בקשה לעזרה בבחירת כ. מסך, תקציב של 300-400 ש"ח לשימוש ביתי בדגש על תאימות ללינוקס - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לעזרה בבחירת כ. מסך, תקציב של 300-400 ש"ח לשימוש ביתי בדגש על תאימות ללינוקס

haimnaf

Recommended Posts

מפרט המחשב:

לוח אם: GIGABYTE H55M-UD2H

מעבד: Intel i5 CPU 760 @ 2.80GHz × 4

זיכרון RAM: נפח של 4GB (2X2GB) Kingston DDR3 1333MHz

http://www.kingston.com/us/memory/search/Default.aspx?DisPartId=KVR1333D3N9/2G

ספק כח: HEC WIN+ 550W

מסך: Samsung SyncMaster BX2450

כיום יש לי כ. מסך Nvidia GT 220, אני חושב שאני לא צריך לפרט כמה הוא דפוק... בנוסף אני משתמש בלינוקס (פדורה) ביום יום והתמיכה של Nvidia ממש גרועה, המחשב קופא יותר מדי פעמים לא משנה באיזה דרייבר אני משתמש (ניסיתי את כולם, גם של Nvidia וגם הקוד הפתוח, בכולם יש בעיות, אני משתמש בהכי פחות גרוע מביניהם...)

לכן חשוב לי שתהיה לכרטיס מסך תמיכה טובה בלינוקס, לפי מה שזכור לי ל יש תמיכה יותר טובה מאשר NVIDIA כך שאני נוטה לכיוון .

השימושים שלי במחשב הם בעיקר שימושים משרדיים - , קצת סרטים וקצת משחקים קלים פה ושם, אני לא כלל, אני משחק במשחקים ישנים יחסית ולא מאוד כבדים כמו Portal2, Trine2, Mirror's Edge, ועוד משחקי אינדי שונים.

חשובה לי עבודה חלקה במחשב ללא קפיאות.

אשמח מאוד לכיוון, כמו כן רציתי לדעת אם התקציב שלי ריאלי? אני צריך להוסיף או להחסיר? ממש אין לי מושג, ומקריאה פה בפורום לא קיבלתי מספיק מידע כי רוב האנשים קונים יותר לגיימינג, אך אם מישהו שאל שאלה דומה לשלי ופיספסתי אותה אני מאוד מתנצל ואני אשמח להפניה לאותו שרשור.

השתדלתי לפרט ככל האפשר. אם החסרתי משהו אשמח אם תודיעו לי.

תודה רבה! אני לא רואה את התשובות כמובנות מאליו, אני מעריך מאוד את הזמן שאתם משקיעים בכתיבת התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! דווקא אותו ראיתי בחיפושים שעשיתי בפורום (כאן למשל http://hwzone.co.il/community/threads/542859-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%97%D7%93%D7%A9#.UyoY2mNPu0w), אבל לא הייתי בטוח שהוא יתאים לי לצרכים שלי, לכן העדפתי לא להזכיר אותו בשאלה כדי לא לזרוק סתם שמות כשאין לי באמת ידע..

אני שמח לשמוע שגם אתה חושב שהוא יתאים לי במסגרת התקציב שלי.

בקשר לתאימות ללינוקס, יש למישהו מושג? או ששאלה כזו כדאי כבר לשאול בפורום המתאים (פורום לינוקס).

כמו כן, יש לך (או למישהו אחר) אולי המלצה כרטיס מסך דומה מבית AMD? מכיוון שלמיטב זכרוני יש ל תמיכה טובה יותר בלינוקס.

~עריכה, בעצם אני כבר לא בטוח למי יש תמיכה יותר טובה בלינוקס, אני אשמח אם תאירו את עיני גם בזה.

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לאחר חיפוש ספציפי על הדגם הזה אני שומע עליו רק שבחים, נשמע שהוא בהחלט נותן את התמורה הכי טובה בטווח המחירים הזה.

גיל - האם התנסית איתו בלינוקס או שמעת על התנסות של מישהו? כי גם ה GT220 שלי תמך על הנייר בלינוקס, אבל למעשה הביצועים שלו תחת היו זוועתיים, (גם בווינדוס הוא לא היה משהו אבל הוא לפחות תפקד).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור, אמנם אתה לא מכיר אותי אבל תאמין לי שהרבה לפני ששאלתי פה עשיתי חיפוש מקיף על התמיכה שלו בלינוקס, אני שונא לשאול כשאני יכול למצוא את התשובה בקלות, כמובן שראיתי שיש תמיכה "רשמית" אבל זה לא מספיק, ב GT220 גם יש תמיכה "רשמית", יש דרייבר באתר של NVIDIA שמיועד ספציפית ל 220 ולסדרה שלו אבל הדרייבר היה כל כך גרוע שהעדפתי כבר את הדרייבר הפתוח (פרוייקט לא רשמי של הקהילה), הוא פשוט עבד יותר טוב.

לכן עצם העובדה שקיים דרייבר בשבילו באתר של NVIDIA לא אומר שהוא יעבוד טוב, אני מחפש התנסות של אנשים עם הכרטיס הספציפי הזה או כרטיס דומה מבחינת הרכיבים (מאותה הסדרה/ דגם משודרג/ קודם). אבל שוב תודה על המאמץ להביא לי קישור.

(אגב, הקישור שאתה הבאת היה ל 32BIT, זה הקישור המתאים: http://www.geforce.com/drivers/results/73221)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

האם GTX650 זהה ל GTX560 או עדיף עליו מבחינת ביצועים? יש לי אותו באותו המחיר כמו של ה 560 דרך קרוב משפחה בחו"ל שמגיע בימים הקרובים לארץ (אין להם בחנות בחו"ל את ה 560, רק את ה 650) האם ללכת על זה?

עריכה: לאחר חיפוש מהיר מצאתי שה 650 הוא המחליף של ה 550, וכתוצאה מכך הוא הרבה פחות טוב מה 560 (שהמחליף שלו הוא ה 660), אני אמסור לו להחזיר את המוצר ואני אקנה בארץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בדקתי עוד הרבה בטווח המחירים הזה והוא עולה על כולם בכמה רמות, אכן התמורה הטובה ביותר למחיר בטווח המחירים הזה.

בדיוק עכשיו סיימתי את ההזמנה שלו ב plonter בגלל המלצתכם, תודה רבה לכל מי שעזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...