אני מתלבט איזה סמראטפון להציע לאמא שלי לקנות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתלבט איזה סמראטפון להציע לאמא שלי לקנות

dreamlogic

Recommended Posts

לי יש נקסוס 4 בזכות אחד החברים בפורום ואני מרוצה ממנו עד הגג באמת שאין לו שום חיסרון אולי זה שהוא נקי אבל אני אוהב את זה.

אמא שלי יחסית אישה מבוגרת לא יודע עד כמה היא תסתדר יקח לה בטח כמה זמן,הפלאפון שלי לא נראה לי היא תסתדר איתו אז העדפתי לא ללכת על זה

טווח בין 500-1200 לדעתי הוא צריך להיות קטן היא לא רוצה משהו לא טוב ושיהרס מהר או תצטרך להחליף אבל מצד שני אני לא רוצה שהיא תוציא 2000 שקל על חרא פלאפון ותתאכזב או בכללי להוציא כל כך הרבה כסף

הנה כמה הצעות שקיבלתי שחשבתי עליהם:

galexy s3 mini

galexy s4 mini

nokia 572 (בגלל שהוא קטן יחסית ואמרו לי שהוינדוס פון יהיה לה קל למרות שלי זה נראה הדברה הכי מעצבן וקשה בעולם)

אני אשמח לעוד הצעות לאמא שלי לא אכפת והיא תעדיף משהו יקר יחסית אבל טוב אני פחות ובגלל זה מכוון לסכומים נמוכים יותר.

תודה על העזרה

עריכה:

רק להבהיר הצרכים שלה הם מאוד בסיסים של לגלוש טיפה ואפליקציות ואולי לצלם עם הפלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S3 mini לא ממליץ, יש לו מסך 4" ולאדם מבוגר זה קטן מדי.

Lumia 572 - לא מכיר דגם כזה. בכל מקרה, לומיות מהסדרות הנמוכות (5, 6) באים עם 512MB זכרון וזה מעט מדי.

באותו מחיר ואפילו פחות מה S4 Mini יש את הגלקסי S3 המקורי - שהוא מכשיר עדיף. יש לו מסך גדול עם רז' טובה ויש סיכוי שהוא יקבל Kit Kat רשמי. עבור המחיר הוא מביא תמורה טובה מאוד. בטח ובטח שעדיף על מכשירי "מיני" למינהם.

בגזרת האנדרואיד יש גם את ה MOTO G. מכשיר מעולה למחיר, איכותי וזריז.

עוד אפשרות טובה לדעתי זה ה 820. מכשיר איכותי, גם אם לא המשוכלל ביותר. הוא די זול לפי מה שאני רואה (1100 - 1200).

אתה גם יכול לעלות אפילו ל 920 שזה מכשיר דגל בתוספת לא גדולה במיוחד במחיר. יש לו מצלמה טובה מאוד, אולי אמא שלך תשמח מזה.

לדעתי Windows Phone תהיה אפשרות מצויינת (בתור בעלים של Ativ S). המערכת קלה לשימוש. הכל נשאר תמיד באותו המקום, בערך. הלומיות יקבלו עדכון ל 8.1 אני מעריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים שלדעתי רעים ב 520:

1. אין מצלמה קידמית. אומנם לא כולם משתמשים, אבל טוב שיש אפשרות.

2. 512MB , כאמור. כבר היום יש אפליציות שאי אפשר להתקין בגלל זה. לדעתי מגבלה חמורה.

3. שוב, מסך 4" זה קטן מדי לאנשים מבוגרים. ברור שאפשר להסתדר עם זה, אבל למה שלא יהיה נוח אם אין מגבלה תקציבית קריטית?

4. די מעפנה.

זה טלפון זול מאוד והכל שם בהתאם. אם יש לו תקציב (ובהתחשב בכך שהוא שוקל S4 מיני אני מבין שיש), לא רואה טעם להגביל את אמא שלו למכשיר חלש כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר ואין לי כוח לבדוק. אבל יש כאלה בוודאות.

אכן WP היא מערכת בעלת תגובתיות מעולה ו"חלקה", גם על מכשירים יחסית חלשים. יש מסויימות שהם פשוט לא מאפשרים להפיץ עבור מכשירים חלשים מדי כדי שלא יקרטעו או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...