מה הבדל בין הLIGHTINING לבין הgaming? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הבדל בין הLIGHTINING לבין הgaming?

almor12

Recommended Posts

אחרי התייעצות כאן לגבי קנייה של כרטיס מסך חדש,

החלטתי לוותר על הכרטיס שהציעו לי בעבודה (EVGA GTX 780) ,

התברר שאין אחריות על הכרטיס, וזה יד שנייה מKSP (לא מעוניין להתעסק איתם, הרבה כאב ראש).

עד התקציב שלי הוא עד 1800

אחרי בדיקה במספר אתרים החלטתי על הכרטיס GTX 770 של MSI

עכשיו ראיתי שיש להם שני סוגים של כרטיסים, הLIGHTINING והGAMING,

לשניהם נראה שיש את אותו הקירור בגרסה של ה770 רק הצבעים שונים צהוב בLIGHTINING לאדום של הGAMING.

איזה הבדלים יש ביניהם? הLIGHTINING יקר יותר בכ-300 ש"ח

אשמח לתשובה, או לחלופה טובה יותר בטווח התקציב שלי (לא מעוניין בAMD)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלייטנינג הוא כרטיס שכבייכול מתאים יותר לאוברקלוק, מצחיק שהשם שלך קרוב לשם של הבחור ששבר את השיא עם הלייטנינג 7970 כמו שלי.

בסרטון הבא אתה יכול לראות חלק מהפיצ'רים של הכרטיס:

לא בטוח שאלו אותם פיצרים ולדעתי הלייטנינג של הוא אוברקלוקר טוב יותר כך שעדיף לוותר על המחיר המופרז של כרטיס לייטנינג עם ליבת וללכת על גרסת הגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חלופה יותר טובה בטווח מחירים של עד 1800 ש"ח?

אשמח לדוגמאות, אני לא רוצה להיות מקובע לסוג כרטיס אחד (למרות שהGAMING יותר מתאים לצבעים של המארז שלי).

ראיתי את הכרטיס של GAINWARD עם הקירור של הפנטום ואת הASUS עם הDIRECT CU שלהם באותם המחירים.

איזה עדיף מבחינת ביצועים?

רוב הזמן אני משחק בבאטלפילד 4 וtitanfall עם קצת עריכה קלה כגון: SKETCHUP וPHOTOSHOP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החנויות מחזיקות את ה780TI והוא עולה באזור 3200+ זה כמעט פי 2 מהתקציב שלי וגם אותו אני מותח,

בהתחלה התקציב היה באזור 1200.

יש מוכר באיביי שהוא מאוד מומלץ והוא מוכר את הMSI 780 GAMING באזור ה1900 ש"ח, ואת הGAINWARD 780 PHANTOM באזור ה1800.

אבל זה אומר שאין אחריות, אבל המשלוח חינמי ולוקח כשבוע+-.

שווה לקנות מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הייתי במצב שלך עד אתמול, אני חפשתי פה בלוח יד 2 וקניתי את ה gtx 780 ghz שנרכש ב tms לפני חודשיים.

מה שאני אומר זה שיש לך מציאות פה ביד 2 באתר ואין צורך לחפש באיביי, אולי כדאי לך להמתין כמה ימים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...