מסך Asus Pw201 לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך Asus Pw201 לא נדלק

joker8834

Recommended Posts

שלום, המסך לא נדלק אבל אני לא חושב שהוא נשרף או משהו כזה אז רציתי להתייעץ איתכם.

יש לו חיבורי בצד המסך ואם אני מחבר לשם מכשיר כל שהוא כמו פנס אז הפנס עובד.

הכפתור הדלקה שלו הוא כפתור מגע, אז חשבתי שאולי הבעיה איתו אבל אני לא יודע איך לבדוק את זה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצבים שבהם ספק לא תקין, כן מוציא את המתח התקין כשמודדים אותו בלי עומס. גם ה USB שעדיין עובד אפשרי - ה USB מקבל 5V מממיר מתח שנמצא בתוך המסך. ממיר כזה יכול להתמודד אם מתח כניסה לא ממש תקין ועדיין להוציא 5V, אבל יתר המעגל של המסך (שעובד ישירות מהמתח של הספק) אוליי לא.

בין אם הבעיה בתוך המסך או בספק (אתה יכול לבדוק אם מסך או ספק אחר ?), יש סיכוי גבוה שהבעיה היא קבלים מנופחים. אם אתה יכול לפתוח את המסך, תעבור על הקבלים בתוכו ותבדוק אם יש קבל שיש לו ראש מנופח

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Al-Elko-bad-caps-Wiki-07-02-17.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה, בקשר לספק, אני יכול להשיג מחבר innova 3320, ואם תגידו לי על מה לכוון אותו ובמה לגעת בספק אז אפשר לבדוק את המתח

תמונה של היציאה מהספק: http://www.replacement-laptop-battery.info/ac-adapter-image/detail/LS12V6.67A80W-4PIN-5.jpg

בקשר ללפתוח את המסך, אין לי מושג איך ולא מצאתי מדריך, יש את המעמד שמחובר מאחור עם 4 ברגים, פתחתי אותם, יש עוד 2 ברגים לייד כל החיבורים, גם אותם פתחתי וזהו, אין לי כיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודד מתח DC. לכן תבחר את המצב המתאים במולטימטר

מתח DC : מצבים VDC או V=

מתח AC : מצבים VAC או V~

יש מולטימטרים שבהם אתה בוחר גם את תחום המתחים (20V 200V וכו) ויש כאלה שבוחרים את התחום אוטומטית. אם צריך לבחור את התחום ידנית, תבחר את התחום הקרוב ביותר שגדול יותר ממה שהספק אמור להוציא. למשל, בשביל למדוד 12V שים על 20V. אם המולטימטר מראה "1" בצד של המסך, תעלה ל 200V

יש מולטימטרים שיש בהם כמה שקעים לחבר את החוטים. בדרך כלל יש שקע 1 משותף COM או אדמה, ושקעים נפרדים ל V ו A/mA. אם יש כמה שקעים יש לחבר את החוטים שחור ל COM/אדמה ואדום לשקע של V (יכולים להיות סימנים שונים נוספים לייד השקע של V)

באיזה פינים לגעת : אמור להיות ציור על הספק, אם אין, תנסה שילובים שונים אתה אמור לראות מתח לפחות באחד מהשילובים

אל תקצר את הפינים (על ידיי זה שהחיבור של המולטימטר יחליק ויגע ב 2 פינים בו זמנית או פין והחלק המתתי החיצוני). אם זה קורה יהיה קצר (בדרך כלל מלווה בניצוץ גדול). לרוב הספקים יש הגנה והם מפסיקים להוציא מתח במקרה של קצר כך שלא אמור לקרות נזק, אבל עדיין. אם זה קורה, תוציא אותו מהחשמל, תחכה דקה כדיי שהוא ייפרק ותחבר מחדש

בדרך כלל המסך סגור על פינים של פלסטיק שמחזיקים את המארז פלסטיק ביחד. תבדוק אם אתה יכול למשוך אותם אחד מהשני באחת מהפינות התחתונות, אם כן, תעבור על כל ההיקף של המסך ותפריד את הפלסטיקים (ניתן לשחרר את הפינים אם הכנסת מברג לחריץ בין הפלסטיקים במקומות המתאימים, אבל לא בכוח, כדיי לא לשבור את הפלסטיק או להשאיר סימנים, וכדיי לא לפגוע במשהוא שנמצא בתוך המסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...