שאלה | מסך 120HZ - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | מסך 120HZ

Shual

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אחרי הרכבה של העסק שקצת מבלבלת אבל בסוף מסתדרים.

אופציות שהיו לפני במסך לא קיימות יותר. אני משחק בעיקר bf4 וcsgo. זה מה שיצא לי לבדוק בינתיים.

בcsgo הfps גבוהה ומרגישים וזה זז חלק מאוד אפילו לאומת ה-144hz ללא g sync שהיה לפני.

בbf4 גם באזור מרובה שחקנים שfps לא בשמיים המשחק עדיין מרגיש חלק. כאילו ש-30 fps מספיק כדי לשחק ולא צריך יותר. זז חלק צריך לראות כדי להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאתה ב bf4 על 30 חלק אתה מרגיש שיש לשחקנים אחרים יתרון עליך בגלל שהם רואים יותר אז הדיוק שלהם לעומת שלך מורגש או מרגיש כמו משחק רגיל רק חלק הרבה יותר?

אני מנסה להבין האם בזכות ה gsync אפשר לוותר על כרטיס מפלצתי בכמה אלפים ובעצם להסתפק בכרטיס בינוני עם הטכנולוגיה הזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורים לצאת ברבעון זה (Q2).

רשימת מסכים שהוכרזו (וכבר הוצגו ב-CES14 לפי הבנתי) :

http://www.blurbusters.com/gsync/list-of-gsync-monitors/

ערכת ה-DIY אמורה להגיע אלי מחר (היום) בבוקר. נשאר לארגן כבל DP ועצבים להתקין אחרי העבודה...

ASTR4L, הערכה לא במקרה מגיעה עם כבל אה ? אגב שמת לב שעדיף להגדיר צבע עם SoftMCCS ? (תשתמש בזה במקום בדריבר או פרופילי ICC ). מסכים עם gsync מובנה כבר יבואו עם כל הפיצ'רים של היצרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הספקתי לשחק במס' משחקים עם gsync, ואני מבסוט זה פותר אותי מכל ההתעסקויות עם

max pre rendered frames / fps limiter / triple buffer / vsync למניהן.

בעצם מקנה את אותה תחושת חלקות של vsync עם fps הנעול בכפולות קצב הרענון (144-72-48 או 120-60-40 או 60-30-20, בהתאם לקצב רענון), רק בלי התלות הזאת בכפולות קצב הרענון (כל fps הנע בין 30 ל-144), וללא ה-input lag הנלווה.

עם gsync אני מנצל באופן אופטימלי כל fps שהכרטיס מוציא.

50fps ב-50hz בהחלט מרגיש חלק יותר מ-50fps ב-60hz, ובכל זאת, כאשר fps נופל נאמר מ-60 ל-40 עם gsync, עדיין תורגש נפילה.

עם gsync ככל שה-fps גבוה התנועה תיהיה חלקה יותר נקודה. דבר שלא בהכרח מתקיים עם vsync - למשל ב-144hz לעיתים העדפתי 72fps קבוע על נאמר 80-90fps שהרגיש "מגמגם". למעשה יותר חשוב לי שהאנימציה תשאר חלקה \ נעימה ב fps גבוה מאשר שהיא "פחות מקרטעת" ב-fps נמוך (מה לעשות fps נמוך נשאר נמוך, גם אם אין stutter).

הצבע שופר מהאסוס המקורי. בעיקר במצב ULMB (המחליף של lightboost, שאגב מאוד נוח להפעיל בלחיצת כפתור מסך) אך לא רק.

לפעמים אני רואה corona, כאילו ה-overdrive \ TraceFree מוגדר גבוה מאשר ההעדפה שלי, ולאחר השדרוג לא ניתן להגדיר אחרת. שאר הפיצר'ים האבודים של פחות עניינו אותי.

נכון לרגע זה גם לא מצליח להגדיר downsampling בעזרת הדריבר כפי שיכולתי לפני השדרוג. שזה חבל כי gsync + downsampling צריך ללכת טוב ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר אפקטיבי שהוא נמוך כי למשל שאני משחק cs:go ו-300fps שהוא מופעל זה גורם לפעמיים לתקיעות רגעיות כאלה. מעצבן לאומת זאת bf4 לא רץ על כזה fps אז שם אני מפעיל וזה לא עושה את הבעיה.

יוצא יקר כול העסק הייתי מחכה לחכות שיגיע לארץ.

מסך 1900₪+ במשלוח אווירי וקיט 1200₪ גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...