Corsair Obsidian Series 450D - יגיע לארץ? אם לא, חלופות דומות? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair Obsidian Series 450D - יגיע לארץ? אם לא, חלופות דומות?

yonigrin

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה התשדרגתי קצת, וחשבתי לשדרג את המארז.

אחרי קצת קריאות ובדיקות, ראיתי את ה450D של ונדלקתי.

העיצוב(לא החלון), היעילות בקירור, המקום, הפיצ'רים הקטנים כמו מגירות נפרדות, ניהול כבילה מוצלח והמון ביקורות משבחות גרמו לי לרצות אותו.

א מה מה. לא ניתן למצוא אותו בשום חנות שאני מכיר בארץ. עשיתי טלפונים ליבואן, לחנויות, אפילו שאלתי אם אפשר לעשות הזמנה ונעניתי בשלילה.

שאלתי - האם מישהו יודע מה טווח הזמן שלוקח למארז חדש (ולא נדיר יש לציין, מיד-טאואר של חברה שכבר יש בארץ) להגיע למלאי?

ואם למישהו יש המלצה על מארז בעל תכונות דומות ותג מחיר דומה (בחול ה450 עולה כ130 דולר) שיכול לספק אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיכיתי ל 900D משהו כמו 5 חודשים , זה לא אומר שזה מדע מדויק אבל זה בכל זאת משהו מה גם שאי אפשר לדעת אם באמת יביאו אותו לארץ (תחושת בטן לא נראה לי שלא יביאו) אם אתה נעול ואי אפשר להזיז אותך אז אין ברירה אלא להמתין בחוסר ידיעה (מתסכל) מארזים עם תכונות דומות יש midi r2 למרות שקראתי פה בפורום שחסר כרגע בארץ מן הסתם הוא יגיע שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, הARC XL הוא Full Tower, נראה לי גדול מדי..

יש לי לוח gigabyte x58a-ud3r,

gigabyte gtx 660ti windforce + gtx 660ti FTW sig. 2

קירור מעבד NH-U12P SE2

וסה"כ 5 HDD 3.5 וSSD אחד.

נראה לי FT גדול מדי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא די גדול אבל זה עניין של טעם וצרכים...

במקומך הייתי ממתין ואם ממש לא בא בחשבון תמיד אפשר לבדוק עלויות שילוח דרך צד שלישי , ברור שזה מייקר השאלה בכמה והאם התוספת היא משהו שבסדר מבחינתך לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה צרכים חוץ מקירור טוב ושקט, מקום לכל הHDD ולשני הכרטיסים. לא מתכון לקרר בנוזל בעתיד המרושש הקרוב :)

ממה שראיתי באיביי כל הענין יצא 280 דולר שזה די טירוף.

MUSTOP ושות בכלל יסחפו על הגודל והמשקל של החבילה (7 קילו..)

אגב אהבתי מאד את ה900D שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

קלייטון במידי הגרסה השנייה (R2) יש מקום לשני מאחורי הלוח , הם הוסיפו את זה אפילו במיני. (השקיעו שם החברה)

אם כך מציע לך להמתין לאחד מהשניים שהוזכרו למעלה , בגודל הם הגבול בין מגושם לסביר אם אתה ממקם על השולחן לצד הסך (וזה סובייקטיבי לגמרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון היחיד שיש לXL בנוגע לSSD MOUNT, שאין צורך לפרק את הלוח אם כדי להוציא אותם.

במיני ובמידי הברגים לSSD עוברים מתחת ללוח. אחלה בהרכבה, באסה רצינית בהחלפה.

אגב- אם פול, אז 750D לדעתי (לפחות מבחינת העיצוב וזרימת האוויר)

תודה רבה רבה על כל היעוץ, אני אמתין לקורסיר 450D, או ל Midi R2.

כמובן שאם למישהו יש עוד אפשרויות, אני פתוח.

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הייתי באותו הסרט עם ה750d שלי

חודש אחרי שהוא יצא כבר התחלתי להציק לKsp ולשאול האם הוא יגיע ... עד שמישהו ענה לי שכנראה עוד חודש וחצי ובסוף באמת חיכיתי ונראה לי הייתי מהראשונים שרכשו אותו ... לדעתי עם נדלקת על משהו חבל להתפשר ... למזלי לא נשברתי וקיבלתי את מה שרציתי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט בצד <<--- (תודות לעידן )

FULL TOWER אצלי זה מצויין ... יש לי מקום ולא אכפת לי הגודל ... הכל תלוי מה מתאים לך? תכלס זה אותו מארז בידיוק רק גודל שונה ... העדפה אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...