איפה ניתן לקנות מתאם מקורי של ATI? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן לקנות מתאם מקורי של ATI?

Tall-Guy

Recommended Posts

שלום חברים,

מקווה שזה המקום הנכון לשאול את השאלה:

אני מעוניין לחבר את ה Gainward Radeon 4850 HD שלי לטלוויזיה. יש לו 2 יציאות DVI בלבד, אבל הוא כן מגיע עם Audio Chip עליו ככה שניתן "להעביר" סאונד על ה DVI אם משתמשים במתאם של ל DVI.

קניתי אחד כזה לפני כמה ימים, אבל לצערי הוא לא מעביר , רק תמונה. בדיקה מהירה הראתה ש ATI עשו שינוי ב Drivers שלהם לפני כמה שנים, ורק מתאים מקורי ש ATI מוציאה מעבירים (הדריבר בודק את ה Device ID של המתאם).

איי ביי מגיע עם כל מתי מתאמים "מקורים?" מהמזרח, אבל אני מעדיף לרכוש אחד בארץ אם ניתן ולא לחכות שבועים פלוס. האם מישהו נתקל בחנות שמוכרת מתאמים מקורים של ATI בין DVI ל HDMI? או אולי מישהו קיבל אחד כזה שהוא לא צריך עם הכרטיס מסך שלו ומוכן למכור?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07,

תעיף מבט פה:

http://www.avsforum.com/t/1080627/atis-magic-dvi-to-hdmi-dongle

זה התיאור הכי טכני של הבעיה שמצאתי.

Gimel,

אני אשמח. תעדכן אותי אם אתה מוצא אותו. איפה את גר? זה אחד שהגיע עם הכרטיס מסך שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי. ממש חזירי.

אגב, בדקתי את זה - זה לא קורה ב , כי שם הדרייברים הם Open Source ואין את ה Hack הזה שהם עשו. ככה שזה עוד הוכחה שזה סיפור של דרייבר.

אני אחכה אולי Gimel ימצא את המתאם שלו - אבל במקרה שלא, אני אשמח לשמוע אם יש לדעתכם מקום בארץ שעלול להיות לו דבר כזה במלאי. אני קצת מפחד להזמין עכשיו מהמזרח, לחכות שלושה שבועות ואז כשזה מגיע למצוא שזה חיקוי שלא עובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה עוד יותר מסובך מזה. יש 2 דגמים של הדונגל:

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/737-28867RadeonHD2xxxSeries-DVI-HDMIAdapterdoesnotwork.aspx

אחת לדגמים הישנים יותר, ואחד שמגיע עם הדור האחרון לפני ש נהיה סטנדרט.

אני מחפש את ה -

• DVI- Adapter (Part Number: 6140063500G) for HD 3000 and HD 4000 series

ביררתי עכשיו בפלונטר, כי פעם שעברה שהייתי שם וקניתי מחשב לאבא שלי הבחור היה נחמד. יש לכם עוד רעיונות לחנויות מחשבים שכדאי לנסות?

עריכה: ראיתי עכשיו את התגובה של nat64x. יש לך את הדגם הנ"ל הזמין? בוא נחליף כתובת בפרטי, אולי אין אפילו צורך בדואר. תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה אכן היה המתאם. קיבלתי היום את המתאם ש nat64x שלח, והוא עבד בלי שום בעיה בחיבור ראשוני. מטורפים ה ATI האלה :-)

בכל אופן, אני מקווה שזה יעזור לאנשים שיתקלו באותו בעיה בעתיד - והמון תודה ל Nat64x ששלח את המתאם ועזר! :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...