בעיה בהתקנת מערכת הפעלה בעזרת התוכנה Windows 7 USB DVD Download Tool - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת מערכת הפעלה בעזרת התוכנה Windows 7 USB DVD Download Tool

magadi

Recommended Posts

חג שמח,

יש לי לפטופ ללא כונן וברצוני לפרמט ולהתקין WIN 7 (כרגע מותקנת אותה מערכת הפעלה) .

מצאתי מדריך לתוכנה Windows 7 USB Download Tool , לצערי התוכנה לא מזהה את ה DOK (של סאן דיסק 8 GB) . המחשב מזהה את DOK , ניסיתי לפרמט את הDOKו ואף לשנות את מערכת הקבצים לNTFS(לפני זה היה על ברירית המחדל FAT32) - התוכנה עדין לא מזהה את הDOK (ניסיתי בשני מחשבים).

לפני שאני קונה DOK חדש , האם מישהו מכיר פיתרון לבעיה?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתוכנה לא משנה מה מערכת הקבצים שכרגע פועלת על ה-DOK כי גם ככה היא תפרמט אותו למערכת הקבצים המתאימה.

תפעיל את התוכנה תבחר את קובץ ה-IMAGE המתאים תלחץ DEVICE תחבר את ה-DOK ותלחץ בתוכנה על הכפתור רענון של השני חצים הוא אמור לאתר לך את ה-DOK

** אם המערכת הפעלה שלך היא כרגע 32 ביט ואתה מכין קובץ התקנה של 64 ביט יש מצב שתקבל הודעת שגיאה שמחייבת קבצים מדיסק ההתקנה של וינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד אפשר לדעת אם התוכנה שייכת למיקרוסופט? (התוכנה הורדה ממדריך של פורום שכן, כול מי שהשתמש במדריך הצליח , ע"פ התגובות).

האם יש גירסה ששיכת למייקרוסופט וגירסה "רגילה"? , הדרייברים של המחשב מגובים על DOK אחר..

כמו כן, במידה ואכן זאת הבעיה זה לא אמור להראות לי שגיאה? (הבעיה הרי שהתוכנה לא מזהה את הDOK, ללא שגיאה כולשהי).

עריכה - IVAN , בקשר למשפט השני שכתבת - אכן מדובר בקובץ פיראטי של (למרות CDKEY אורגינלי) ,שוב אני חוזר שהמדריך לא מבדיל בין קובץ מקורי לקובץ שאינו מקורי

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...