Pagefile ו-Hiberfil האם צריך אותם? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pagefile ו-Hiberfil האם צריך אותם?

KaLimeRo-

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי משהו: במיקרוסופט יודעים הרי שלמשתמשים רבים יש כיום מחשבים עם 8GB ומעלה.

במחשבים כאלה כמעט אין צורך ב-pagefile. אם כבר, pagefile רק יאט את פעולת המחשב. אז למה אין מנגנון שמזהה את גודל ה- ומקטין (או אף מבטל לגמרי) את השימוש ב-pagefile במחשבים כאלה?

לי למשל יש זיכרון של 8GB הגדיר לי גם 8GB pagefile. אני לא חושב שאי פעם עברתי את ה-6GB, גם כאשר הרצתי משחקים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא מביו את הקונספט של swap. זה לא משנה מה כמות הRAM שיש לך.

לגבי הזזת הקובץ לאיחסון מכאני, אין שום בעיית ביצועים. תשים לב כמה פעולות כתיבה וקריאה יש ואיפה ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא מביו את הקונספט של swap. זה לא משנה מה כמות הRAM שיש לך.

למה לא הבנתי? ה-pagefile זה הרי ה-swap שמוגדר לעבוד כאשר נגמר ה-. יש משהו מעבר לזה שצריך להבין?

נכתב כאן בדיון שנעשות לזיכרון הזה גישות גם כאשר יש עדיין פנוי, ולכן לא כדאי לבטל אותו לגמרי.

לכן שאלתי למה זה בכל זאת קורה. ולמה ווינדוס מגדיר אותו ככל כך גדול כאשר יש הרבה שאינו בשימוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובץ החלפה מובנה (עדיין) בארכיטקטורה של חלונות.

גם אם מבטלים אותו חלונות תשתמש במנגנון הזה בלי לשאול אותך.

ביטול קובץ ההחלפה בסופו של דבר גורמת לבעיות קשות לאבחון.

אצלי, גם עם 8 גיג הוא בשימוש כאשר רק שליש מה תפוס:

קובץ הבדיקה מצ"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו בדיוק הבעיה והשאלה ששאלתי: למה מערכת ההפעלה עושה שימוש ב-swap כל עוד ה- פנוי?

ואני לא מתכוון למה שעלה מהתשובה של memorex, אלא לשימוש סטנדרטי. כלומר, לא הרצת בדיקות זיכרון או defrag וכו'.

הייתי מצפה שבאחד העדכונים של ווינדוס 7 הנושא הזה יטופל. לפחות בגרסת 64 ביט, שמיועדת למערכות עם הרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו בדיוק הבעיה והשאלה ששאלתי: למה מערכת ההפעלה עושה שימוש ב-swap כל עוד ה- פנוי?
בגדול ובהפשטה מסוימת - כדי להיות יותר מוכנה למצב שפתאום צריך הרבה . במקום לחכות לרגע שזה מגיע ואז להתחיל להזיז דברים, מנסים להזיז מראש דברים שנראים כאילו אין בהם שימוש כרגע.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהיא עושה שימוש היא משריינת לכל פרוסס שרץ מקום בקובץ ההחלפה למקרה שיהיה בו צורך.

זה הערך שנקרא COMMT בתצוגות השישוש בזכרון.

וכאמור לעיל 70 אחוז מהראם שלי פנוי, ובכל זאת............

ואת כל השאלות והתלונות על למה ומדוע יש להפנות למיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זו לא בעיה מבחינת אורך החיים של ssd? הרי יש מגבלה לכמות המידע שיכולה להיכתב ל-, לא?

אז נראה שיש פה הרבה כתיבות מיותרות שלכאורה מקצרות את חיי הכונן, תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טועה ברמה התאורטית, אבל טועה ברמה המעשית.

יש מגבלה לכמות הכתיבות של . אבל זה לא צריך לעניין אותך, כי המחשב שלך ימות 10 פעם עד שתגיע למגבלה הזו.

זה בערך כמו לומר שיש מגבלה על כמות השעות שהרכיבים יכולים לעבוד לפני שישבקו, אז אני לא מדליק את המחשב כדי לשמור על אריכות חייו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהכל האשכול הזה הלך לכיוון אחר, אז חשבתי לשנות את הכותרת במידה ומישהו יעשה חיםוש בעתיד אז שתיהיה לזה כותרת עיניינית, אבל לא ממש מצאתי איל עושים? מישהו יודע איך ? או שמנהל יכול לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...