ברצוני להתאים ספק למחשב C2D - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברצוני להתאים ספק למחשב C2D

חובב

Recommended Posts

שלום ברשותי מחשב עם המפרט הבא:

asrock 41gs

e7400

4 g (לא זוכר, להערכתי קינגסטון)

GTX 260 216

הארדיסק :

160 GB

1 TB

מארז סטנדרטי

כרגע ברשותי ספר EZCOOL 400W (אם אני לא טועה).

לפני כן המערכת הייתה ב OC עם ספק cougar 400w שהתקלקל.

לפי הבנתי הוא ג'נרי (המערכת ברשותי הרבה זמן ובגלל חוסר זמן ותקציב לא החלפתי אותו)

סך הכל אין תקלות.

אני רוצה לעשות OC למעבד ולכן חשבתי להתחדש בספק ולהתייעץ עמכם.

התקציב הוא בערך 150~ לספק חדש .

האם כדאי וצריך להחליף את הספק הנוכחי בשביל OC ואיזה ספק כדאי באזור תקציב זה?

הדרישה כמובן היא בעיקר לOC אבל היתי רוצה גם משהוא שקט וחסכוני בחשמל.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להיות כנה, צריך להיות אמיץ כדי להריץ GTX260 216 על ספק EZCOOL 400W. או אמיץ, או כמו במקרה שלך, פשוט לא כל-כך מודע.

ב-150 שקלים אין ספקי כח עוצמתיים ואיכותיים ממש. הייתי בחום ממליץ להעלות את התקציב באופן משמעותי.

נקודת ההתחלה צריכה להיות Seasonic ECO 500 למשל, במחיר של כ-275 שקלים. אמנם, היום אפשר להשיג S12II-520W של סיסוניק בסביבות 280 שקלים, אז יצא משתלם.

שוב, אני לא יכול שלא להיות קצת בפליאה כיצד המחשב שלך פועל כראוי במצב הנוכחי וממליץ בחום (!) להחליף את ספק הכח (כזה שימשיך איתך גם למחשב הבא) לפני שיקרה אסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש משחק במחשב .

אז אני מאמין שבגלל זה,אני סטודנט ,השימוש הכי כבד זה סוליד וגם זה לא כזה כבד.

השאלה האם כדאי להשקיע 280 שקלים על ספק במערכת כזאת?זה יתאים לOC ככה לאזור ה 4 GZH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק? כן, בלי קשר. גם בהספקים נמוכים יותר של 450W. האם לוח האם, המעבד והקירור שלו יעמדו בזה? זאת כבר שאלה אחרת שעליה רק הניסויים שלך יתנו תשובה.

בלי קשר, אם המידע על המחשב חשוב לך, גבה אותו עם ספק כח איכותי. כמו לב בגוף האדם, זה כלי שפשוט אסור שיכשל, כי אז יכול להגרם אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר, אם המידע על המחשב חשוב לך, גבה אותו עם ספק כח איכותי. כמו לב בגוף האדם, זה כלי שפשוט אסור שיכשל, כי אז יכול להגרם אסון.

זה לא בדיוק האנלוגיה הנכונה. כשלב נכשל, לרוב מתים. כשספק נכשל, לרוב (לפחות ב90% מהמקרים), אין שום נזק חוץ מזה שצריך להחליף ספק. :)

זה לא אומר שאני לא ממליץ, כמו שאתה ממליץ, לעבוד עם ספקים איכותיים שבאמת מספקים את מה שרשום עליהם. אני בהחלט מסכים על המלצותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 3.5-4 המעבד כבר היה ויציב...הבעיה שהלך הספק ודפק לי את הלוח אם יחד איתו (לפני הEZCOOL).....

המידע גם ככה ברובו מגובה...אבל 280 שקל על מערכת בת 6 שווה את ההשקעה?והאם ספקים אלו חסכוניים יחסית?

למרות שלשימושים שלי זה מספיק בהחלט, בטח אם הוא יהיה על GHZ 3.5-4...העניין הוא שאולי עדיף לשרוד עם הספק הנוכחי לחסוך ולקנות עוד שנה מחשב ב 1000 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק האנלוגיה הנכונה. כשלב נכשל, לרוב מתים. כשספק נכשל, לרוב (לפחות ב90% מהמקרים), אין שום נזק חוץ מזה שצריך להחליף ספק. :)

זה לא אומר שאני לא ממליץ, כמו שאתה ממליץ, לעבוד עם ספקים איכותיים שבאמת מספקים את מה שרשום עליהם. אני בהחלט מסכים על המלצותיך.

ספקים גנריים בסוף החיים מתחילים לגרום נזק להרבה רכיבים ובמקרה והסוף מגיע במצב שהמחשב דולק הנזק יכול להיות גדול מאוד.

היה לי ספק גנרי שנשרף (לא ראיתי להבות, אבל הרחתי ריח שרוף חזק בכל הבית), מה הנזק? דיסק קשיח מת הלח לעולמו יחד עם כל החומר (למזלי תמיד יש לי גיבוי), כרטיס מסך הלך לו, הפסיק לעבוד ואחד והזיכרונות כשניסיתי אותם במחשב האחר הביאו הרבה מסכים כחולים.

מאז אני לא משתמש בספק גנרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...