מבקש המלצה לטלוויזיה 42 אינץ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לטלוויזיה 42 אינץ

DIPSET

Recommended Posts

זה נראה לי גודל סביר שאני אצטרך לצפייה ממרחק של כ 3 מ'.

לאיזה דברים אני צריך לשים לב בעת בחירת טלוויזיה? (סאונד,פרמטרים טכניים, חיבורים)

האם רצוי לקנות דגם שיצא לאחרונה, או שאפשר להסתפק גם בדגם מלפני כמה שנים (אפילו 2011-2)? (למשל, אם בשנה האחרונה התפתח איזשהו סטנדרט חדש של חיבורים/משהו טכני, אז כן יהיה עדיף להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולקנות משהו חדש שיהיה יותר רלוונטי לשנים הבאות)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב?

למרחק של 3 מטר אתה צריך לפחות 50 אינץ , ועדיף יותר.

אם אתה קונה מהיבואן הרשמי , אז זה רק דגמים חדשים.

גם בדרך כלל אין ממש הפרש במחיר בין הדגמים החדשים לישנים (עם 3 שנים אחריות).

3D מעניין אותך?

הסאונד לא צריך לשנות לך יותר מדי , כי כל מערכת פשוטה תייצר איכות קול טובה יותר.

בשנים הבאות הסטנדרט העיקרי שיהיה זה ( רזולוציה) , חוץ מזה אין משהו מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרחק של 3 מטר אתה צריך לפחות 50 אינץ , ועדיף יותר.
מה זה "צריך"? עוד נסיון להתאים פתרון אחד לכל המצבים האפשריים לפי איזו נוסחה שאיזה פוץ באיזה אתר הפליץ מתישהו?

איך חיו בני-אדם לפני שהיו טלוויזיות בגודל "40, "50 ומעלה?

הכל פה שאלה של תקציב ועלות/תועלת. האם מתאים לאדם מסוים להוציא X שקלים יותר בשביל יותר גדולה בY אחוזים.

כן יש תלות למרחק, אבל רק במובן ההפוך - אם מרחק הצפייה קצר, יש טלוויזיות שיכולות להיות גדולות מידי (וגם זה קצת סובייקטיבי). קטן מידי - אין כזה דבר בגדלים של היום (לצורך הענין אנחנו לא מדברים על מסך 10" מצ'וקמק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quantum03

תרשה לי לחלוק על דעתך - לפחות בשלב זה

4K רחוק מלהיות משהו שצריך להתיייחס אליו כיום

גם להעביר ולאפסן סרט ב-FULLHD זה לא משהו קל.

יש לי פלאזמה 50 אינטש 720P ותאמין לי שאני כמעט ולא רואה את ההבדל בין זה לבין 1080 - ראיתי זה אמנם מרשים אבל עדיין לא בשל ולא צריך להיות כרגע שיקול.

ההמלצה שלי - תרכוש עם מסך איכותי ושחורים עמוקים - הרבה יותר חשוב לדעתי מאשר רזולוציה\סמארטיוי ושאר ירקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבי הרשה לי לחלוק על דעתך בנושא הרזולוציה. כן רואים הבדל בין 720 ל1080 ובמיוחד ככל שהמסך גדול יותר.

לא הייתי קונה היום מסך שאינו FHD מה גם שכמעט אין כאלה בגדלים המדוברים חוץ מכמה מותגי מדבקה סיניים.

פותח הדיון - הגדר מה אתה מחפש במסך ומה חשוב לך יותר - איכות תמונה, סוגי חיבורים, סמארט TV, אחריות נרחבת. בנוסף הגדר תקציב וניתן יהיה לעזור לך עם דגמים ספציפיים.

בגדול כמו שנאמר אין שינוי מהותי במסכים בשנים האחרונות מלבד שלא רלוונטי מבחינת תמחור עדיין לאזרח הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אני כמעט ולא רואה את ההבדל

עניין סובייקטיבי - אני כמעט ולא רואה את ההבדל

אני מעדיף בכל יום פלאזמה איכותית מאשר LCD לדורותיו - התצוגה של פלאזמה היא כל כך הרבה יותר עמוקה (שחורים\צבעים) שהדבר מחפה על החסרונות שלה (כובד\חום\משקל\צריבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל על סטנדרט חדש , אז ציינתי את , אבל אני לא חושב שכדאי לקנות עדיין מסכים כאלה , מכיוון שהם מאד יקרים ועדיין אין כמעט תוכן.

אני לא סתם כתבתי שצריך למרחק 3 מטר מסך 50 אינץ לפחות.

זה לא מתבסס על שום נוסחה , אלא על ניסיון אישי , כי ממרחק כזה באמת קשה לראות את איכות התמונה עם מסך 42 , ועדיף להתפשר על דגם נחות יותר לטובת הגודל.

מה גם ש50 אינץ היום זה לא משהו יקר.

