דיון | שרת המשחק שלנו *חדש* (BF4) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון | שרת המשחק שלנו *חדש* (BF4)

Sarm1x

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברק, אני חושב שזה נכון במשחקים כמו CS או COD.

BF לדורותיו ידוע במשחק עם מפות גדולות וריבוי שחקנים.

אני אישית, ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני, משתמש בפילטר של השרתים ובוחר באזור שלי (במקרה שלנו אירופה), ומסנן שרתים בעלי 48\64 שחקנים.

כי מי ירצה לשחק בBF בשרת עם 16 שחקנים?..שוב, אני הבנתי את העיקרון!..אבל אני חושב שהוא לא נכון לBF.

אני משוכנע שהרוב המוחלט של BF משתמש בסינון שרתים בגלל האזורים ובגלל כמות הסלוטים בפרט.

יכול להיות שזה יהיה טוב, אם השרת יתחיל עם 32 שחקנים ומשם הלאה...

אבל יכול להיות שאני טועה וסתאם חופר :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזוב לרגע את מה שיוני אמר, למרות שגם אני מסכים איתו, אבל אם כבר משהו אני ממליץ להפתר מהספאם של האדמין. זה מאוד מציק ואפילו מפריע למשחק.

אבל טוב לדעת שיש מי שמשחק בשרת. אני זוכר שבעבר התסכלתי מידי פעם אם יש מישהו ורוב הזמן הוא היה ריק

WrQdyQY.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני רק מנסה להפחיט כמה שיותר את ההודעות האוטומטיות אבל אין זה לא אפשרי..

הAUTO BALANCE מודיע לפני שהוא פעולה, שזה ברור מאליו.

את הKILLSTREAKS אני יכול להוציא אבל זה די נחמד. אולי אני יעשה משהו ארוך יותר נגיד לא כל 5 הריגות, לצורך העניין זה יראה מ: IIANF על 10 או 15.

אבל תודה על החוות דעת אני ישמח לשמוע כאלה תמיד ותגיד לי מה אתה אומר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם auto balance אין לי בעיה שיתריע, זה דווקא דבר חשוב.

אבל לדעתי האישית לא צריך בכלל להתריע על קיל סטריקס. מילא בCOD ששם זה כן נותן לך איזה בונוס, אבל פה זה לא עוזר לשום דבר מעבר ל- "E-פין"...

זאת כמובן רק דעתי, אני בטוח שיש כאלו שלהם זה כן חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהעלת את זה.

אני שיניתי שההודעות קופצות כל 10 הריגות זאת אומרת המינימום קילסטירק זה 10 שזה לא כזה פשוט לשחקנים ממוצעים .

אז נראה איך זה יעבוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אילן הצאט של השרת ירד משמעותית בהודעות האוטומטיות , עד כמעט ולא , הרבה דברים עברו למצב פרטי זאת אומרת לדוגמא ששחקן עובר על החוקים זה נותן לו עונש עם הודעה בצאט עכשיו לפני זה היה מראה לכולם כרגע זה מראה רק לו :)

בנוסף ירד ההודעות של הPLAYER JOINED.

מקווה שאתה נהנה מהשרת כאשר אתה נכנס :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...