איזה וינדוס אני צריך להתקין? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה וינדוס אני צריך להתקין?

oded6188

Recommended Posts

יש לי לפטופ של סמסונג, הוא הגיע עם Windows 8 Pro.

מאוד עיצבן אותי שההתקנה לא "נקייה"... הווינדוס מגיע עם כל מיני תוכנות מיותרת שמותקנות עליו...

פימרטתי את ההארד-דיסק (מחקתי את כל המחיצות, כולל מחיצת השחזור שתופסת 20 ג'יגה מתוך 256... ...)

ברוב חוכמתי שחכתי לשמור את מספר הרישיון של הווינדוס... ואין על המחשב מדבקה עם מספר רישיון....

מה אני אמור עכשיו לעשות כדי להנות מהרישיון שקיבלתי עם המחשב, אבל גם להנות מהתקנה נקייה של 8.1?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי בטוח יהיה להתקין 8 Pro (באותה שפה ופלטפורמת 32/64 ביט כמו שהיה לך), ולשדרג מתוכו ל-8.1 (בהנחה שגם קודם זה היה 8 ולא 8.1).

הרישיון מוטמע על לוח האם וההתקנה אמורה לזהות אותו אוטומטית.

אתה יכול למצוא iso-ים מקוריים בגרסה שאתה צריך בכל מיני מקומות באינטרנט. מומלץ לוודא MD5/SHA1 בשביל להיות בטוח שזו גרסה נקייה.

אם לא תמצא, תגיד מה הגרסה המדוייקת ואני אוכל לעזור לך למצוא.

וכן, זה חוקי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מדבקה אז הרישיון מוטמע בביוס

תלוי בדגם המחשב שיש לך ממליץ לך לברר עם התמיכה של סמסונג

שתתקין מערכת הפעלה הוא יקבל את המפתח מהביוס

אתה צריך להוריד התקנה נקיה של 8 בלי פריצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי בטוח יהיה להתקין 8 Pro (באותה שפה ופלטפורמת 32/64 ביט כמו שהיה לך), ולשדרג מתוכו ל-8.1 (בהנחה שגם קודם זה היה 8 ולא 8.1).

הרישיון מוטמע על לוח האם וההתקנה אמורה לזהות אותו אוטומטית.

אתה יכול למצוא iso-ים מקוריים בגרסה שאתה צריך בכל מיני מקומות באינטרנט. מומלץ לוודא MD5/SHA1 בשביל להיות בטוח שזו גרסה נקייה.

אם לא תמצא, תגיד מה הגרסה המדוייקת ואני אוכל לעזור לך למצוא.

וכן, זה חוקי לגמרי.

אני מאוד אשמח אם תוכל לעזור לי למצוא... הפכתי את כל האינטרנט...

איזה מידע אתה צריך?

דגם המחשב:

Samsung NP900X3E-K01IL

תודה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

המחשב באמת הגיע עם 8... לא 8.1

אני אהיה חייב להתקין 8 ואז לשדרג? אין אפשרות להתקין ישר 8.1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המידע הנחוץ הוא הגרסה המדוייקת של ווינדוס שהייתה מותקנת לך. אמרת 8 Pro. השאלה היא: אנגלית / עברית, ו: 32 / 64 ביט.

אני די בטוח שהרישיון של 8 שמוטמע לך על לוח האם לא יעבוד עם התקנה של 8.1 (לפחות אצלי הוא לא עבד).

שדרוג לאחר ההתקנה כן יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows 8 Pro

אנגלית

64 ביט

לפני כחודש בערך, ניסיתי להוריד ישירות מהאתר של ...

איכשהו הצלחתי לחלץ את המפתח... ואז הורדתי את הכלי הזה:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/upgrade-product-key-only

אבל כשהכנסתי את המפתח הוא אמר שהמפתח שגוי...

