רשימת הקבוצות הסופית לטורניר שלשות 2014 BF4 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת הקבוצות הסופית לטורניר שלשות 2014 BF4

Mon6ooSe

Recommended Posts

חבל שלא עדכנתם מראש שאתם מקדימים לנו את הקרב ביום

אני שיניתי משמרות כדי להיות היום בבית היום בשביל המאצ'

אתמול בדקתי בבוקר עדיין היינו היום ורק אתמול בשמונה וחצי דרור שלח לי הודעה שהקדמתם לנו את המאצ' :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חבל שלא עדכנתם מראש שאתם מקדימים לנו את הקרב ביום

אני שיניתי משמרות כדי להיות היום בבית היום בשביל המאצ'

אתמול בדקתי בבוקר עדיין היינו היום ורק אתמול בשמונה וחצי דרור שלח לי הודעה שהקדמתם לנו את המאצ' :\

חבר אף אחד לא הקדים לכם כלום ...

הודענו יומיים שלוש לפניי תחילת הקרבות על השעות והימים יכלת להתעדכן.

ומקסימום להודיע שאתה לא יכול להגיע באותו יום ושעה והיינו דוחים לך את הקרב ..

חבל :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצת GIGGITY GIGGITY האם נוכל לאחר אתכם לתחילת טורניר בשעה 21:30?

אין צורך למחליף ב GIGGITY GIGGITY אני חזרתי לקבוצה.

-21:30 12-03 מסתדר לנו טוב אז סבבה.

keep-calm-and-giggity-giggity-9.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה אז אני רושם את התאריכים הבאים שימו לב אנשים וקבוצות:

קבוצת GIGGITY GIGGITY כנגד קבוצת BK25 התאריך להתחלת הלחימה שונה לשעה 21:30 שביום רביעי 12-03-2014 תחילת הסיבוב וכניסת המשתתפים לטים ספיק בבקשה לשים לב לשינוי הזה של השעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אף אחד לא הקדים לכם כלום ...

הודענו יומיים שלוש לפניי תחילת הקרבות על השעות והימים יכלת להתעדכן.

ומקסימום להודיע שאתה לא יכול להגיע באותו יום ושעה והיינו דוחים לך את הקרב ..

חבל :\

כשבדקתי בבוקר ראיתי שרשום שאנחנו בשלישי :\

אנחנו מוכנים להשלים את המשחק מתי שיתאים לקבוצה השנייה

רק להודיע לי מראש שאני אוכל לשנות משמרות בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם צריכים להיות בשעה 20:30 בטים ספיק ע"מ לבצע את רישום השחקנים והמשתתפים בהצלחה לשרת ה TS לאחר מכן בשעה 21:30 הקבוצות יחלו המשחק.

בקשר לשרת הטים ספיק :

1. אנחנו יכולים אולי לפתור לכם את הבעיה בהתאם ותגיעו לשרת וננסה לסדר את הבעיות והתקיעות.

2. ניתן לדבר עם כל הקבוצה ב אבל בבקשה מראש לעדכן את אנשי הקבוצה שלך עם פרטי ה ווודא איתם התחברות.

3. אתה תתחבר באופן IDLE ותהיה זמין פה כדי לקבל עדכונים מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מעמד הטורניר ומיקום הקבוצות:

קבוצת RaZThEKinG שהייתה אמורה להלחם בקבוצת Noob Killerz , תערוך קרב חוזר מלא אחת אל מול השנייה, שאותו נבצע בשבוע הבא ביום ראשון ה- 16-03-2014 בשעה 20:00 והתפקדות בשרת הטים ספיק החל מהשעה 19:30 חובה! הקבוצה המנצחת תלחם כנגד הקבוצה Buchak

Buchak - עלתה לשלב הבא ותלחם כנגד המנצח מבין הקבוצות RaZThEKinG או NooBKillerz כל זה יקרה ביום שלישי שבעוד שבועיים ביום שלישי ה - 25-03-2014 בשעה 20:00 יחלו הקרבות יש להתייצב בשרת הטים ספיק בשעה 19:30 כחצי שעה לפני הקרב חובה!

קבוצת HWnoobs אשר הייתה אמורה להלחם כנגד קבוצת Elbit Systems תבצע משחק ראשון בשל איחור הזמנים בשבוע הבא ביום שלישי ה 18-03-2014 בשעה 21:30 יחלו הקרבותוהחל מהשעה 21:00 על שתי הקבוצות להמצא בשרת הטים ספיק ב שעה הנקובה השעות מאוחרות בשל הביקוש לזמנים מאוחרים יותר

היום ישנו קרב של קבוצת Giggity giggity כנגד קבוצת BK25 אחלו להם בהצלחה!

את המשחקים לכל הקבוצות ע"פ בקשת המשתתפים אנו מעבירים לעוד שבועיים בשל בעיות עבודה ולימודים, משמע שלא בשבוע הבא אלא בזה שאחריו יחלו הקרבות הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, היום ה - 16-03-2014 ישנו קרב חוזר של RaZThEKinG כנגד Noob Killerz המתחיל בשעה 20:00 והגעה לשרת הטים ספיק לא יאוחר מ 19:30 קבוצות אני מבקש להגיע לקרבות, ולא להיעדר, אנחנו עומלים בשבילכם ולא בשבילנו.

בשבוע שעבר הקרב שהיה אמורל התנהל בין Giggity giggity Vs BK25 נגמר בנצחון טכני לקבוצת Giggity giggity לאחר שקבוצת BK25 לא הגיעה לטורניר... למרות שנכתב מבעוד מועד עלהשעות ויום הקרב ועוד התבקשנו לאחר אותו ע"י שתי הקבוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אתמול היה קרב בין קבוצת HWnoobs לקבוצת Elbit Systems שבו לקחה הניצחון קבוצת Elbit Systems בקרב יפה מאוד שהוקלט כאן אצלנו בשרת הטי אס.

אני רוצה להבהיר התקדמות הקבוצות לשלבים הבאים:

הקרבות הבאים:

1. היום יום רביעי ה-19-03-2014 במידה ויאושר ע"י הקבוצה Noob Killerz יחל קרב בין הקבוצה RaZThEKinG כנגד Noob Killerz בשעה 22:00 על הקבוצות להיות נוכחות בתיאום וצוות מלא החל מהשעה 21:30

yakir4u אנא ממך בבקשה אשר לי הודעה פרטית כי אכן תוכלו להגיע היום לקרב בשעה 22:00, שוחחנו עם הקבוצה השניה והצלחנו להגיע להסכמה שהיום הם ישחקו איתכם בשעה 22:00 אם לא נקבע תאריך לעוד השבוע ואם לא השבוע אז יום ראשון הבא.

2. בתאריך יום שלישי ה-25-03-2014 בשעה 20:00 יחל קרב בין קבוצת Buchak לבין הקבוצה המנצחת מקרב RaZThEKinG כנגד Noob Killerz האמור להתקיים היום, יש להתייצב בשרת הטים ספיק בשעה 19:30 כחצי שעה לפני הקרב חובה!

3. בתאריך יום חמישי ה-27-03-2014 בשעה 20:00 יחל קרב בין קבוצת Elbit Systems לקבוצת Giggity giggity יש להתייצב בשרת הטים ספיק בשעה 19:30 כחצי שעה לפני הקרב חובה!

בהצלחה לכולם! וכמובן הישארו קשובים לפורום כל יום בכדי לדעת על ההתפתחויות השונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...