Dell Insprion 5xxx לא עולה בכלל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Insprion 5xxx לא עולה בכלל

bigkatan

Recommended Posts

שלום לכולם אשמח לעזרה,

המחשב הנייד(dell) נדלק עם סדרה של שמונה ציפצופים(מבדיקה באתר החברה מעיד על בעיה הקשורה במסך) לא יודע אם זה הכרטיס עצמו המסך או הדרייברים.

כאשר חיברתי למסך חיצוני המחשב כן עולה (רק בsafemode).

מה דעתם? תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה!

הדגם של המחשב זה Insprion.

אנסה את הטסטים ברגע שאהיה מול המחשב.

מה אתה אומר על זה שאני מצליח לחבר אותו למסך חיצוני? זה מעיד על משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך המסך............

אולי הכבל השטוח שמחבר את לוח האם למסך לא יושב טוב.

אני פתחתי את המחשב כדי לנקות את המאוורר של המחשב כי הוא התחיל להתחמם יתר על המידה.

אחרי שהרכבתי את המחשב בחזרה הבעיה התחילה לצוץ.

עכשיו חשבתי לעצמי שאולי הכבל לא יושב כמו שצריך כמו שאתה אומר אז פתחתי אותו שוב ונראה כאילו הכבל יושב טוב( או ככה נראה לי לפחות).

אגב כאשר ניסיתי לעשות שיחזור למחשב המסך עלה ולאחר כיבוי של המחשב הוא שוב הפסיק לעלות על גבי המחשב אלא רק ע"י חיבור למסך חיצוני.

אני מקווה שאני ברור... :/

טוב בכל מקרה.

מה אתה חושב ivan?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיב מחדש את הכבל בשטוח שמחובר למסך.

מי יודע מה קלקלת/שכחת לחבר ?

חחח אני חושב שלא שכחתי(אם כבר קילקלתי)... אני אפתח שוב! בהנחה שזה מחובר טוב....

יש מצב שתוכנתית יש בעיה עם המסך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שאמרנו שאני אפתח את המחשב שוב והראה שהכל במקום הוא עכשיו לא מציג על המסך שלו כלום(כמו מקודם)

רק שהפעם גם שאני מחבר אותו למסך חיצוני גם אז אני לא רואה כלום!

עכשיו שאלה היא כזאת בהנחה שהבעיה היתה ונשארה במסך...

מה יכולה להיות הבעיה? חשבתי לעצמי זה אולי הכבל שמחבר בין יצאת הVGA לבין הלוח אם (אבדוק את זה בעזרת כבל hdmi)

בכל מקרה לפני שאני פונה למעבדה... איך אני יכול לדעת בוודאת שאין בעיה בכרטיס מסך או בלוח אם?

תודה לכולם.(לגבי החלפת הכותרת לא ממש הצלחתי וגם לא הבנתי מה הבעיה בה לאחר קריאת החוקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לאחר בירור ותמיכה באתר החברה יש שני כיוונים עיקריים הראשון הוא הכרטיס מסך עצמו והשני הוא איזשהו צ'יפ שמספק מתח לכרטיס... השאלה אם יש לי איזשהו דרך לעלות על זה לבד.

מבירור עם מעבדת מחשבים הוא אומר שהוא לא מתחייב אם משהו נהרס במהלך התיקון כגון הלוח אם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לאחר בירור ותמיכה באתר החברה יש שני כיוונים עיקריים הראשון הוא הכרטיס מסך עצמו והשני הוא איזשהו צ'יפ שמספק מתח לכרטיס... השאלה אם יש לי איזשהו דרך לעלות על זה לבד.

מבירור עם מעבדת מחשבים הוא אומר שהוא לא מתחייב אם משהו נהרס במהלך התיקון כגון הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...