להרוויח כסף משיווק משחקים/ לקנות משחקים במחירים זולים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להרוויח כסף משיווק משחקים/ לקנות משחקים במחירים זולים

ganshot

Recommended Posts

בזמן שאתה הורג על הפרסום ועל ההמתנה לכך שמישהוא יקנה תחתיך, תחשוב כמה כסף היית עושה אם היית מגיע לילדים שלא מבינים במחשבים לבית ועוזר להם להתקין את המשחק על המחשב בתשלום סמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי הבעיה שלכם שאתם חושבים שאני מנסה לעשות עלייכם כסף אני ממש לא מכריח אותכם להיכנס אני מציע לאנשים שכן רוצים להרוויח או לקנות משחקים במחירים יותר זולים מהסטים או מכל אחד אחר במקום אמין

יש אנשים שיהיו מעוניינים לקנות ולא נכון דווקא אנשים שלא מבינים במחשב כי אם אני הייתי מחפש משחק הייתי רוצה לקנות אותו בהכי זול ואני מאמין שגם אתה אז תחסוך את התגובות הסתמיות האלה כי אתם מדברים שטויות אבל אח שלי חג שמח ושבת שלום

http://i.imgur.com/rNQ8mzQ.png זה הוכחות שאני מקבל כסף אז לא כל כך חשוב לי אם תקנה או תצטרף להרוויח איתי ביחד

אני רק מציע לאנשים לקנות משחקים בזול במקום יוקר או לבוא ולהצטרף אלי להרוויח כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומעים שיהיה לכם שבת שלום אני לא יגיב לכם בשביל לא להרוס את האשכול לאחרים אני מבין כל אחד ואחד בגילכם הייתי מנהל פורום ואני מכיר את כל הילדים האלה אבל בסדר חברים שבת שלום למעוניינים אני פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט אחד מבין הפנינים שיוצאות לו מהפה בהודעות פרטיות:

תביא את המספר שלך יבן שרמוטה תיהיה גבר בוא לנתניה יאללה על תזיין לי תשכל כוס עמק
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...