LG 34UM95 21:9 3440 x 1440 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG 34UM95 21:9 3440 x 1440

klayton

Recommended Posts

הוא לא גר בארץ.

יש אצל פלונטר בהזמנה אישית.

מאמין שבעתיד יהיה מלאי זמין עם מחיר נורמלי.

וואו, 7.5...

כן אני אחכה למחיר נורמלי...

אפילו אם זה יעלה סביבות ה5 אני ארגיש קצת מטורף לקנות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

למישהו כבר יש/היה העונג להתנסות במסך?

הוא הגיע ל KSP, המחיר, כצפוי, גבוהה ועומד על 7390 ש"ח למזומן.

הזמנה של המסך דרך עם חברת שילוח כלשהי יוצאת 5800 ש"ח.

למישהו יש נסיון בהזמנת מסך מאמזון עם חברת שילוח? המחיר הוא

כולל מיסים/ביטוח/משלוח עד לדלת. והם מתחייבים שזה מחיר סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם חברות שילוח אבל:

1. יש לי מסך "29 בפורמט 21:9 של . אני מת עליו. גם לעבודה וגם לגיימינג. ממליץ לגמרי.

2. אחד העקרונות של קניה מחו"ל בלי אחריות בארץ זה שהכסף שאתה חוסך עשוי לשמש למימוש האחריות בחו"ל. לצורך העניין, אם המחיר בחו"ל + משלוח מיוחד + עוד משלוח רגיל הלוך חזור > המחיר בארץ, לא מומלץ לקנות. זה תקף למוצרי אודיו יקרים אבל ב7,000 שקל וצפונה אנחנו כבר מתקרבים לאותו טווח מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, זה המסך. אני ממליץ מאוד למרות שבביקורות שקראתי אומרים שהוא קצת איטי בזמן תגובה (גם פאנל וגם קצת דיילי עם הסיגנל עצמו) - לי זה לא מפריע בכלל ואני משחק לא מעט FPS. אבל מצד שני, אני לא תחרותי.

בנוגע לרזולוציה, זה יופי של רזולוציה בשביל 2,600 שקל. ברור שהייתי שמח לשדרג למסך "34 אבל הפרש המחיר לא מצדיק את זה + זה יעמיס לי יותר מדי על הכרטיס במשחקים. בעיקרון אני עובד עם שלושה גדולים שממלאים לי את המסך וזה נכנס סבבה.

2. בהנחה ואתה עושה הכל כמו שצריך, תהיה לך קבלה שמוכיחה שהמיסים שולמו בכניסה למדינת ולכן אין צורך בתשלום נוסף, כל עוד הסריאלי מתאים למה שמופיע במסמכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי מאוד עם ה DELL ב 2600 שקל כי יש מסכים באותו גודל ב EBAY במחירים במתחילים ב 1200 שקל (לדגמים שיש להם רק DVI) ל 2000 שקל (דגמים שיש להם DP ו DVI), נראה גם כאילו אנשים שקנו אותם מאוד מרוצים ממה שהם קיבלו. כמו כן מבין מסכי ה 29" ה DELL הוא אחד הפחות מרשימים, זמן התגובה שלו מאוד לא טוב, זה בולט במיוחד בהשוואה למסכים של שמתפקדים קרוב מאוד למה שאנחנו רואים במסכי 24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי מאוד עם ה DELL ב 2600 שקל כי יש מסכים באותו גודל ב EBAY במחירים במתחילים ב 1200 שקל (לדגמים שיש להם רק DVI) ל 2000 שקל (דגמים שיש להם DP ו DVI), נראה גם כאילו אנשים שקנו אותם מאוד מרוצים ממה שהם קיבלו. כמו כן מבין מסכי ה 29" ה DELL הוא אחד הפחות מרשימים, זמן התגובה שלו מאוד לא טוב, זה בולט במיוחד בהשוואה למסכים של שמתפקדים קרוב מאוד למה שאנחנו רואים במסכי 24".

לגבי מסכים נוספים, אתה צודק. ידוע לי שלAsus ולAOC יש הטמעות יותר מהירות של הפאנל הזה.

אבל, זה מה שהיה פה בארץ, וזה היה קרוב וזמין, וזה היה לטובת העסק (וגם קצת גיימינג) וזה יותר ממספק אותי, תכל'ס זה עושה אותי שמח כל פעם שאני ניגש למחשב (קצת מפגר, אני יודע אבל זה הכי הפורום הנכון בשביל דברים כאלה).

לגבי מחיר, אי אפשר להתחרות במה שמוכרים באיביי אבל נוח לי לקפוץ לחנות בראשון ולחזור עם המסך ואין לי כוח להתעסק עם חברות שילוח ומיסים וכל זה. למי שיש את הכוח, למה לא?

לגבי זמן תגובה, אם בא לך לשרוף קצת זמן אני מזמין אותך לקרוא את זה: http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2913wm.htm

אם לא בא לך, אני אתמצת:

בציונים של מהירות תגובה הם מחלקים את המסכים לשלוש סקציות, מתאים לגיימרים הרד-קור, מתאים לשאר, לא מתאים למשחקים. הU2913WM עומד בסקציה של מתאים לרוב אבל במצב Game הוא מגרד את הסקציה של מתאים מאוד לגיימינג. שוב, אני בטוח שאפשר להמיר כסף במאמץ ולהביא משהו יותר טוב בפחות כסף אבל בשביל Borderlands2 ו Mass Effect והדברים שאני משחק בהם, זה בובה :)

שבת"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מייחס יותר מידי חשיבות לInput lag. טרם השתכנעתי שזה לא הכל בולשיט חסר משמעות.

הבעיה שלי עם הU2913WM, שכבר ציינתי אותה בעבר - הוא שהוא מתומחר קרוב מאוד לU2713HM שעולה עליו, לטעמי, בכל פרמטר חשוב. גם גדול יותר פיזית וגם רזולוציה יותר גבוהה. זה נכון שאנחנו מדברים פה על מסכי 21:9, אבל אלא אם יש לך פטיש מסוים למסכים אולטרא-רחבים, אני פשוט לא רואה הצדקה לשלם אותו סכום ולקבל פחות מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תובנות חדשות בנושא אחריות, בסך הכל אתה מנסה לחסוך לא מעט כסף שחלקו אמור לכסות את עניין האחריות בארץ...

בסך הכל יש שתי אפשרויות:

1. יש לLG סוג של אחריות בינלאומית שLG ישראל יהיו חייבים לכבד. יש מצב לזה, אני חושב שבדל אתה יכול לקנות אחריות בינלאומית מורחבת, אולי גם בLG.

2. ישראל (ח.י אם אני זוכר נכון) לא יכבדו שום סוג של אחריות וידרשו כסף על בדיקה ותיקון.

בכל מקרה, צריך לבדוק מול היבואן בארץ מה הפרוצדורה ואולי באתר של אם הם נותנים אחריות בינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם עניין החברת שילוח? האם יש חברה מומלצת?

אני מניח שאין את המסך הזה בתצוגה בשום מקום?

בנוסף, האם עליי לחשוש מהאטה משמעותית בביצועים?

הנה המפרט של המחשב שלי שאני מריץ עם DELL U2410:

מעבד:

Intel Quad I5 2500K Quad 3.3GHZ 1155 6MB + Scythe Mugen 2

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K62B Black Window

ספק כוח:

Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail

זיכרון:

Kingston 4GB 1333 X 2

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB SATA II 32MB SpinPoint F3

כרטיס מסך:

Sapphire ATI 6950 2GB PCI-E Retail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...