שאלה לגבי החלפת נתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי החלפת נתב

lompy

Recommended Posts

יש לי ישן NETGEAR wgr614

עד כמה שאני מבין הוא עובד בתקן 802.11g 54mbps

ויש לו אנטנה אחת.

הבעיה העיקרית שלי היא שלא קולטים טוב את הרשת האלחוטית בקצה הבית בקומה מתחת.

הנתב ממוקם בחדר ביטחון וזה כאב ראש בשביל להוציא אותו משם כי הוא מחובר שם בכבל לכמה מחשבים.

חשבתי אולי להחליף לאחד שעובד בתקן n במהירות 300mbps עם שתי אנטנטות, השאלה היא

האם חדש ויותר מתקדם יתן לי באמת קליטה יותר טובה או שלא בהכרח. אשמח להמלצה על עם סיגנל חזק שיהווה

שיפור משמעותי מהנתב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימושים - מחובר 3-2 מחשבים ניחיים בכבל , אלחוטית למחשב וטאבלט , 3-5 מכשירים חכמים.

בעתיד חשבתי להשתמש גם לSTREAMING .

תקציב - בעיקרון לא תכננתי להוציא יותר מדי , אבל אני מוכן להוציא כסף על טוב שיפתור לי את בעית הקליטה

וגם יהיה מוכן לעתיד. אני לא יודע מה נחשב מחיר ממוצע לנתב טוב , בו נגיד 300 פלוס אם זה משהו ממש טוב (עדיף פחות אם אפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמורה הטובה ביותר תהיה בזה שתוציא את הנתב מהממד ותשים במקומו סוויץ פשוט.

אופציה נוספת זה מתאמי על חשמל לקומה התחתונה ונתב פשוט במאה שח שישמש להרחבת הרשת האלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוויץ לא יעזור ,אני עדין צריך לחבר פיזית עם כבל את הנתב למודם שיושב בממד.אם אני מעביר את המודם עם הרואטר

אז לא יהיה אינטרנט במחשבים הניחיים בממד ואם אני משאיר את המודם בממד אז יהיה לי ראוטר שלא מחובר לאינטרנט.

כבל על חצי בית בין סוויץ לנתב זה לא אופציה.

בקשר למתאמי חשמל על גבי רשת , חשבתי על זה אבל הכי זולים שמצאתי ב עולים כ 200 שקל לזוג ואז אני עדין צריך

עוד ראוטר בקצה השני ככה ששוב זה יוצא בערך אותו מחיר אבל זה בהחלט אלטרנטיבה. פשוט חשבתי שבגלל שאני צריך

ראוטר בכל מקרה אז כדאי לבדוק את האופציה שרק החלפת ראוטר יכולה לפתור עבורי את בעית הטווח הקליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את סוג החשמל בדקתי זה חד פאזי אבל נוטה להסכים איתך ראוטר טוב אחד זה פיתרון יותר פשוט

וכנראה יותר זול בתנאי שהוא באמת פותר את בעית הטווח. להריץ כבלים לקדוח וכו ממש אבל ממש לא בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבת בתוך סוג של כלוב פראדום (כל הקירות, התקרה והריצפה מכילים רשת ברזל) עם עצבני זה לא משהו שלדעתי כדאי לבחור כאופציה ראשונה.

לכן העדיפות הראשונה זה כבל שיוציא את הראוטר מחוץ לממ"ד וזה ללא כל קשר אם בא לך להחליף את הראוטר הישן או שלא.

בכל מקרה זו הבריאות שלך ותעשה מה שנכון לך.

לגבי מתאמי על חשמל, מנסיון אישי, ישנם מקרים שזה עובד נהדר (לרוב ברשת חד פאזית) וישנם מקרים שזה עובד מחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבת בתוך סוג של כלוב פראדום (כל הקירות, התקרה והריצפה מכילים רשת ברזל) עם עצבני זה לא משהו שלדעתי כדאי לבחור כאופציה ראשונה.

לכן העדיפות הראשונה זה כבל שיוציא את הראוטר מחוץ לממ"ד וזה ללא כל קשר אם בא לך להחליף את הראוטר הישן או שלא.

בכל מקרה זו הבריאות שלך ותעשה מה שנכון לך.

לגבי מתאמי על חשמל, מנסיון אישי, ישנם מקרים שזה עובד נהדר (לרוב ברשת חד פאזית) וישנם מקרים שזה עובד מחורבן.

למיטב הבנתי הקרינה מראוטר נמוכה מקרינה של סמרטפון ככה שכל עוד אתה לא יושב ממש לידו זה לא אמור להזיק יותר מדי.

אין לי כל כך אופציה להוציא אותו מחוץ לממד כרגע אבל אולי אני באמת ינסה להזיז אותו יותר לכיוון של הדלת ואולי על איזה ארון שיהיה קצת רחוק

ממי שיושב בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...