מחפש "רסיבר" לרמקולים מוגברים + חיבור ממיר של הוט למחשב לצפייה דרך xbmc - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש "רסיבר" לרמקולים מוגברים + חיבור ממיר של הוט למחשב לצפייה דרך xbmc

dans41

Recommended Posts

שלום,

טוב זה בקשה קצת מוזרה אבל אני צריך "רסיבר" שיעבוד עם רמקולים מוגברים, הבעיה זה שרסיבר לא עובד עם רמקולים מוגברים בעיקרון אני צריך את זה כמפצל כי אני צריך 3 כניסות ו2 יציאות, ניתוב אודיו לרמקולים של הטלוויזיה ושל המחשב (microlab m-200).

אני קורא לזה רסיבר כי פשוט אין לי שם אחר יותר טוב לתת לזה, פשוט ניתוב של ואודיו רק בלי הגברה.

חלק השני,

קיבלתי היום מהוט ממיר Hot Magic HD ובימים האחרונים התחלתי להשתמש בXBMC, רציתי לדעת האם אפשר לחבר את הממיר בעזרת כרטיס או משהו למחשב ואז לעבוד בו דרך xbmc בצורה יעילה יותר כי יש לי שם גישה לכל המולטימדיה, אם אני יוכל לגשת גם לטלוויזיה זה יהיה מצויין.

אני כמעט בטוח שעל הנייר שני הדרישות הללו אפשריות אבל השאלה הסופית האם זה באמת יעבוד כראוי ויהיה נוח לשימוש וגם כמה זה יעלה.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, רסיבר עם שני יציאות HDMI וגם יציאות PRE OUT לערוצים הקדמיים - עולה לא מעט כסף, הייתי אומר משהו כמו 5 אלף ש"ח כך שזה בטח לא רלוונטי

לא מכיר ממתג HDMI עם 3 כניסות ו 2 יציאות .. יכול להיות שיש

אני מניח שאפשר גם לשרשר מפצל HDMI רגיל ליציאה של ממתג 3 על 1

לא הבנתי בדיוק מה אתה צריך מהרמקולים

אגב,

יש תלונות על הממיר

Hot Magic HD ששורף כניסות HDMI בטלויזיות/רסיברים וכו'

http://www.hometheater.co.il/vt207924.hot-magic-hd-%D7%A0%D7%A9%D7%A8%D7%A3-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-hdmi.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנת, אני לא צריך רסיבר, הרמקולים שלי מוגברים אבל אני צריך משהו שמתפקד כמו רסיבר רק בלי ההגברה.

אני לא תודה שזה צריך לצאת יותר מ300 ש"ח לפיצול הזה.

האמת לא הייתי מודע לבעיה, עכשיו שאני יודע אני יחפש פתרון כי הבנתי שיש כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...