אשמח אם תוכל לתת לי קישור גם להתקנה של 8.1 וגם ל 8

ואז אם לא אצליח להסתדר עם 8.1 אנסה את 8 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows 8 Pro x64 English:

קצת קשה למצוא כיום לינק להורדה ישירה, אבל אפשר להוריד בקלות ובמהירות מטורנט:

magnet:?xt=urn:btih:144c7e2b46103ff84f83a1e6a12d66b740f00cf6&dn=Windows+8+%28x64%29+-+DVD+%28English%29&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker-ccc.de%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

SHA1: 1CE53AD5F60419CF04A715CF3233F247E48BEEC4

Windows 8.1 Pro x64 English:

http://downloads.jmay.us/Files.ashx/en_windows_8_1_x64_dvd_2707217.iso?date=2014-05-03

יש גם טורנט, הרבה יותר מהיר:

magnet:?xt=urn:btih:ad2c902f313b31381d53914aa09448c0f8704fe9&dn=en_windows_8_1_x64_dvd_2707217.iso&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker-ccc.de%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

SHA1: BC2F7FF5C91C9F0F8676E39E703085C65072139B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ISO-ים הנ"ל הם ההתקנה המקורית של כפי שהיא הגיעה ישירות ממיקרוסופט, ללא נגיעה של יצרניות מחשבים / חברות צד-שלישי / / ילדים מעצבנים באינטרנט.

בשביל לוודא שהקובץ אכן לא נגוע, בדיקת hash עליו. ברגע שמישהו משנה את הקובץ, תוצאת ה-hash תשתנה גם כן.

סוג ה-hash הנפוץ והמומלץ לשימוש כיום הוא SHA1, והמספרים ששמתי למעלה הם התוצאה שלו על כל אחד מהקבצים המקוריים.

תריץ חישוב SHA1 על הקבצים אצלך אחרי שאתה מוריד אותם ותוודא שהתוצאה תואמת את זו שנתתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

ומה לגבי ההתקנה עצמה? אני צורב (הייתי שם על אבל אין לי כרגע) את הISO... ואז במהלך ההתקנה אני לא אתבקש להזין מפתח מוצר?

השתמשתי ב:

MD5_and_SHA_Checksum_Utility

יצא תקין :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

ומה לגבי ההתקנה עצמה? אני צורב (הייתי שם על אבל אין לי כרגע) את הISO... ואז במהלך ההתקנה אני לא אתבקש להזין מפתח מוצר?

זה מה שאמור לקרות, בתקווה שלא יהיו בעיות אחרות.

השתמשתי ב:

MD5_and_SHA_Checksum_Utility

יצא תקין :-)

מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי קודם את ה 8.1... איך שההתקנה עלתה התבקשתי להכניס מפתח מוצר...

הצלחתי למצוא את מפתח המוצר שחילצתי לפני חודש (למזלי צילמתי את המסך בעזרת האייפון), אבל ההתקנה אמרה שהמפתח לא תקין...

אז עברתי להתקנה של 8.0... בנתיים הכל נראה טוב!!!

תודה רבה על העזרה!!!

תהליך ממש מתיש...

ההתקנה של 8 עברה בלי בעיות בכלל..

אבל עכשיו אני רוצה לעדכן ל 8.1...

וכדי לעשות את זה אני צריך קודם כל להתקין את כל העידכונים דרך ה Update

ורק אחרי זה לעדכן ל 8.1 דרך Store

לא יכול לעשות משהו יותר פשוט?

בכל מקרה, תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. :)

ובעיקרון, ראיתי כל מיני הצעות לקיצור תהליכים שאומרות להתקין את 8.1 עם key "גנרי" שיגרום להתקנה להתחיל אבל לא יעבור אקטיבציה, ואז מתוך ה- להחליף ל-key שהגיע על המחשב (בהנחה שהצלחת לחלץ אותו).

אבל הרבה אנשים נתקלו בבעיות עם השיטה הזו. חלק לא הצליחו להחליף key, חלק טענו שצריך קודם לשדרג את ה-key מול מ-8 ל-8.1 איכשהו...

באמת לא ברור למה מלכתחילה עשו הפרדה בין key-ים של 8 לכאלה של 8.1, אם השדרוג הוא גם ככה בחינם...

בכל אופן, בגלל זה אמרתי שהדרך הבטוחה היא להתקין 8 עם ה-key שמתאים לו ואז לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...