תיקונים קלים למגבר MARANTZ ישן - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקונים קלים למגבר MARANTZ ישן

motaboy

Recommended Posts

קיבלתי מגבר Marantz 1515, משנת 1978.

חיפשתי מידע עילו באינטרנט, אבל מעבר לספציפיקציות אי אפשר למצוא כלום. אפשר להזמין SERVICE MANUA מחו"ל, אבל זה יהיה המוצא האחרון שלי.

אני צריך לתקן את התאורה שלו, ולנסות לתקן את הכפתור POWER למרות שזה לא דחוף. יש גם לפעמים בעיות בערוץ הימני, אבל זה אולי כבר יהיה צריך ללכת לתיקון מקצועי - אז אני משאיר את זה לסוף למקרה שאני לא אצליח. אני מעדיף לעשות הכל לבד.

בנוסף אני אצטרך שני כפתורים שנעלמו, אבל זה ממש קשה למצוא - אז לא קריטי. אני רק רוצה שיעבוד כמו שצריך.

אז מה שאני צריך זה המלצה לאתר טוב על אלקטרוניקה, עדיף בעברית. אל תשלחו אותי לGOOGLE, אני רוצה המלצה אישית אם למישהו יש.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מכאן -http://www.forumtec.go4.co.il אתר בכלל לא רע עם מאגר לא קטן של חוברות שירות והוראות.... אגב אם לא אכפת לך שאני שואל, איזה דגם המגבר וכמה הוא עלה?

הדגם 1515, יוצר משנת 1978 עד 1980.

קיבלתי אותו בחינם. כן כן, הוא נחת עלי בפוקס. חבל שחסר לי כפתור אחד (אני אוותר על הBALANCE, גם ככה כמעט לא נוגעים בו)

מצאתי אתר אמריקאי שמוכר את הכפתור של הPOWER, אני חושב שבסוף אני אזמין אותו כבר משם.

גם לי יש מגבר Marantz MR230 משנת 70 או 80 או משהו כזה... וגם לי יש בעיה עם הערוץ השמאלי...

קיבלתי טיפים בwww.headfi.org

פשוט לקחת אוויר דחוס ולהעיף את כל האבק שאני רואה

ואז לקחת ספרי לניקוי מגעים ולתת שני שפריצים בכל כפתור ובכל כניסה ויציאה והבעיה בערוצים אמורה להפטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריק הזה הספיק בשביל לפטור לי פעם בעיה דומה במגבר ווינטאז' של ... אני חושב שאתה אפילו יכול לעשות חיפוש בסביבה שלך בחנוות שמתמחות באלקטרוניקה וסאונד בפרט ולהשיג את החלקים, אני מניח שלא ממש אכפת לך שהחלקים יהיו חלקי יצרן מקוריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, סה"כ הסתדרתי.

ניקיתי את כל החיבורים וכו', הסאונד מצויין.

מנורות אמרו לי איפה לקנות, צריך לעשות נסיעה לת"א, גם זה יפתר.

נשארו רק שני הכפתורים החסרים, אבל הסיכוי למצוא אותם אפסי :\

אה, גם הצלחתי לשחרר את החוט של הרדיו, קיצר אין לי רדיו אז צריך ללכת לאיזה חבר שמכיר מערכות ישנות ואני מקווה שיסדר לי את החוט. ניסיתי, הסתבכתי ובסוף כל החוט יצא ומשם הלכתי לאיבוד.

חפיף - עכשיו צריך לחסוך לרמקולים כמו שצריך. הAIWA NSX האלה, לא רק שהם מסריחים, לאחד מהם מת הטוויטר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש לי מגבר ישן של חברה אחרת ... אין יל מושג מאיזה שנה הוא אני מאמין משנת 80 ...

אבל הוא עובד מעולה :)

תגידו מה אתם אומרים אל המגברים של יאמהה? שווה לי להחליף את אונקיו שיש לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מגבר שלהם אבל גדם הרבה יותר "חדש " model 2240 steriofonic resiver

ורק עכשיו גיליתי!!!!!

איזה יופי !!!

נראה לכם אתם יכולים להגיד לי מה היכולות שלו?

הוא נראה בערך ככה (שלי קהה יותר)

Marantz_2240WOODCASE_web_small.jpg

גם יש איתו שני ענקיים כאלו נראה לי באו בייחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אותו עדין?

מה זה כמעט מת? אלא אם חלקים בפנים נשברו/נשרפו, כל מה שצריך זה ניקוי יסודי.

סוף סוף היום מצאתי חנות עם המנורות פיוז, חיברתי, עכשיו הכל טוב ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...