טוב, התייעצות אחרונה לפני הזמנה - מחשב ב-5700 ש"ח ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב, התייעצות אחרונה לפני הזמנה - מחשב ב-5700 ש"ח ללא מסך

Nu

Recommended Posts

CPU : 64 3000+ CPU BOX / Tray + TT Venus 12 [ ¤ 1439.69 ]

Motherboards for : Albatron K8X800 Pro VIA K8T800 Motherboard (AMD64, FSB800, SATA RAID, 5.1 Sound, 3Com LAN, 2.0) [ ¤ 615.04 ]

Memory : Twinmos - 512MB 3200 Memory w/Ultra Coated Copper Heat Spreader [ ¤ 575.76 ]

Hard Disks : 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 445.17 ]

Video Cards : Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro 128MB DVI Bulk Video Card [ ¤ 1568.97 ]

Floppy : Citizen Black 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 80.49 ]

CD-ROM / -ROM : -ROM Toshiba 16/48 Bulk - Black ! [ ¤ 240.58 ]

CD-RW / -RW : Lite-On 52/32/52 Black CD-RW [ ¤ 251.87 ]

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case [ ¤ 332.36 ]

Service : Computer Assembly [ ¤ 151.67 ]

Subtotal : ¤ 5701.59

Discount : ¤ -0

Delivery Mode : Computer System - Regular Delivery Delivery : ¤ 90.58

Total Price ¤ 5792.17

Payment Mode : VISA

Each Payment ¤ 5792 Payments: 1 Payments Fee : ¤ 90

Well as u can see i decided to go on pch.

and anyhow they took off the gmobo igabye pro model thingy, so i decided to go with albatron.

I know their Pro II model is the most recommended due to the 7.1 sound and its stability.

But I use my stereo as speakers and I don't think ill use up the 7.1 .

also I don't really need the 1394 and mm my network is only used to allow my bro to surf using my modem.

So anyhow, my question is - besides those diffrences, do these motherboards have the same "stability" ?

thx ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אומר קח ספק יותר חזק וכמובן לא גנרי...

אבל נראה לי גם ה HEc יכול לספק אותך לביינתים

כי ספק נורמלי יקפיץ לך את המחיר באיזה 200 שקל

ועכשיו אתה לא צריך...

חכה קצת...

ועוד משהו הייתי ממליץ לך ללכת על לוח של gigabye

יש עליו reviews מאוד טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול אולי לקחת את אחד המארזים של JNC עם ספק TT של 360W, זה אני מאמין יותר הגיוני ויעלה לך בערך 100 ש"ח יותר.

אולי גם יסכימו לתת לך 50 ש"ח זיכוי על הספק (בהנחה שספק 350W ג'נרי נמכר אצלהם ב-80 ש"ח..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן , אתה זוכר לפני שראינו SATA בפעולה(או אולי אתה ראית אבל לא SATA טוב) חשבנו שאין ממש הבדל מורגש בינו לבין ATA רגיל, אז יש! ראיתי אצל חבר שלי MAXTOR 120GB SATA , המחשב פשוט טס!! מהיר בטירוף... , האמתי שאין הבדל מאוד גדול בינו לבין ה80GB 8MB של אח שלי , כאילו המהירות באמת כמעט אותו דבר , אבל הSATA יותר מהיר ושווה השקעה של 50שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן , אתה זוכר לפני שראינו SATA בפעולה(או אולי אתה ראית אבל לא SATA טוב) חשבנו שאין ממש הבדל מורגש בינו לבין ATA רגיל, אז יש! ראיתי אצל חבר שלי MAXTOR 120GB SATA , המחשב פשוט טס!! מהיר בטירוף... , האמתי שאין הבדל מאוד גדול בינו לבין ה80GB 8MB של אח שלי , כאילו המהירות באמת כמעט אותו דבר , אבל הSATA יותר מהיר ושווה השקעה של 50שקל.

ומאיפה אתה כל כך בטוח שההבדל נובע מזה?

אם המספרים היבשים מראים שאין הרבה הבדל, אין הרבה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נראה לי אני יקח Premiere זה זול יחסית ונחמד.

אז אתם בטוחים ש-300w לא יחזיק ? אוף עכשיו זה סיפור לבחור מארז =[

אה כן ולא הגבתם על הלוח אם ! אתם חושבים שזה יספיק או שבכל זאת כדאי להשקיע את ה-250 הנוספים ?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...