לא לשכוח היום בלילה - קבר פסח כהילכתו וכמובן אלי העושק. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לשכוח היום בלילה - קבר פסח כהילכתו וכמובן אלי העושק.

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עצרו !

איך נפסיק את זה ? איך ?

מישהו כאן חייב להוריד טיפה מהכבוד שלו ולהגיד סליחה וזהו...

ו-7 ? אתה רציני ? זה יהיה מעשה אצילי מאד ;D

אני רציני לחלוטין!!!!!!!

זה בכלל לא משנה לי כלום...אני פה כדי שתהיה קהילת חומרה נורמאלית בארץ ושהמצב הקיים ישתנה.

אם זו ההקרבה שלי, אני אחיה עם זה מצויין!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברשותכם אני אשחיל מילה או שתים, או יותר...

לדעתי הויכוח הזה יורד לרמות נמוכות מדי, זה לא כזה "דבר גדול" כל ההודעות (לתשומת לבכם המנהלים, אפשר להוסיף לתקנון איזה חוק שמדבר על ספאמינג והודעות, יובל אני אדבר אתך...) אז, אני כתבתי בערך 70 הודעות, מתוכן אף אחת לא ספאם, לי לא איכפת אם תמיד המונה שלי ישאר על 2 הודעות, וזה ממש פשוט...

דבר שני:

איך אתם שופטים אדם שאתם אפילו לא יודעים את שמו האמיתי? איך DarK-NaF, ישר ידעה שאט'לון הוא סנוב? קריאה בקלפים?

הת'רד הזה היה מזמן אמור להמחק, אתם לא מבינים, זה בדיוק מה שרוקפורד רצה (תסלחו לי שאני לוקח צדדים..) הוא רצה שזה יהפוך לויכוח, וכך הוא הרויח עוד 10 הודעות...

אט'לון, אתה עד עכשיו התנהגת כאדם בוגר, מה איכפת לך שיקרא לך ספאמר? אז, הוא קרא לך ספאמר, אתה צודק, זה באמת נשמע כמו גן, אתה מנהל, לא מוצא חן בעיניך? תזרוק את הט'רד הזה לעזאזל...

רוקפורד: נכון, זה שאתה לא מסביר איך לחבר עכבר או פשוט לא אומר שאתה לא תורם לקהילה, אבל אם אתה יכול לענות, תענה ותרוויח את הודעותיך בדרך שווה.

ד"א, הבדיחות על פסח היו נהדרות...

MAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברשותכם אני אשחיל מילה או שתים, או יותר...

לדעתי הויכוח הזה יורד לרמות נמוכות מדי, זה לא כזה "דבר גדול" כל ההודעות (לתשומת לבכם המנהלים, אפשר להוסיף לתקנון איזה חוק שמדבר על ספאמינג והודעות, יובל אני אדבר אתך...) אז, אני כתבתי בערך 70 הודעות, מתוכן אף אחת לא ספאם, לי לא איכפת אם תמיד המונה שלי ישאר על 2 הודעות, וזה ממש פשוט...

דבר שני:

איך אתם שופטים אדם שאתם אפילו לא יודעים את שמו האמיתי? איך DarK-NaF, ישר ידעה שאט'לון הוא סנוב? קריאה בקלפים?

הת'רד הזה היה מזמן אמור להמחק, אתם לא מבינים, זה בדיוק מה שרוקפורד רצה (תסלחו לי שאני לוקח צדדים..) הוא רצה שזה יהפוך לויכוח, וכך הוא הרויח עוד 10 הודעות...

אט'לון, אתה עד עכשיו התנהגת כאדם בוגר, מה איכפת לך שיקרא לך ספאמר? אז, הוא קרא לך ספאמר, אתה צודק, זה באמת נשמע כמו גן, אתה מנהל, לא מוצא חן בעיניך? תזרוק את הט'רד הזה לעזאזל...

רוקפורד: נכון, זה שאתה לא מסביר איך לחבר עכבר או פשוט לא אומר שאתה לא תורם לקהילה, אבל אם אתה יכול לענות, תענה ותרוויח את הודעותיך בדרך שווה.

ד"א, הבדיחות על פסח היו נהדרות...

MAC

עדיף שהסיפור יגמר, מחיקת הת'רד תהיה בריחה מאחריות.

אם לאנשים יש מה להגיד אז שיגידו בלי סתימת פיות(כמובן בגבול הטעם הטוב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה דבר כזה, כדי להוציא כל עוקץ מהויכוח הזה קחו לדוגמא את 7 ! קחו אותו לדוגמא !!

אני כרגע מוריד לו את מספר ההודעות ל-100, רק בגלל תיאום ראשוני, ותאמינו או לא, הבנאדם לא השתנה ! הוא עדיין אותו 7 !

