ביקורת קצרה על Watch Dogs - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת קצרה על Watch Dogs

Zeev86

Recommended Posts

שיחקתי כשלוש שעות בינתיים במשחק. מה אני אגיד.. UBI די אכזבו אותי. המשחק פשוט לא כיף.

אני אחד שאוהב משחקי עולם פתוח. במשחק הזה המשטרה פשוט תעשה לכם את המוות. במקום להשקיע בAI טוב, הם פשוט עשו כך שאם אתם מתרחקים יותר מדי ממשטרה אז או שהניידות משיגות אותכם ברמאות או שאם נכנסתם לאיזה מעבר צר והם נתקעו ואתם יצאתם - הם ימצאו דרך לעשות respawn מתוך מכשול וכך ישיגו אותכם תוך שניות. לסיכום - לא - כיף. הא ואין לכם שום סיכוי להתרחק ממשטרה במכוניות פשוטות ואולי אולי יש סיכוי עם מכוניות ספורט.

כמו כן מה שהכי מעצבן זה כשיהיה לכם איזשהו סיכוי לברוח מהמשטרה אתם חייבים, אבל חייבים להשתמש כל הזמן בגימיק המטומטם של hacking, כלומר, לשנות רמזורים, לשים מכשולים של מעצורים בכביש וכו. אם לא - הם משיגים אותכם תוך שניה, לא משנה אם אתם מהירים או לא, לא משנה אם אתם חותכים פינות וכו.

משימות. בינתיים סטנדרטיות. תרדוף אחרי זה, תחדור לשטח אויב או ביריות או בהתגנבות. שום דבר חדש ממה שלא ראינו בטריילרים.

ושיא הטמטום זה כשהגעתי למשימה שדרשה ממני להיות מחובר לרשת. ואני משחק בXBOX360. אז... אין לי משתמש LIVE (המנוי נגמר). וכך נתקעתי במשימה במשך חצי שעה עד שהוצאתי והכנסתי מספר פעמים את כבל הרשת והמשחק התעייף ממני ועבר למשימה הבאה.

לסיכום, אני אישית, כמי שמת על משחקי עולם פתוח, לא נהנה מהמשחק הזה. ויותר מזה, אני פשוט סובל לשחק בו. לא מתאים לUBI שהוציאה לנו משחקים כמו Black Flag ו- 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אמתין לגרסת המחשב ולא אתבסס על רוב הביקורת כי

1 - קונסולת XBOX360, איכות של תפוח אדמה, קצת מקשה להכנס לאווירה (זאת של V למשל כל כך נוראית, שפשוט חדלתי מלשחק בה. GTA:SA בן העשר במחשב נראה טוב ממנה). ותאמין לי, אני לא בנאדם ששם גרפיקה לפני משחקיות.

2 - זה משחק שרוב האקשן בו מכוון להיות משוחק עם שחקנים נוספים ברשת.

בכל מקרה, בוא נמתין למשחקיות מרובת משתתפים ואז נחליט. זה מה שאמור לעשות את המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתכונן להתאכזב. המשימה היחידה ששיחקתי שבה אני הייתי צריך לגלות מישהו.. די מתסכלת. אתה פשוט צריך כמו לעבור בנאדם בנאדם ולזהות את האויב. מתסכל יותר מלשחק ASSASSINS CREED במולטי.

גראפיקה למשחק אחד הטובות מבין כל המשחקי AAA שיצאו לXBOX360. יותר טובה מGTA5. במחשב היא תהיה הרבה הרבה יותר טובה, אבל המרכיב העיקרי פה זה המשחקיות. והיא לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו באנימציות לא מרגיש לי נכון. בשני ה-GTAים לאקסבוקס הפיזיקה הייתה הרבה יותר טובה. יכול להיות שזה מגרסת אלפא כלשהי?

זה WATCH DOGS וכן הפיזיקה במשחק הרבה פחות טובה מGTA5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו באנימציות לא מרגיש לי נכון. בשני ה-GTAים לאקסבוקס הפיזיקה הייתה הרבה יותר טובה. יכול להיות שזה מגרסת אלפא כלשהי?

ככה זה בידיוק במשחק.

נהיגה מעצבנת , פיזיקה מוזרה ופשוט שום דבר לא זורם , כאילו לקחו משחק יריות ישן שלהם והדביקו לו עולם פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה אפשר לשפוט מגירסת ה360

הקונסולה הזאת יצא ב2005,ולא עברה אף שידרוג בכוח החישוב מאז ,חוץ מעדכוני מערכת

אני יחכה לראות ביקורות על הגירסאות של הPC\PS4\XBO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם גירסת ה PC לא נראת ממש טוב ... עשו סתם הייפ יותר מידי...

סה"כ משחק נחמד ומהנה ... לא מאמין שאנשים ישחקו בו אונליין

הגראפיקה מזכירה את IV והנהיגה ברכבים מרגישה ממש גרוע ...

הציון שלי הוא 10\7

(שוחק ב"דמו" שיצא לגירסת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...