כמה שאלות על XBMC - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על XBMC

dans41

Recommended Posts

שלום,

חיברתי לאחרונה את המחשב למסך ושמעתי על התוכנה הזו (מדובר במחשב נייח בחדר שלי ולא אחד שמתיימר ליהיות מדיה סנטר), התקנתי את התוכנה אבל אני קצת מסתבך איתה, ניסיתי להתקין skin בשם bello שנראה פשוט מדהים אך ללא הצלחה וגם לא הצלחתי למצוא addon שהתקנתי כבר.

רציתי לדעת למה אני לא יכול לעשות תיקיה שיתיהיה לי גישה מהירה להתקנה במקום לעשות כל פעם את כל הדרך מהכוננים שלי.

הוידאו מקוטע משום מה ורציתי לדעת האם אפשר לחבר ממיר למחשב ולראות דרך XBMC ישירות.

אם אפשר קצת הסבר, מדריכים וטיפים על התוכנה אני יותר מאשמח.

תודה רבה.

אגב אני עם frodo 12.3 עם זה משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתקוף סעיף סעיף.

• Yatse זאת תוכנה לטפון סלולרי. אין לך מה לשנות בXBMC חוץ ממה שנדרש ממנה על מנת להתחבר. מדובר בסה"כ בתקשורת HTTP לכל דבר.
  • skinים למיניהם אתה פשוט מוריד ומחלץ או מוריד ישירות מתוך התוכנה. אין פה שום דבר מסובך.
  • השאלה של ה add-on אצלך בכלל אל מובנת.
  • אם יש בעיה ב video playback, יכול להיות שאתה לא עובד עם האצת חומרה. תיכנס להגדרות וידיאו ותראה מוגדר שם.
  • מה זה "גישה מהירה להתקנה"?
  • איזה ממיר אתה רוצה לחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yaste פשוט לא מוצא את המחשב משום מה, יכול ליהיות שזה בגלל שאני מחובר דרך Home plug?

סקינים ניסיתי להתקין חלק מצליחים וחלק לא אין לי מושג למה, שמתי לב שאני פותח את התוכנה עכשיו יש הודעות קופצות ורשום משהו על סקריפט שקרס.

את ה וידאו כבר סידרתי, ההתאמה של קצב הרענון של המסך לא הייתה על תמיד וזה מה שיצר את הבעיה.

השאלה לגבי הaddon היא איך אני מגיע אליהם, סתם לדוגמה התקנתי xbmctorrent ויוטיוב אבל אני לא מצליח להיכנס אליהם בכלל.

חשבתי לחבר ממיר ולראות את זה כאילו דרך שני ממשקים כמו שמחברים ממיר לxbox One למשל, כרגע זה הממיר הכי פשוט של נראה לי קוראים לו Hot vod אבל בשבועיים הקרובים ככל הנראה הוא יוחלף ב magic HD.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעקוב אחרי ההוראות של פתיחת שרת HTTP על XMBC.

Yatse זה לא יותר מממשק שליטה שדומה לגישה ל XBMC בדפדפן.

http://yatse.leetzone.org/redmine/projects/androidwidget/wiki/XbmcConfig

כל ה add-ons האלו אמורים להיות בתוך programs.

אין לי מושג איך זה עובד עם ציוד של שידורי . אני לא מתקרב לדברים האלו כבר יותר מעשר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעקוב אחרי המדריך כשאני יהיה בבית.

לא ע כל הaddon נמצאים שם אבל אני כן רואה שם מותקנים, לגבי ה skin זה רשם שיש בעית תאימות למרות שרשום שהוא מתאים לגרסה שלי.

לגבי הממיר, נראה לי שאני יצטרך כרטיס אבל השאלה הייתה אם זה אפשרי לעשות את זה כי בדרך כלל הכרטיסים האלה באים עם תוכנות ספציפיות, אני חושב לעשות את זה כי זה נראה לי יותר יפה ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פועל בגוף ראשון בזמן עתיד מתחיל באלף.

אהיה

אעקוב

אצטרך

טעות נפוצה.

אין לי שום לי נסיון של עבודה עם ציוד של הוט/יס כי אני פשוט אלרגי לשידורי . יש לך לא מעט חומר הדרכה שנכתב ע"י אנשים בישראל. אתה יכול גם לעיין באתר של home-theater.

בסה"כ התוכנה מאוד גמישה וקלה לתפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה.

בסוף מחקתי אתXBMC לגמרי מהמחשב והתקנתי מחדש.

עכשיו הyaste עובד, bello עובד והכל עובד כראוי חוץ מהוידאו שמקרטע אבל מתי שבא לו, סתם לדוגמה שמתי סרט ב1080P והוא קרטע, חשבתי שזה בגלל הרזולוציה אז נתתי לו לנגן ב480P והוא גם קרטע, בחלק מהתכנים ב1080P וב720P הוא עבד מצויין.

לא הצלחתי להתקין מוד של bello מאותן הסיבות שהוא לא הותקן לפני כן.

יש לי בעיה שהוא עושה את התרגום בג'יבריש ואין תמיכה בעברית בגלל bello.

אגב יש לי עוד בעיה, יש לי את הרמקולים של המחשב ואת של הטלוויזיה, במחשב יש לי microlab m200 מחוברים ב3.5 רגיל (2.1) והטלוויזיה מחוברת למחשב בעזרת כבל , הבעיה היא שבדרך כלל שאני מחליף ביניהם במחשב זה דרך ה"התקני השמעה" בווינדוס ושם אני משנה את הברירת מחדל, בXBMC אני כל פעם צריך לגשת להגדרות ולשנות את זה וזה גם די מעצבן, יש לזה גם פתרון?

סיכום בעיות:

לא מצליח להתקין כל תוכנה (רובם בסדר)

וידאו מקרטע תלוי בתוכן (כנראה בעיית קידוד)

בעיה בכתוביות בעברית, כתוביות שאני מוריד מXBMCSUB יורדות בג'יבריש אבל כתוביות שכבר מקושרות לקבצים פועלות כראוי.

חוסר תמיכה בעברית בbello :(

בעיה להחליף כל פעם :s07:

לגבי חיבור הממיר, מצאתי כמה מדריכים אבל הם לא בדיוק למצב שלי, אני חושב שאני יחכה אם זה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...