הכניסה למשתמש לוקחת יותר מדי זמן - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכניסה למשתמש לוקחת יותר מדי זמן

koskok

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש בעזרת הפורום והוא מבצע את העבודה...

עכשיו התקנתי עליו windows 8.1 ובפעמים הראשונות כאשר המחשב היה עולה הכניסה למשתמש שלי ( יחיד וללא סיסמה) הייתה מאוד מהירה (שנייה ופחות) ולאחר יום יומיים שהתחלתי להתקין עליו דברים הכניסה הפכה להיות 15 שניות בממוצע. עכשיו השאלה שלי איך אני יכול לגרום לו להיכנס למשתמש במהירות כמו קודם ?

ניסיתי שתי דברים שבהם הבעיה לא הופיע

1. פתחתי משתמש חדש שם הוא נכנס למשתמש במהירות

2.נכנסי למשתמש הנוכחי בעזרת safe mode וגם אז הוא נכנס מהירות

עכשיו דבר נוסף שעשיתי זה לבטל את כל התוכנות שעולות ביחד עם המחשב חוץ מדברים של ,nivida.samsung ו דרייבר של כרטיס קול כמו כן כמעט כל התוכנות מותקנות בכונן אחר מזה שמותקנת עליו מערכת ההפעלה והוא גם

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ מסכים וממליץ מאוד על הכלים הנ"ל.

ואני אוסיף:

עכשיו דבר נוסף שעשיתי זה לבטל את כל התוכנות שעולות ביחד עם המחשב חוץ מדברים של ,nivida.samsung ו דרייבר של כרטיס קול

הדברים של , , וכרטיס קול שעולים ב-Startup ומופיעים לך ב-System Tray הם בד"כ לא הדרייברים עצמם אלא לוחות בקרה לדרייברים. מניסיון שלי, ברוב המקרים אין בהם שום צורך וזה ממש לא נחוץ שהם ירוצו ברקע, ולכן מבחינתי הם bloatware. כבר שנים שאני מעיף את הדברים האלה מה-Startup על כל מחשב שאני מתקין, ומעולם לא חוויתי תקלות עקב כך, והביצועים רק השתפרו.

כמובן שאם אתה משתמש באופן תדיר באחד מלוחות הבקרה האלה, או אם סגירה שלו מבטלת הגדרות שאתה צריך, תפעיל את שיקול הדעת שלך ואל תסיר / תחזיר אותו. אבל בד"כ זה לא המקרה.

שני הניסויים שניסית (משתמש חדש ו-Safe Mode) רק מחזקים את הסברה שהגורם לבעיה הוא אחד הדברים שעולים אצל המשתמש שלך ב-Startup. תעבור על הרשימה עם Autoruns ותעיף כל מה שלא נחוץ. אם אתה לא בטוח, תעלה לפה לפחות את ה-Tab של Logon מתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להשתמש ב process monitor ואמרתי לו לשמור את מה שקורה ב כניסה למשתמש. הוא יצר לי שם שלושה קבצים שביחד שוקלים 1GB! ולהגיד את האמת אני לא באמת יודע איך לטפל אותה... מה שכן אין שום תהליך שלוקח יותר משניה.

כמו כן,ניסיתי לבטל דברים דרך ה auto runs וגם לא ראיתי כל כך שיפור. אולי לא ביטלתי את הדברים שגורמים לבעיה ? אני מצרף תמונה של התוכנה auto runs...(ללא שינוי)

nqd3vmzzal1n.png

ו IVAN אני מודע למה שאתה אומר אבל "הבעיה" הזאת התחילה לא לפני שהתחלתי להתקין סתם תוכנות אלה כבר בהתקנת הדרייברים עצמם ובגלל זה אני מנסה לפתור את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה חובה זה בעיה ידועה שאין לה פתרון גם ל מיקרוסופט אין פתרון אני הסביר

כול תוכנה דרייבר יצרן רוצים תמיד לעשות את הדרך הקצרה ביותר ל משאבים במחשב כמו זיכרון לעלות ראשון ולקחת השליטה על הגדרות מסוימות

בקצור לשלוט במה שאפשר ישרות בלי התערבות של מערכת ההפעלה כולל דרייברים לא חתומים כי לא רוצים לשלם הרבה כסף

ואת זה מיקרוסופט לא אוהבים אבל יודעים שמערכת הפעלה שלהם בלי כול חברות התוכנה חומרה שעובדים אתה לה תהייה להם מערכת הפעלה

אז הם ברוב המקרים מעלמים עיין ואתה זה שסובל

בגלל שאין שוטר תנועה שיגביל את השגעונות של החברות כולל מיקרוסופט זה כבר נהיה בעיה רצינית בלי פתרון

הSSD משפר את הבעיה אבל לא מספיק שלא לדבר על ארד דיסק רגיל שיכול להאט אותך גם שתי דקות +

גם הכול תוכנה נהיה כבד יותר וגדול יותר מסורבל יותר כולל כל השדרוגים למערכת הפעלה שזה עוד מערכת נוספת

ועוד מעט הנחנו מגעים ל אז זה היה בעיה גדולה צריך להקטין את הקוצים לא להכפיל אותם כל הזמן

צריך פתרון כמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ivan זה כן שיפר את התחול אחרי הכניסה למשתמש.כאשר השיפור לפי ה soluto הוא בדקה,אבל לא שינה שום דבר בהתחברות למשתמש (לפני שאני מגיעה לשולחן עבודה) ואת זה אני מנסה להקטין.

מה שאתה חובה זה בעיה ידועה שאין לה פתרון גם ל מיקרוסופט אין פתרון אני הסביר

כול תוכנה דרייבר יצרן רוצים תמיד לעשות את הדרך הקצרה ביותר ל משאבים במחשב כמו זיכרון לעלות ראשון ולקחת השליטה על הגדרות מסוימות

בקצור לשלוט במה שאפשר ישרות בלי התערבות של מערכת ההפעלה כולל דרייברים לא חתומים כי לא רוצים לשלם הרבה כסף

ואת זה מיקרוסופט לא אוהבים אבל יודעים שמערכת הפעלה שלהם בלי כול חברות התוכנה חומרה שעובדים אתה לה תהייה להם מערכת הפעלה

אז הם ברוב המקרים מעלמים עיין ואתה זה שסובל

בגלל שאין שוטר תנועה שיגביל את השגעונות של החברות כולל מיקרוסופט זה כבר נהיה בעיה רצינית בלי פתרון

הSSD משפר את הבעיה אבל לא מספיק שלא לדבר על ארד דיסק רגיל שיכול להאט אותך גם שתי דקות +

גם הכול תוכנה נהיה כבד יותר וגדול יותר מסורבל יותר כולל כל השדרוגים למערכת הפעלה שזה עוד מערכת נוספת

ועוד מעט הנחנו מגעים ל אז זה היה בעיה גדולה צריך להקטין את הקוצים לא להכפיל אותם כל הזמן

צריך פתרון כמה שיותר מהר

אני מבין מה אתה אומר ,אבל כמו שאמרתי בפתיחת חשבון אחר שהוא לא החשבון הנוכחי הכניסה אליו מהירה. אני מאמין שכאשר אני פותח אותו אז הדרייבים עולים גם כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצרף תמונה מהאינטרנט של כניסה למשתמש

mljznmn5mimm.png

השלב הזה לוקח לפחות 15 שניות ואותו אני רוצה להקטין. השלב של האתחול לאחר ששולחן העבודה עלה לא מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...