בקשר למה היו עושים לפני שהיו את הגדלים האלה זה לא רלוונטי.

אני אישית מבדיל בין 720p ל1080p , אבל גם זה לא רלוונטי , מכיוון שחוץ מבגודל של 32 , כמעט כל המסכים הם fhd , ואין טעם לקנות היום מסך עם רזולוציה נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לשאלה על טלוויזיה :

אני צריך טלוויזיה לחדר שינה, ראיתי שגודל 46 אינץ' יחסית זול בימינו.

הדגם שמצאתי : 46PFL4208H שמחירו כ-3800 ש"ח מיבואן רשמי.

שאלה : האם יש אלטרנטיבות טובות יותר במחיר של כ-4000 ש"ח (יבואן רשמי) ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבי הרשה לי לחלוק על דעתך בנושא הרזולוציה. כן רואים הבדל בין 720 ל1080 ובמיוחד ככל שהמסך גדול יותר.

לא הייתי קונה היום מסך שאינו FHD מה גם שכמעט אין כאלה בגדלים המדוברים חוץ מכמה מותגי מדבקה סיניים.

פותח הדיון - הגדר מה אתה מחפש במסך ומה חשוב לך יותר - איכות תמונה, סוגי חיבורים, סמארט TV, אחריות נרחבת. בנוסף הגדר תקציב וניתן יהיה לעזור לך עם דגמים ספציפיים.

בגדול כמו שנאמר אין שינוי מהותי במסכים בשנים האחרונות מלבד שלא רלוונטי מבחינת תמחור עדיין לאזרח הממוצע.

1.חשובה לי איכות התמונה, שלא תהיה מפוקסלת - בהרבה מסכים שאני רואה באולמות תצוגה, יש פשוט יותר מדי פיקסלים, לא יודע איך מישהו מייצר ומוכר דבר כזה היום

2. חיבורים - זו חלק מהשאלה שלי, לאילו סוגי חיבורים אני עשוי להזדקק ולשם מה (מלבד USB ו HDMI)? אגב, כמה חיבורי צריך ומדוע?

3. אחריות - נראה לי שאחריות ללפחות 3 שנים משדר אמינות של המוצר

4. סמארט TV - אשמח להסבר מה זה והאם אזדקק לזה

5. צריך לקחת בחשבון שאני אהיה מעוניין לחבר את המחשב לטלוויזיה, אולי גם כדי לעבוד איתו ולראות את הדסקטופ (למשל, לקרוא מסמכי PDF WORD וכו'), האם לפיכך צריך גודל/רזולוציה מינימליים?

6. בצדו האחר של החדר אני רוצה לשים לפטופ ולקנות רמקולים/מערכת - האם יש דרך אלגנטית שבה אותם ישמשו גם לטלוויזיה (כלומר ללא העברה סבוכה מדי של חוטים לאורך כל הקיר)? למעשה גם עם חוטים אני לא בטוח כיצד ניתן להשתמש באותם מבלי כל פעם לנתק אותם מהמחשב/טלוויזיה לפי המכשיר שאני רוצה שיהיה מקור השמע באותו רגע.

7. איזה ערך מספרי אני צריך לבדוק כדי לדעת אם רמת הצבע השחור טובה מספיק?

לגבי תקציב, חשבתי על אזור ה- 2000, מוכן להוסיף עוד כמה מאות ככל שהתמורה באמת תהיה שווה ומתאימה לדרישות שלי, ותחזיק לאורך זמן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאין לי דגם מדוייק ( אני בעבודה ) אבל רכשתי לפני שנה 42 FHD ב 2700₪

רגילה ללא כל מיני תוספות ... הדרך הכי טובה לבחור ( או כל ציוד הקפי ) היא לראות ולהרגיש בלייב ... תאמת שהיו טלויזיות של שראו ממש יותר טוב אבל התקציב הגביל ... שוב השימושים שלי זה צפחה דרך המחשב בסרטי בלוריי וטיפה משחקים ( לא משמשת כטלוויזיה )

אני אגיע הבייתה ואומר לך את הדגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי המלצות לגבי 46" או 50" בתקציב למשל של כ 3,500? חשובה לי האיכות גם בצפייה בשידורים רגילים, למשל ערוץ 2.

ואם אפשר לצפות ביוטיוב עם טלויזיה שיש בה סמארט טי וי, אז אולי שווה באמת שיהיה גם את הפיצ'ר הזה.

השאלה היא האם בכלל עדיף פלזמה? התרשמתי שבפלזמה האיכות יותר טובה מאשר LCD/LED, וגם יורת אמינות, אלא אם ממש משקיעים הרבה יותר כסף במסך LCD.

איך למשל PS51F5500 ‏51? נמכר בכ 4,000 ויש בו סמארט טי וי, אבל אחריות לשנה אלא אם מוסיפים עוד סכום כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...