רוצה לקנות כונן קמת עזרה - - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות כונן קמת עזרה -

TermiNal

Recommended Posts

בזמן האחרון גיליתי שמתחיל להיגמר לי המקום ב40 GB שלי . הכונן שלי הוא של מקסטור ומתחבר ל ATA133.

אני מתכוון ביחד עם המחשב מחול אולי להביא עוד כונן מקסטור 40 GB שמונה מ'ב קאש וכמובן חיבור לSATA.

האם תיהיה בעיה לחבר ת'כוננים כי אחד ATA והשני SATA ? איך כדאי לחלק ? תווינדוס על הSATA בגלל המהירות ?

שווה תכסף ? ומממ,אילו אותיות מתאימות במקרה של 2 הארד דיסקים ? והכי חשוב איך מגמפרים אותם ? ומה זה עושה

הגיפור הזה ? עכשיו יש לי כונן -ROM וגם צורב. איך כדאי להגידר את כולם ( Master,slave... ) כולל איך להגדיר

ת'HD's ?

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהכתורת שלך אפשר להבין שקנית הרדיסק ויש לך בעיות איתו שזה ממש לא המקרה, אז אתה מתבקש לשנות כותרת למשהו שיותר מתאים לשאלות שלך.

לגבי איזה הרדיסק לקנות זה כבר החלטה שלך, בכל מקרה הבדל בביצועים לא יהיה. השיקולים היחידים הם נוחות ותפיסה של מקום (אולי אתה רוצה להשאיר ATA פנוי לצורב או משהו כזה)

לגבי התקנה של וינדוס, אם ההרדיסק שלך כרגע הוא 8MB זה לא משנה שני ההרדיסקים עובדים באותה מהירות וזה רק עניין של נוחות. אם ההרדיסק שלך כרגע הוא 2MB תתקין על המהיר יותר.

SATA לא צריך לגמפר, אם תחליט לקנות ATA תעשה פה חיפוש בפורום איך מגמפרים הרדיסק, זו שאלה מאד נפוצה והססבר לא כל כך קצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהכתורת שלך אפשר להבין שקנית הרדיסק ויש לך בעיות איתו שזה ממש לא המקרה, אז אתה מתבקש לשנות כותרת למשהו שיותר מתאים לשאלות שלך.

לגבי איזה הרדיסק לקנות זה כבר החלטה שלך, בכל מקרה הבדל בביצועים לא יהיה. השיקולים היחידים הם נוחות ותפיסה של מקום (אולי אתה רוצה להשאיר ATA פנוי לצורב או משהו כזה)

לגבי התקנה של וינדוס, אם ההרדיסק שלך כרגע הוא 8MB זה לא משנה שני ההרדיסקים עובדים באותה מהירות וזה רק עניין של נוחות. אם ההרדיסק שלך כרגע הוא 2MB תתקין על המהיר יותר.

SATA לא צריך לגמפר, אם תחליט לקנות ATA תעשה פה חיפוש בפורום איך מגמפרים הרדיסק, זו שאלה מאד נפוצה והססבר לא כל כך קצר...

למה SATA לא מתגמפר ? זה אומר שהוא ישר מאסטר ? אפשר לשנות איכשהוא ? מה עם השאלות האחרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך עכשיו אפילו פחות ברורה :)

לא מצוטטים הודעה מעליך.

ב-SATA אפשר לחבר רק הרדיסק אחד על כל כבל ככה שאין כזה דבר master/slave לכן לא צריך לגמפר אותו

אין שום בעיה לחבר PATA ו-SATA יחד.

איך לחלק/להתקין/לגמפר/להגדיר וכל שאר הדברים תריץ חיפוש, זה עמוד שלם לכתוב ואין שום סיבה שלא תעשה קצת חיפוש ותמצא תשובות מלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...