הצעה לבניית אתר מבוסס PHP - יש לכם מישהו מומלץ? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לבניית אתר מבוסס PHP - יש לכם מישהו מומלץ?

נערי

Recommended Posts

שלום

אני מחפש מישהו שיבנה לי אתר מבוסס ג'ומלה [המערכת תישאר בידי, בניה ולא אחזקת ואיחסון האתר], בדומה לאתר מסוים שראיתי:

http://www.taamu.co.il/

מדובר באתר עם תכנים תורניים, בעיקר קבצי MP3 ווידאו בדומה לאתר הנ"ל, עם תוספות מתבקשות - לדוגמא פורום, אפשרות חיפוש, לייקים ועוד כמה דברים קטנים.

להצעות מחיר או המלצות על מישהו שבנה לכם אתר ואתם מאד מרוצים, ניתן לפנות אלי בפרטי:

nsh3nsh@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "מערכת מא' עד ת'" ?

מערכות יעודיות שנבנות עבור מישהו פרטי זה בד"כ חרא של דבר.

מערכות קוד פתוח מבוססות קהילה ענקית (לאו דווקא ג'ומלה) הן הרבה יותר טובות, ועל הדרך אפילו לא ממש עולות כסף. קטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליך, למה דווקא ג'ומלה? למה לא מערכת מא' עד ת'?

אני מעונין במערכת עם קוד חופשי, שתתעדכן כל הזמן, ואוכל לבצע בה שינויים ע"י פרילאנסר. הומלץ לי ע"י מומחים על ג'ומלה, ובפרט שבניית מערכת מא' ועד ת', אמורה לעלות הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, רוב האתרים לא דורשים מערכת ייחודית/ייעודית אך ורק להם.

להשתמש במערכות קוד פתוח פופולאריות כמו ג'ומלה זה הפתרון הזול והטוב ביותר.

היא מתעדכנת לבד, בעיקר מטעמי ושיפורים, יש תוספים, הרבה מתכנתים מכירים אותה ויכולים לשדרג לבעל האתר את המערכת בהתאם לדרישתיו וצרכיו.

ככה אם חס וחלילה קרה משהו בינו לבין המתכנת, הוא יכול להפסיק לעבוד איתו ולחפש מתכנת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, רוב האתרים לא דורשים מערכת ייחודית/ייעודית אך ורק להם.

להשתמש במערכות קוד פתוח פופולאריות כמו ג'ומלה זה הפתרון הזול והטוב ביותר.

היא מתעדכנת לבד, בעיקר מטעמי ושיפורים, יש תוספים, הרבה מתכנתים מכירים אותה ויכולים לשדרג לבעל האתר את המערכת בהתאם לדרישתיו וצרכיו.

ככה אם חס וחלילה קרה משהו בינו לבין המתכנת, הוא יכול להפסיק לעבוד איתו ולחפש מתכנת אחר.

תודה. כך אכן חשבתי.אני שמח שאני מקבל חיזוק לדברים מבעלי נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...