לפתוח את העכבר האופטי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפתוח את העכבר האופטי

STONE_COLD

Recommended Posts

בדרך כלל בעכברים אופטים יש כאלה גומיו \ שטיחונים מתחתם , תוציא את הגומיות \ שטיחונים ומתחתם תגלה ברגים תשחרר את הברגים והעכבר יפתח!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אני פותח את העכבר האופטי שלי למה ניסיתי איזה מאה פעם(פעם הבעה תיהיה עם פטיש :D)

למה אתה רוצה לפתוח את העכבר? בכל מקרה, תיזהר כשאתה פותח אותו בגלל שהכל שם רגיש, למשל אם תזיז את הלד שמאיר את תחתית העכבר, הוא יעבוד פחות טוב, כי הלד לא יאיר על מרכז העכבר וכך הסמן יעבוד לך עקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם אבל הצלחתי כבר... היה בורג מתחת למדבקה עם המתח והכל קיצור אני יוסיף לשם מאוור ולד אחרי שאני יעשה את החורים.

עכשיו יש לי בעיה אחרת... פתחתי עכבר אחר שלי... קיצור אין לו שם ג'וק אז איך אני יכול לחבר לו לדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה לפתוח את העכבר? בכל מקרה, תיזהר כשאתה פותח אותו בגלל שהכל שם רגיש, למשל אם תזיז את הלד שמאיר את תחתית העכבר, הוא יעבוד פחות טוב, כי הלד לא יאיר על מרכז העכבר וכך הסמן יעבוד לך עקום.

לא ממש נכון, עידו, לא יקרה הרבה מתזוזה של הלד.

כל עוד לא תזוזה רצינית של הוצאה מהמקום.

כעקרון הלד מאיר על חתיכת פלסטיק בצורה כלשהיא שמרכזת את האור של הלד ואחר כך על עוד חתיכת פלסטיק

שמטרתה גם למקד / למרכז את האור לנקודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם אבל הצלחתי כבר... היה בורג מתחת למדבקה עם המתח והכל קיצור אני יוסיף לשם מאוור ולד אחרי שאני יעשה את החורים.

עכשיו יש לי בעיה אחרת... פתחתי עכבר אחר שלי... קיצור אין לו שם ג'וק אז איך אני יכול לחבר לו לדים?

איפה תשיג מאוורר לעכבר?

ובקשר ללהחליף את הלד-אתם מדברים על הלד שצמוד לקולט של העכבר?

כי לי יש 2 לדים, אחת כמו שאמרתי ואחד מאחורה (שעושה את האור להראות שהעכבר דלוק), שצמודה אליו חתיכת פלסטיק אדום שמתחברת לפלסטיק האדום באחורה של העכבר, וכאילו "מעבירה" לשם את האור של הלד.

[עכבר מייקרוסופט אופטי...]

עם הלד הראשון באמת לא כדאי לשחק, אבל לא נראה לי שתהיה בעיה להוציא ולהחליף את השני.

נ.ב: מה קשור ג'וק ללדים?

נ.ב.ב: כל עוד עובדים בזהירות ולא באלימות (טוב נו, לא יותר מדי אלימות... ;)) שומדבר לא צריך לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלד האחורי לדעתי אתה יכול להחליף כי הוא לא עושה שום דבר מיוחד, (כל עוד הלד שאתה מחליף אליו הוא ULTRA BRIGHT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר נכון צ'יפ... ואתה צריך להלחים עליו את הלד/מאוור

אני יעשה כמה חורים באיזה כל שהיא צורה ואז יקח מאוורר ויפרק אותו עד שישאר החלק של המאוורר וילחים אותו לצ'יפ ואז יתקע אותו בחלק של העכבר ויד שלי תיהיה מאווררת כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי (דגש על היה), עכבר מיקורוסופט שפירקתי לו את הלד האחורי (מאחורי פלסטיק אדום), קודם כל אם אתה מחליף לצבע אחר - אתה תצטרך להיפטר מהפלסטיק - מכיוון שהלד לא יראה מאחורי פלסטיק אדום!

זה מה שאני עשיתי - ותאמין לי - יצא כל כך מכוער בלי הפלסטיק האדום, למרות שהסופר לד הכחול היה די נחמד - העיצוב הכללי של העכבר היה מאוד מכוער.

אני ממליץ לך לשים לב לזה - לפני שאתה עושה כל שינוי.

דבר נוסף הוא שהעכבר כרגע זרוק באיזו פינה חשוכה מכיוון שהפסיק לעבוד - אולי בגלל החלפת הלד, אולי בגלל הכבל...

בקיצור, תעשה מה שנראה לך,

BigT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...