חיבור מדפסת לרשת ביתית דרך הראוטר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מדפסת לרשת ביתית דרך הראוטר

.:YoGy:.

Recommended Posts

שבת שלום לכולם.

יש לשותפי ולי מודם שהוא גם הראוטר (משהו של בזק, חברת נטגר, אין לי כרגע את הדגם הספציפי), ולו יציאת USB (אפילו USB3).

קיבלנו מדפסת לייזר (סמסונג ML-1660)

ואנחנו רוצים להפוך אותה למדפסת של הדירה ע"י חיבור שלה לראוטר ולא למחשב ספציפי...

האם זה אפשרי? ואם כן כיצד?

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה סוג הראוטר שלי

http://www02.bezeq.co.il/Lists/DocumentLibraryInDocumentGalleryList/Manual_netgear_2200_print.pdf

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא משנה, תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של סמסונג, המדפסת הזו היא לא מדפסת רשת, כלומר אין לה חיבור Ethernet או חיבור אלחוטי כלשהו. האפשרויות שעומדות לרשותך הן:

1. חיבור המדפסת למחשב אחד באופן קבוע והפעלת שיתוף על המדפסת. כמובן שאם אותו מחשב לא פועל, אז לא יהיה ניתן לגשת למדפסת.

2. מסתבר שיש מכשירים (קופסאות) שטוענים שהם יכולים להמיר את חיבור ה לחיבור רשת (חפש בגוגל משהו כמו "convert to network printer"). אני לא יודע עד כמה המכשירים האלו רציניים ומשתלמים (יכול להיות שיהיה יותר זול לקנות חדשה מאשר מכשיר כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שבזק מספקת ראוטרים שנותנים את האופציה להפוך את המדפסת - למדפסת רשת.

אם תכנס ללינק שנתתי הוא מסביר איך לעשות זאת...

זה לא פשוט וידידותי למשתמש בכלל. אבל אפשרי. תלוי אם יש לך ראוטר עם או לא.

ואז זה לא תלוי במדפסת אם היא לרשת או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי, הדגם הזה לא מגיע מהקופסה עם פונקציונליות של שרת מדפסות, וכניסת הUSB משמש לשיתוף קבצים בלבד.

יש דרכים להוסיף פונקציונליות כזו, אך כמו שאמרת זה לא פשוט. הקישור שלך לא נפתח אצלי, אבל יש מישהו שמתאר את התהליך כאן:

http://www.evolware.org/?p=114

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לפעול לפי ההוראות שבחוברת? ההוראות דיי ברורות ופשוטות לדעתי. אם QttP צודק והיכולת של הראוטר הזה לשמש כשרת מדפסות כבויה, זה אכן נראה בעייתי להפעילה. אם בזק לא מוכנים לעזור לך (וכתוב בחוברת שהאפשרות הזו לא נתמכת במוקד התמיכה), אולי תפנה ישירות ליצרן (www.netgear.com) ותשאל אותו אם יש לו פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...