פרוייקטי המודינג שלי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקטי המודינג שלי

Philip

Recommended Posts

במקום להתחיל להעלות לכאן ויהיו בעיות עם השרתים וכו'...

פתחתי את האתר הקטן הזה, בינתיים אין גירסא אנגלית, אז כנסו לעברית ;D

http://users.tapuz.co.il/techsupport/modding/index.html

אגב, אני כתבתי את התוכן במערכת , באמצעותה composer של מוזילה, אז יכול להיות שיהיו קצת בעיות של יישור לימין בגלל שב IE זה נראה הפוך :-\

בכל מקרה, מה שחשוב זה התמונות, שאותן רואים ברור.. :)

אשמח לשמוע חוות דעת, ביקורות, עצות, טיפים, שאלות וכו' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש...אתר קטן אך מושקע.

אהבתי את התמונות, בעיקר של העכבר.

אשמח אם מתישהו תחליט לכתוב על המוד הזה מדריך (בעיקר על הסרה וחיבור הלד). תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם ;D ;D

הפרוייקט קיים בגלריה באמת, אבל הוא לא מעודכן ואין בגלריה את כל התמונות שיש באתר (לא ריציתי להפציץ את הגלריה ;) ;D)...

אנשים זוכרים אותי, יאי ;D בכל מקרה, חשבתי על עוד מוד בינתיים, לא ראיתי משהו כזה עדיין, וכשאני אסיים אותואני אעדכן את האתר...

אה כן, האתר באמת דורש שיפור עצבני, אבל עיצוב אתרים זה לא הצד החזק שלי :P אז זה מה יש בינתיים :)

מי שביקש מדריך - זה לא כזה מסובך, יש בעכבר 2 לדים, הלד האדום החזק שקיים במרכז העכבר, איתו לא מתעסקים, הוא צרים להיות ממוקם היטב ומדוייק וגם הוא צריך להיות מאוד חזק, אז העדפתי להשאיר את הלד האדום המקורי (חוצמזה, כשניסיתי להחליף ללד כחול אז הוא לא עבד משום מה... אולי ההלחמות לא היו בסדר...)

ובנוסף ללד הזה, יש בקצה העכבר עוד לד שהוא סתם ליופי, פשוט מאוד עם מד-זרם בדקתי כמה V הלד הזה, וראיתי שזה כולה 2 V, שמתי לד כחול שמיועד ל 3 V אבל הוא עדיין מאיר בצורה חזקה למדיי (אם אני אשים דף לבן איזה 50 ס"מ מהעכבר יהיה על הדף כוכב ענק ;D אבל כשזה רחוק מידי כבר לא רואים את הצורה של הכוכב....)

אם יהיו עידכונים, אני אעדכן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שיטת איוורר יש לך?

המאווררים בצד מכניסים אוויר או מוציאים? יש לך עוד מאווררים בתוך המארז?

תפרט לי בבקשה על כל השיטה של הקירור יש לך כי אני גם עושה כמוהה (אם היא טובה).

ומה השם של המארז שיש לך?

ומקווה שלא איכפת לך שאני מעתיק ממך קצת את המודינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם ;D ;D

הפרוייקט קיים בגלריה באמת, אבל הוא לא מעודכן ואין בגלריה את כל התמונות שיש באתר (לא ריציתי להפציץ את הגלריה ;) ;D)...

אנשים זוכרים אותי, יאי ;D בכל מקרה, חשבתי על עוד מוד בינתיים, לא ראיתי משהו כזה עדיין, וכשאני אסיים אותואני אעדכן את האתר...

אה כן, האתר באמת דורש שיפור עצבני, אבל עיצוב אתרים זה לא הצד החזק שלי :P אז זה מה יש בינתיים :)

אתה אומר שעיצוב אתרים הוא לא הצד החזק שלך?!