ותחשבו על זה קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה דבר כזה, כדי להוציא כל עוקץ מהויכוח הזה קחו לדוגמא את 7 ! קחו אותו לדוגמא !!

אני כרגע מוריד לו את מספר ההודעות ל-100, רק בגלל תיאום ראשוני, ותאמינו או לא, הבנאדם לא השתנה ! הוא עדיין אותו 7 !

ותחשבו על זה קצת...

תודה רבה.

מיצידי אתה יכול לאפס לי את המונה כל יום...ותאמין לי שזה לא ישנה כלום ברמת השתתפותי בפורום...או הזמן שאני משקיע פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודע האחרונה שמחקת לי לא היה בה קללה אחת אלא האמת....

אתה מחקת כי זה פשוט לא היה נראה לך מבחינה שאנשים יראו את האמת אתה מצליח בצורה לא רגילה להסיט אנשים לצד שלך בלי לראות

שאתה לא בסדר כרגע אני רואה שאתה תוקף כרגע אותנו אנחנו לא עשינו שום ברית נגדך אתה יוצר את ההתנהגות המתנשאת ומלהבת הזאת כלפי אנשים אתה יוצר אותה לא אף אחד אחר....

תאמת אני יודע שיש לך ידע רב ואני לא מזלזל בזה.... אבל יש גבול להתלהמות שיש לך כלפי כולם וכלפי אנשים שיש להם גם ידע ומנסים לחלוק אותו ואתה בא וצועק בולשיט ורק מה שאתה אומר נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תוריד גם לי! אני בכלל לא מתייחס למונה ההודעות, היה Thread מסכן שבהומור התלהבתי ממנו, יותר מזה אין שום משמעות.

Macr0t, אתה כ"כ לא בעניינים... לפחות אם אתה אומר דברים שיהיו נכונים.

אני לא מנסה להשיג עוד 10 הודעות, אני לא מנסה להשיג תשומי, מצידי שיאפסו לי את המונה ל1400 -, זה ממש לא הקטע.

מדובר באדם, שכביכול עשה קצת רעש כדי שיקבל את התואר "אחראי פורומים" שאני עמדתי לצידו באותו הרגע ולא במטרה להפוך גם לאחד כזה אלא רק כדי להדגיש תופעה קיימת.

והופ, מה קורה? המעבד מקבל את התואר "אחראי פורומים" ומראה את הפרצוף האמיתי שלו.

כל מה שלא יאה לו, מוחק, משנה, נועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Macr0t, אתה כ"כ לא בעניינים... לפחות אם אתה אומר דברים שיהיו נכונים.

אתה תתפלא כמה אני בעינינים.....

ד"א maCr0T בשבילך.....

המעבד מקבל כל מה שלא יאה לו, מוחק, משנה, נועל.

רוצה שאני אגלה לך סוד? זה המטרה של מנהל פורום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Se7en, אני סגרתי את הנושא הזה כי אנשים רדודים ועכורים כמו רוקפורד החליטו להרוס לי נושא מצחיק והומוריסטי ולהפוך אותו לנושא של התקטשות, אבל הוא לא מסוגל שלא להגיב ולקרא לכל אדם ספאמר.

אני יודע שזה נשמע כמו גנון, אבל זה דבר חשוב, רוקפורד התחיל לקרא לי ספאמר, בדיוק כמו שהוא היה עושה לGil, על זה שבסה"כ פירסמתי קצת בדיחות ברוח הזמן לפסח. מה ספאם בזה? אסור לכתוב הודעות בפורום הזה בכלל?

הודעות כמו עוד שלושה הודעות יש לי אלף.... זה ספאמינג. ואני רוצה שמישהו יאמר לי פה, האם אני אי-פעם עשית כדבר הזה?

רוקפורד, על ראש הגנב בוער הכובע!

אני חושב שכדאי לפתוח פורום חדש...

הוא ייקרא : פורום המאבקים והספאמרים..

שם כל העסק של הכנויים, והספאמרים ("עוד 3 הודעות יש לי 1000 , עוד 2 הודעות יש לי 1000....")

הקללות , המאבקים וכל השטויות יתנהלו...

זה יהיה מאין פורום ג'רי ספרינגר כזה..

תציע את זה לחברים האחרים פה בפורום, לא לי.

אתה מוכן לומר לי מתי ראית אותי עושה כדבר הזה?

לא דיברתי אליך ספיציפית , דיברתי באופן כללי, הרמה של התרד' הזה היא גן טרום חובה...

"הוא התחיל" , "הוא עשה לי ככה" "ההיא עשתה לי ככה" . ככה אתם רוצים שהפורום יתנהל בצורה בוגרת ומקצועית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...