חם ! מה עושים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חם ! מה עושים?

The UnKnown

Recommended Posts

יש לי מעבד 2.4C עכשיו עלילי של וואנטק (Aeroflow) עם ארטיק סילבר 3 וכרגע בימים אלו המעבד שלי במצב לא יודע איך להגדיר (איי סי קיו פועל מדיה פלייר...) עומד על משהו כמו45-47 מעלות! אני לא רוצה לחשוב אפילו לכמה זה מגיע כאשר אני מפעיל משחק !

זה טמפ' ממש גבוהות.

יש לי מארז 6A19 עם 120 קדמי של וואנטק סטליט' ו120 אחורי שמגיע עם המארז.

אם זה משנה יש לי לוח של אביט IC7 שמעתי שהם מודדים את הטמפ' גבוהה יותר, יש בזה אמת?

בכל אופן מה אני עושה כדי לקרר??

המון תודה לכל המגיבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

45 זה לא חם, זה סביר ביותר. חלאס להלחץ כל פעם שהמעבד עובר את ה 40...

אבל הקטע שזה 47 ככה במנוחה! (רק האיי קיו והמדיה פלייר! ועמוד אנטרנט פתוח ברקע!) זה די מצב מנוחה לא? ככה שזה גבוה מאוד למצב מנוחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא הכי טוב אבל זה גם לא כזה נורא

אנחנו בשבוע נוראי אני מתעלף כאן מחום והמעבד שלי על 41-42 במנוחה

אני יכול להביא אותו למצב טוב יותר אם אני יפעיל את כל המאוררים על חזק יותר אבל לא בא לי על הרעש של זה אז אני משאיר את זה

ככה לבנתיים

שאני יעשה משהו יותר כבד שכבר יביא אותי לסביבות ה50 מעלות אני יתחיל להעלות את כל המאוררים

בכל מקרה תדאג לאיורר מארז טוב כניסה ויציאה טובה של אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה למגיבים!

רציתי לשאול אם יש קשר בין זה שיש לי לוח של אביט שהחיישן שלהם ממוקם קרוב יותר למעבד??

שאלה נוספת, כפי שציינתי יש לי שני מאווררי 120 מ"מ במארז אחד מוציא אחד מכניס (בכלוב של ההרד), בהנחה ואני ייצטרך להוסיף מאווררים, היכן למקם ? ואיזה בדיוק אני צריך? מבחינת גדלים וכאלה?...

המון תודה לכולם! יום טוב! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה מרגיש שיש ירידה בביצועים ואתה רוצה להוסיף עוד מאוררים אני האיתי ממליץ לשים איזה סמארט פאן על הדלת של המארז ולהוסיף עוד מאורר 80 מילימטר בגג (לא חייב להיות חזק כמו הסמארט פאן. אפילו עדיף שיהיה יותר חלש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגג מומלץ לשים מאורר מוציא אויר - 120מ"מ אם יש לך מקום

בדלת מומלץ לשים מאורר מכניס אוויר מול המעבד והצ'יפסט

סמארט פאן זאת סידרת מאוררים מאוד חזקה אבל מאוד רועשת אז צריך לקחת גם את זה בחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי זה קצת גבוהה תעשה מה שאמרתי לך זה צריך לשפר את המצב. אין לך מחשב מפונק כמו שלי ;D לי יש עכשיו מזגן פועל כל המאווררים על הכי חזק המעבד עכשיו במצב מנוחה על 33 מעלות הכרטיס מסך על 33 וההרד דיסק על 28 כל הטמפרטורות נמדדות על ידי חיישנים חיצונים. המעבד הוא בארטון 2500 שרץ על 2ג'יגה כרטיס מסך ראדאון 9000 והרד דיסק של 80 gb 7200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

המחשב שלי כבר ב-53מעלות

והציפסט ב-45

אבל עדיין מחזיק :)

עריכה: מעניין כמה מעלות הרדאון עכשיו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול להיות שזה קשור לחישינים זה ידוע שיש בחלק מהדגמים של אביט חישנים שיותר קרובים למעבד אבל אני לא יודע איזה דגמים אלה תחכה שמישו שיודע יענה ואז תוכל לדעת בוודות אם זה החיישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...