אז רק שתדע אני בכלל לא יודע לפתוח\ להכין אתר ( ואני מת לדעת איך !1!!!!! )

ממש יפה, אהבתי הכל

אשמח אם תפרט קצת על הצביעה של המארז, איך צבעת.

לך יצאה הצביעה מאוד יפה וראיתי כל מיני צביעות לא טובות (למשל צבע לא אחיד וכו')

תיראה את הצביע של המארז שלי ( צביעה במוסך )

http://photos.walla.co.il/eitv

ויש מדריך באתר לצביעה ( אם עושים בדיוק לפי המדריך יוצא ממש יפה )

http://www.hwzone.co.il/modding.php?file=paintguide

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלפי המדריך הזה (לפחות לפי הצילומים) הצבע לא נראה אחיד.. יש מקומות שבהם יש כתמים כהים יותר ובתמונות שלך זה נראה יותר אחיד, אבל יכול להיות שכל זה בגלל הצילום

ועוד משהו, אין צורך בצביעה עם פריימר לפני הצבע הרצוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשתדל לענות לכולם לפי הסדר ;D

playaa - שני המאוררים בצד מכניסים אוויר, המאורר בגג מוציא אוויר, וישנו מאורר נוסף בחלק האחורי של המארז שמוציא אוויר. כל המאוררים הם 80 מ"מ ג'נרים שלקחתי מהעבודה של אבא שלי... :P

BiG Kahuna - הצביעה נעשתה באמצעות ספריי רגיל, ולהפתעתי בקבוק אחד הספיק למארז שלם, ואפילו נישאר טיפה ;D בעיקרון מומלץ לשייף את הצבע המקורי, אח"כ לצבוע עם צבע בסיס, ועל זה לצבוע את הצבע הסופי, אבל מכיוון שלא היה לי את הזמן (והכסף לכ"כ הרבה צבע.. :P) אז פשוט צבעתי עם ספריי רגיל ישירות על הפח של מארז איך שהוא.

אני לא זוכר אם העלתי גם את הפשלות :P אבל בחלק העליון של המארז נשארו כתמים אחרי הצביעה ונאלצתי לשייף את כל החלק העליון מחדש עד שהוא הבריק ;D ואז לצבוע שוב בספריי שחור.

הקפדתי על צביעה מרחוק ובשיפוע, ובלי להישאר הנקודות מסויימות הרבה זמן, כל הזמן זזתי עם הספריי על מנת שלא יווצרו כתמים.

<@INSTALL@> - לזה אתה קורא עיצוב? :P את התמונות של הדגלים מצאתי בגוגל והקטנתי אותם לגודל המתאים, וחוצמזה הכל נעשה באמצעות ה Composer של מוזילה, העברית אצלו קצת מעפנית ;D אבל הוא עשה עבודה טובה בסה"כ...

במוזילה העמוד נראה בסדר גמור מבחינת יישור לימין וגודל טקסט, אבל כשבדקתי במחשב אחר עם IE, הטקט היה גדול קצת עם בעייות יישור :-\

כבר עלה לי רעיון חמוד, אולי אני מאוחר יותר או בחופש פורים אעבוד על העיצוב של האתר :)

אגב, התמונות של המארז שלך לא באיכות מי יודע מה :-\ אבל מה שכן רואיםפ שהצביעה איכותית ואחידה ;D :clapper:

תודה לכולם ;D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על התגובה ורציתי לשאול אם המאווררים מקררים טוב את המחשב?

מה הטמפרטורה של המעבד במאמץ ובמנוחה?

מה השם של המארז שלך?

והמאוורר מאחורה נמצא בגובה המעבד בערך? ואלה שמקדימה נמצאים מול המעבד והלוח אם בערך?

וזה שלמעלה איפה הוא נמצא? לא ראיתי תמונה שלו

מצטער על כל השאלות אבל אני עומד לעשות מוד קצת כמו שלך (רק מבחינת מיקום המאווררים, את הצבעים אני אעשה שונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...