמין שאתם רוצים לקנות את hardline .

מסכים בגדול אם הדעה שאתה מציג, אבל לא בגלל הבאגים.....

זה פאקינג אותו משחק עם סקינים!!! (טוב, + מוד) אני לא מאמין שאנשים אשכרה יקנו את זה!

אפילו לא טרחתי להירשם לבטא :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הבאגים הם תוספת . ברור שזו אותו משחק .

יכלו לעשות DLC נוסף ל BF$ , אופס , התכוונתי ל BF4 , שמכניס את החיילים למלחמה נגד פושעים בתוך עיר כלשהי .

יכלו , אבל לא יעשו , כי עוד משחק משמעו עוד כסף .

אני זוכר שקניתי את BF3 ב 60 יורו .

ואז שדרגתי לפרימיום באותו הסכום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם הם היו מוציאים את HL כDLC, ניראה לי שהם היו משלשים את ההכנסות.

ונכון, על DLC אי אפשר לגבות סכום מלא, אבל עם יחצנות ופרסום נכון הם יכלו לשים תג מחיר של 30$/€ בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוציאו את Bad Company 2 Vietnam בעבר, הם היו יכולים לעשות את זה שוב אם הם רצו ואם זה היה 30$ או אפילו 40$ כולם היו בסדר עם זה (סוגי משחק חדשים+SP חדש). מצד שני אין להם סיבה לעשות את זה, כנראה שגם המשחק הזה בסופו של דבר ימכור אותו דבר כמו הקודם אז עדיף להוציא משחק במחיר מלא ולא משהו מוזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא קיבל מייל וגישה לבטא של הרדליין שלחו הודעה לEA והם יסדרו את זה

Hello,

Thank you for contacting us with your inquiry regarding the Battlefield Hardline Beta. We are delighted to inform you that the account shown below your Origin account has been flagged for access to this exciting phase of testing. Please visit www.origin.com to begin your download.

Origin ID: ******

We sincerely appreciate your support and hope you enjoy this highly anticipated title.

Get ready for Hardline!

Sincerely,

EA Help

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אפשר לראות איך הם יוציאו פרימיום, אחרי כמה חודשים משחק נוסף תחת הכותרת HL ובטח ייתנו לויסרל להמשיך לרסק את הסדרה שגם ככה הדרדרה..

זאת פשוט אבולוציה של חמדנות, מוציאים פרימיום במחיר של משחק מלא ואחר כך מוציאים מוד שנחות יותר מהמשחק המקורי וגם כן במחיר מלא..מה יהיה הלאה? זה פשוט יהפוך להיות קוד ואני לא רוצה לדמיין בטח איך כל משחק יצא מבוגבג מהתחת. עדיף לא לקנות לא בגלל שזה לא שווה את הכסף אלא בגלל שזה פשוט דופק לגמריי את התעשייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא קיבל מייל וגישה לבטא של הרדליין שלחו הודעה לEA והם יסדרו את זה

Hello,

Thank you for contacting us with your inquiry regarding the Battlefield Hardline Beta. We are delighted to inform you that the account shown below your Origin account has been flagged for access to this exciting phase of testing. Please visit www.origin.com to begin your download.

Origin ID: ******

We sincerely appreciate your support and hope you enjoy this highly anticipated title.

Get ready for Hardline!

Sincerely,

EA Help

לאיזה מייל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...