המחשב התחיל פתאום לגמגם - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב התחיל פתאום לגמגם

amititi

Recommended Posts

אם אתה רוצה ספק שימשיך איתך תחשוב לא רק על ההספק אלא גם על כמות החיבורים והכבלים שהוא מציע... כמובן שבהתאם לצרכים שלך כי ספק שתומך ב4 לא ממש יעזור לך אם אתה משתמש בכרטיס מובנה.

קיצר יש לך שיעורי ביית כיפים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

EZCOOL ? אויי ואבוי

תחליף ספק ותקווה שהלוח לא ניזוק יותר מידי

אני מכיר מישהו שהיה לו את הספק הזה שנשרף, אז הוא החליף לספק אחר,

אבל הלוח כבר צבר נזקים וקבלים התחילו להתנפח לו, החזיק איכשהו מעמד עוד חודש עם גימגומים קלים מידי פעם והלך לעולמו

(אגב, גם לו היה לוח של , מחשב שנקנה מאייבורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התשובה למה יצא ל- שם רע בארץ, בעבר אייבורי שידכו ללוחות מבית את הספקים הגרועים והג'נריים ביותר כחלק ממערכות מחשב תקצביות.

לא בשביל לפתוח כאן דיון על זה אבל אל תחשוב שבחו"ל הם נחשבים ליותר מידי... הם חברה עם מוצרים בעלי איכות בינונית שעושה המון רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא תאמינו אבל עדיין לא החלפתי ספק ולא פתרתי את הבעיה והמחשב עובד כרגיל ורק במשחקים יש בעיה נכון להיום.

ברור לי שאני לא שפוי ב 100 אחוז ;) שאני לא מחליף כבר ספק ..לא היה לי זמן להתעסק עם זה תאמינו או לא.

לגבי MSI הלוח שלי ספיציפית הוא לוח טוב שעשה מהפכה בתחום הזכרונות עם ו באותו לוח. וגיגהבייט חיקו אותם.

ידוע לי שיש להם מוצרים בעייתיים אבל כמו שעידן אמר הם נורא השתפרו והם עומדים בכבוד בכל המבחנים כמעט.

אכן אייבורי הם האחראים לספק הנורא הזה שבזמנו לא יודע למה הוא היה נראה על פניו איכותי מאוד.

אני מאוד מקווה שהלוח שלי לא נדפק בזמן הזה שאני כותב את התגובה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...