קניית מלחם, להסתפק בחיקוי? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מלחם, להסתפק בחיקוי?

nizansm

Recommended Posts

תשמ'ע, אני באמת מאחל לך שהמוצר שרכשת הוא מקורי ולא זיוף. גם אם התחנה מזוייפת היא תעבוד וכנראה גם תהייה מרוצה.

אבל בחישוב קליל העלות היא בסביבות 500 שקלים ללא מיסים שעלולים לגבות ממך בארץ.

* אין לך אחריות על המוצר.

בארץ התחנה המקורית עולה 900 שקלים לפני משא ומתן על המחיר ובהחלט תוכל לרכוש אותה גם ב-900 שקלים ואם אתה משלם בשחור אז

גם ב-750 שקלים כולל אחריות.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עפ"י החוקים אין מס לגבות ממני. ערך המוצר הוא 72.5 דולר וזה מה שיש על החבילה. מתחת לסף ה75 דולר.

אין לי שום עניין ללכת לחנות ולהתחיל להתמקח איתם ולהתחנן אליהם למחיר יותר נמוך, אין לי זין לזה, זה לא בכבוד שלי - איך שתקרא לזה.

ואחרי שאני אתחנן אליהם וכמו שאתה מציע - אבקש מהם לעבור על החוק עדיין אשלם 250 שקל יותר ממה ששילמתי עכשיו.

אוסיף ואומר עוד משהו - גם אם היו מוכרים לי ב-650 ולא ב-900, גם אז לא הייתי קונה.

ניצול הבלעדיות שלהם כדי להרקיע את המחיר הוא בזיוני ומחליא ולא אתן להם להרוויח עלי רבע שקל וגם לא אגורה.

הידעת שבאירופה חנויות (מורשות) מוכרות את זה ב-95 יורו ולפעמים ב-80 תחת מבצע?

אז תאמר לי שהיצרן HAKKO לא מוכר בזול לחנות (בולשיט), ורוצה לשמור על מחיר שוק גבוה (יענו), ותאמר לי שהיבואן משלם מס וצריך גם להרוויח.

אז אני אגיד לך שהיבואן חזיר כי הרווח שהוא עושה עליך הוא מעל ומעל ומעל ומעבר כי הוא מקבל את זה במחיר זהה לחנויות באירופה שמשלמות מסים יותר גבוהים מהארץ וצריכות להרוויח ועדיין מוכרות בהבדל של מאות שקלים.

אבל תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...