בעיה עם כרטיס רשת אלחוטי D-Link DWA-140 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כרטיס רשת אלחוטי D-Link DWA-140

Player3

Recommended Posts

אז ככה הבעיה התחילה אחרי שהחלטתי לפרמט את המחשב.

האינטרנט והמתאם עבדו בסדר גמור , אבל אחרי הפירמוט אני מתקין דרייברים והכל (Win 7 32bit)

וזה פשוט לא מזהה את הכרטיס רשת לא משנה מה אני עושה

ניסיתי להתקין עם הדרייבר של זה וזה לא מזהה אותו , ניסיתי לחבר ולתת לווינדוס להתקין דרייבר לבד כמו שהוא עושה לדיסק און קי / עכבר שמחברים ברגיל וזה נכשל.

המחשב מזהה את זה כ-n11 Adapater כשאני בתפריט של "הוסף התקן" אבל כשאני מנסה להתקין זה פשוט לא נותן.

plz help me#@!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך אינה קשורה דווקא לרשתות אלא לחומרה. מציע להסיר באופן מוחלט את ה-DRIVER שהתקנת (דרך ה-DEVICE MANAGER) ולהוריד את ה-DRIVER הרשמי מהאתר של D-LINK. אם זה לא עוזר, תנסה ביציאת אחרת. ובכל מקרה, תתיעץ גם בפורום בעיות חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הרשת עובדת פיקס כי ב2 המחשבים האחרים בבית יש .

הבעיה היא בכרטיס רשת האלחוטי הזה הוא חירפן לי את החיים לא משנה מה ניסיתי לעשות הוא פשוט לא מזהה אותו , אני רואה אותו בDevice Manager כ-n11 Adapter אבל כשאני מכניס את הדיסק של הדרייבר / מוריד דרייבר מהאתר הרשמי של D-Link עדיין זה לא עובד אני עוד רגע משתגע מזה ..כאילו הוא לא מזהה אותו.

ניסיתי להתחבר דרך האייפון עם נקודת גישה אישית והאינטרנט עבד הורדתי כמה תוכנות של ומשום מה זה זיהה לי את הכרטיס ככרטיס אחר לגמרי אני לא זוכר את השם בדיוק אבל כשהורדתי את הדרייבר של זה זה עדיין לא הסתדר.. בקיצור תעזרו לי #@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...