שאלה על כדאיות התקנת עדכוני ווינדוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על כדאיות התקנת עדכוני ווינדוס

evy

Recommended Posts

שלום, התקנתי ווינדוס 7 חדש לאחר שנתיים לפחות שלא התקנתי, והווינדוס התקין לי באופן אוטומטי לפחות כ 150 עדכונים , חלקם עדכוני חלקם לא. אני רואה שצצים עדכונים ללא הרף בכל פרק זמן, וזמן עליית בכל הפעלה מחדש החל להיות ארוך יותר.

לא ברור לי אם זה קשור להתקנת העדכונים, אך לאחר סקר קצר עם אנשים גליתי שרבים האנשים שלא מעדכנים בכלל עדכוני .

עכשיו באה השאלה מה דעתכם בנושא העידכונים? לעדכן\לא לעדכן\רק דברים ספציפיים?

אשמח לדעות

(יש הצגה של חלק קטן מהיסטוריית העידכונים שצילמתי והעלתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלעדכן. באמת צריך להסביר לך מה החשיבות של כל טלאי כזה?

אם כן, אז חבל מאוד ואני יכול להרחיב לך בנושא.

אין שום קשר בין כמות העדכונים המצטברת מאז התקנת מערכת ההפעלה לביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכוני אני עוד יכול להבין את המשמעות שלהם.

אבל עדכונים אחרים ( אופציונלים\מומלצים ) הייתי שמח אם תאיר את עיניי לגבי צורך בהם.

העדכונים שאינם עדכוני מתקנים באגים שונים, חלקם מוסיפים אפשרויות שלא היו קיימות או משנים הגדרות (נניח, לאחר שנוסדה דרום סודן היה עדכון לווינדוס שהוסיף אותה לרשימת המדינות במערכת, או לפני כמה זמן היה עדכון שמתקן את קוד המדינה של קנדה באיזשהו קונטקסט שלא זכור לי מה הוא היה)

חלקם (ואף רובם) לא ישפיעו עליך בכלל ולא היית נתקל בהם ממילא (חלקם דווק כן) - אך בגדול, אין שום נזק בלהתקין אותם

בכל מקרה, לא הייתי מסתכן בלהריץ מערכת לא מעודכנת (אפילו אם אלה לא "עדכוני אבטחה") - כי מחר זה יהיה איזה באג שיגרום למערכת שלך לקרוס באיזו סיטואציה אקזוטית ותאבד את ההתקנה או חס וחלילה את ה-DATA.

זה לא סביר במיוחד, אבל למה לקחת סיכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבים האנשים בעולם שעושים הרבה דברים שנובעים מטיפשות ומעצלנות. אם זו הסיבה שלך לא לעדכן, זו סיבה דבילית.

אם יש לך אפשרות לעדכן, תעדכן. תעשה ריסטארט כשאתה הולך לאכול/להתקלח/whatever. זה לא באמת כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חבר׳ה תודה רבה על התגובות.

יצאתי עם מסקנה שאני הולך עדכן הכל.

פשוט סתם יש לי תחושה שהם מאיטים ומכבידים על המחשב, אבל נתגבר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוינדוס עם חומרה ישנה/חלשה אז היתה איטיות מורגשת אחרי כל חבילות העדכונים(SP3). לא ממש רלוונטי לוינדוס 7 ומעלה עם חומרה מודרנית.

לא היה ולא נברא !

ואפילו לא ב NT3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה ולא נברא !

ועוד איך היה.

האינטרנט מלא באנשים שמכירים את העניין היטב.

גם ב לא היתה כזאת תופעה. עדכונין או מאגד עדכונין מעולם לא משנים דבר בדרישות החומרה שהיו למוצר כאשר הוא הושק.

התופעה היתה מוכרת לאלו עם חומרה חלשה.

דרישות המערכת באופן פורמלי אולי לא היו אמורות להשתנות. זה לא משנה את העובדה שהרבה אנשים הרגישו איטיות מסויימת אחרי התקנת הSERVICE PACKS בXP(בוא לא נשכח שמדובר במערכת הפעלה בשימוש הכי ארוך[by far] בהיסטוריה של מיקרוסופט).

אני רק יכול לנחש שפותח הדיון הוא אחד מאלו, לכן הוא מגיע עם דעות "קדומות" לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...