כרטיס חדש למשחקים פה ושם אך שיחזיק הרבה שנים - עד 750 ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס חדש למשחקים פה ושם אך שיחזיק הרבה שנים - עד 750 ש"ח

akalithium

Recommended Posts

למה להציע את r7 260X/GTX 750 Ti הם ממילא חלשים יותר ומה הקשר יש עליהם אחריות 3 שנים זה בדרך כלל ככה על כל כרטיס מסך למעט כרטיסים של חברות מסוימות שהמחיר שלהם גם זול יותר מהסיבה הזאת.

בכל מקרה 7870 עדיף וגם נכנס לפי המידות.

לגבי מה שGilladriel אמר למרות שיש גרסאות קצרות יותר למשל בעניין ה7870 כרגע יש רק את SAPPHIRE HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5 ב750ש"ח אצל TMS או ב749ש"ח אצל וולקום(שותפים אבל אין תאום מחירים :P ) ומבחינת אורך הוא 260 מ"מ ככה שהוא מתאים.

7870XT ארוך מידי בגרסה שמוכרים אצל TMS במחיר ומה שלא במבצע כנראה יהיה יקר יותר משמעותית.

מעבר לזה רק יד שניה כמו שהציעו לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה r7 260X וה 7870 בערך באותה הרמה אחרי שהיסתכלתי באינטרנט אולי אפילו חזק טיפה.

נראה לך אולי שאם הכרטיסים שהצעת באמת היו חזקים יותר מ7870 שלא נדבר חלשים אפילו מ7850 אף אחד מהמשתתפים בדיון לא היה מציע אותם לפנייך?

בכל מקרה איפה הקישור שמראה שR7 260X "אולי אפילו חזק טיפה" מ7870?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה שGilladriel אמר למרות שיש גרסאות קצרות יותר למשל בעניין ה7870 כרגע יש רק את SAPPHIRE HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5 ב750ש"ח אצל TMS או ב749ש"ח אצל וולקום(שותפים אבל אין תאום מחירים :P ) ומבחינת אורך הוא 260 מ"מ ככה שהוא מתאים.

פרטי המוצר באתר של TMS הם יותר בגדר 'למצולם אין קשר לכתבה'..

חוץ מזה, יש את גרסת Ghz Edition Dual-X, שאורכה 21.5 ס"מ (לא תמיד מציינים את זה בspecs).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך אולי שאם הכרטיסים שהצעת באמת היו חזקים יותר מ7870 שלא נדבר חלשים אפילו מ7850 אף אחד מהמשתתפים בדיון לא היה מציע אותם לפנייך?

בכל מקרה איפה הקישור שמראה שR7 260X "אולי אפילו חזק טיפה" מ7870?

אם זה כרטיס מהחנות עם 3 שנים אחריות אגב בתקציב אני היתי לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטי המוצר באתר של TMS הם יותר בגדר 'למצולם אין קשר לכתבה'..

חוץ מזה, יש את גרסת Ghz Edition Dual-X, שאורכה 21.5 ס"מ (לא תמיד מציינים את זה בspecs).

ממש לא נכון גם כשהזמנתי את הכרטיס מסך הנוכחי שלי שהוחלף(לא משנה כבר למה) לדגם בגרסה הנוכחית וגם כרטיסי מסך למחשבים אחרים וגם כששאלתי TMS אמרו לי שזה הכרטיס שאני רואה בתמונה כששאלתי וככה זה היה אז לא נראה לי שזה במקרה יצא ככה.

אפשר לראות גם אצל וולקום את המפרט הטכני של אותו הכרטיס שנמכר אצל TMS

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/sapphire-ati-radeon-7870-2gb-gddr5-pci-p-13364?language=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון גם כשהזמנתי את הכרטיס מסך הנוכחי שלי שהוחלף(לא משנה כבר למה) לדגם בגרסה הנוכחית וגם כרטיסי מסך למחשבים אחרים וגם כששאלתי TMS אמרו לי שזה הכרטיס שאני רואה בתמונה כששאלתי וככה זה היה אז לא נראה לי שזה במקרה יצא ככה.

אפשר לראות גם אצל וולקום את המפרט הטכני של אותו הכרטיס שנמכר אצל TMS

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/sapphire-ati-radeon-7870-2gb-gddr5-pci-p-13364?language=he

אז הניסיון שלי עם TMS הוכיח אחרת.

אין לי כל כוונה להתנצח פה אלא רק להדגיש שזה אף פעם לא 100% ותמיד כדאי לבדוק טלפונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...