T.E.S.O - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T.E.S.O

Gal&Gal

Recommended Posts

לא יודע לגבי זה, אבל גם אם אין תמיכה, תמיד אפשר לעבוד עם xpadder...

השאלה זה אם הוא באמת שווה את המחיר, 60$ + 15 חודשי זה לא זול בכלל. אם היה רק מחיר חד פעמי הייתי אומר שכן (מהניסיון שלי בבטא) אבל כשיש גם מחיר חודשי כבר קשה יותר להמליץ.

ועוד שאלה גל, מה קורה עם השמועות על ה micro transactions? קיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע רמה 28, ממש לקראת הסוף של Riverspire (משחק בDC).

Nightblade DW/Bow. הולך לא רע בכלל, ממש מרוצה מהמשחק מלבד כמה קווסטים מבוגבגים שנתקעו לי בדרך.

יש לי כבר כמה חבר'ה בגילדה ברמה 50, עשו Grind עד צאת הנשמה. פספסו מלא קווסטים ומלא Skillpoints ואמרו שהם ממש לא ממליצים לאף אחד לעלות כמו שהם עלו.

אגב בנושא הMicro Transactions זה כנראה יהיה כמו בWOW.

מאונטים וPets למינהם ובעיקר שירותים כמו Faction change וכו', לא שום דבר שובר מכניקות או P2W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני לא רואה פה שום מיקרו מכירות

וגם אני לא רואה סיבה

אני ממש מרוצה מהמשחק בינתיים , אני רמה 18 , משחק באיזי , מקשיב לשיחות , חוקר את המפות , וממש נהנה , אני לא ממש קורא את הספרים אבל אלו שקשורים לקווסטים אני עובר ברפרוף,

כל עניין הcraft ממש נחמד, אני זוכר שבעבר ממש נמנעתי מכל זה (במשחקים אחרים) פה זה יותר מעניין

נ.ב

המשחק מאוד חזק בשלישיה הקדושה של DPS HEALER TANK , בגלל שיש כלמני צינוקים שמתאימים לקבוצות אז אני בגלל שהבנייה שלי היא יותר סביב השרדות ולקחת אויבים אחד אחד קשה לי למצוא קבוצות

נ.ב.2

ALDMERI DOMINION FTW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני נרשם לפורומים של האתר הרשמי? אני מקבל Invitation not found כשאני מנסה ליצור משתמש חדש. למרות ששיחקתי בבטא ויש לי פאקינג Imperial Edition. מה לעזאזל?!

(ניסיתי להתחבר עם משתמש קיים אבל רשום לי שאין כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני עדיין לא מכיר את הצדדים וקשה לי להבין אם אתם מזכירים אותם בדיון - באיזה צד אתם משחקים?

פתחתי אתמול דמות באיזור מסוים והגעתי לרמה 5 ואני לא ממש אוהב את האיזור, לכן כנראה אפתח דמות חדשה. תגידו איפה כדי שנהיה ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...