NVIDIA משחררת דרייבר לביצועים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA משחררת דרייבר לביצועים

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד סקפטי. גם שיפור הביצועים הניכר יותר תקף למשחקים בודדים, הם גם לא מציינים מה השיפור שנקבל על כרטיסים אחרים מאותו הדור ובעיקר ישנים יותר וגם בספק אם לא יהיה שם איזה טריק שאת תוספת הביצועים נקבל על חשבון משהו אחר (וזה קרה כבר מספר פעמים בעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס עם GTX660 העברתי עשרות של שעות בבחינה של זה והדרייברים אחרי 306.97 שהביאו קפיצה בביצועים בהרבה משחקים היו דווקא הרבה פחות חלקים לעין, כשאני משווה עם 100-200FPS בשני המקרים... אבל בתכלס על חשבון מה זה כבר יכול לבוא ? צריכת חשמל בגלל שימוש גבוה יותר בGPU? :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים ברשימה מוצגים כ"מספר דוגמאות". זה לא אומר שמדובר רק במשחקים הספציפים או סדרת 7xx, במיוחד שהם דיברו על כך שהשינויים הקרובים בדריבר מתייחסים לפונקציות של . (אגב גם Thief לא מוזכר ברשימה למרות שהציגו שיפור).

בכל מקרה נראה שהשיפור ב- עוד יותר משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב שהתיעלות בקוד הדריוור תוביל למאמץ מוגדל בכרטיס, אבל זה בהחלט נשמע אפשרי ואפילו הגיוני.

אם כן, אני מניח שנראה הרבה תלונות מאנשים שמאמץ הכרטיס והחום גם ככה גבולי אצלם.

תיבת פנדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב שהתיעלות בקוד הדריוור תוביל למאמץ מוגדל בכרטיס, אבל זה בהחלט נשמע אפשרי ואפילו הגיוני.

אם כן, אני מניח שנראה הרבה תלונות מאנשים שמאמץ הכרטיס והחום גם ככה גבולי אצלם.

תיבת פנדורה.

אם יש למישהו בעיה עם החום בבדיקת מאמץ (שמחממת יותר מכל משחק) הקירור שלו לא תקין , ואם יש למישה בעיה עם המאמץ של הכרטיס זה עם העבודה שהכרטיס לא ב100% מאמץ ולא מנוצל כמו שצריך, ולא להפך. התגובה שלי הייתה בצחוק דווקא.

SYNDROME מקווה שאתה צודק, אבל אם טרחו לציין את המשחקים האלה עם השיפור הלא כל כך רציני שלהם, אני די משוכנע שלא נראה שיפור של 20% בBF4 למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איפה הדרייבר יצא?

לא הגיע גרסא מלאה ויציבה עוד כנראה רק בטא אך עדיין איפה?

ההבדל בין בטא לWHQL זה החתימה של מיקרוסופט. הדרייבר החריג היחיד שאני זוכר עד היום היה לפני כמה חודשים והיה מיתוסים שהוא שרף , והוא היה WHQL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ל-MANTLE יש תגובה חזקה הרבה יותר, קוראים לה DirectX12. בניגוד ל-MANTLE, את DX12 יאמצו "קצת" יותר מפתחות משחקים. בשונה מMANTLE, התמיכה החומרתית הקיימת היא "קצת" יותר גדולה ב-DX12:

HD 7000 \ GCN

GTX 400 \ 500 \ 600 \ 700

ראג'ה יודע כנראה מי מבין השתיים תהיה הפופולארית והמצליחה.

יזקף לזכותה של הדחיפה של Low level.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...