minichromatic project - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

minichromatic project

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה על התגובות.

כנראה ארכוש את הSSD בתצורת M2, של קרושל, - M500 בנפח של 256MB מאיביי. לצערי לא ניתן להשיג דברים כאלה בארץ.

יוסי, בנוגע למארז, מחיר הבסיס (ללא תוספות), הוא כ200$. עלות המשלוח היא כ80$ אם אני לא טועה. זה יוצא סביב ה1000 ש"ח. במקרה שלי לא לקחו לי מיסים.

AvlK - תודה רבה :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני יודע שלא יוצא לי לעדכן כאן באופן תדיר, אך מסיבות אישיות נאלצתי להוריד הילוך עם הפרוייקט.

הפרוייקט ימשך בקצב איטי יותר, בינתיים אתן לכם טעימה מהפרוייקט הבא שלי:

b99ca1b6533d7deae6fb6dabb63e3ea5.jpg

מי מנחש במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

מדובר במארז בן 10 שנים, שלטעמי הוא אחד מהמוצלחים ביותר אי פעם. ההוכחה הטובה ביותר לכך היא המשך ליין המוצרים שהמארז הזה התחיל. מדובר בסדרת V של ליאן לי.

כאשר חלוקת הדורות הולכת בצורה הבאה:

דור ראשון:

V1000 - מארז מיד טאוור

V1200 - לעיל - רק תמיכה בלוחות EATX (הוא ארוך יותר)

V2000 - פול טאוור - האח הגדול בסדרה.

בדור השני? העיקרון דומה ,

V1010 (שיש לי גם, מהימים שעוד מכרו אותם בארץ)

V2010 האח הגדול בגודל מלא)

דור שלישי?

V1020

הבנתם את העיקרון? זוהי תורת הV על רגל אחת.

כמו כן, ישנה סדרה מקבילה, במקום פינות מעוגלות - מרובעות ותוספת של דלת בחזית. השוני הוא חיצוני בלבד. התצורה הפנימית זהה לחלוטין.

הסדרה הזו הולכת כך שהמקביל למארז שלי הוא V2100 במקום V2000

לסיכום:

הספרה הראשונה מציינת את הגודל: 2 או 1

ספרה שנייה: את התצורה - עגול 0, מרובע 1.

ספרה שלישית - את הדור: 0, 1, 2.

יש?

הצלחתי לשים יד על מארז מקורי לחלוטין, נטול מודים כלשהם. וגם למארזים מודרניים יש לא מעט ללמוד מן המארז הזה לדעתי. העיצוב? קלאסי בדיוק כמו שאני אוהב עם קווים נקיים. אין שום בעיה לשדרג אותו למארז חדש מן המניין ולהחליף את מחברי הUSB2 בUSB3 לדוגמה, או לנסות לשים יד על כלובים לקשיחים מדגמים חדשים יותר כך שאוכל להנות גם מHOT SWAP.

מבחינת פוטנציאל? הוא מציע המון. יש מקום לצמד רדיאטורים של 480 בקלות (וישנם כאלו שאפילו דחפו עוד צמד של 240 מעל), מקום ל2 ספקים, לוח בתצורת IATX (הפוך). המון מפרצי 5.25 שאפשר לשחק איתם איך שרוצים, הכל אפשרי.

אהבתי את העובדה שעדיין ניתן לשים יד על חלקים למארז שכזה (פלטות ל2 ספקים, דלתות, ברגים, מחיצות וכו'), בדיוק כמו הTJ07 של סילברסטון - קלאסיקות שפשוט לא מתיישנות. רק משתבחות עם השנים.

אז, הגשמתי חלום ילדות ושמתי יד על הV2000 הנהדר הזה, שעוד בתור ילדון שרייר על הפרוייקטים בביט טק ידעתי שאשיג את המארז הזה ביום מן הימים. גם הV1010 לא סיפק את הסחורה מבחינתי. רציתי את התצורה של הV2000, עם הפרונט המחורר בגרסה הגדולה.

יתרה מכך, אני לא נוטה להתלהב מכל מארז, ועברו תחתי לא מעט מעניינים (השטן הקטן, קייסלאבס במקרה הזה, תצורות מיוחדות כמו המוצארט, ולא מעט ליאן לי שהוזמנו מחו"ל ובכלל לא נמכרו בארץ - גם ככה השוק שלהם חלש מאוד כאן) ולחילופין, חברים שמחזיקים מעניינים כמו MOUNTAIN MODS וכו'. ובכל זאת, למארז הזה תמיד הייתה לי פינה חמה בלב.

הטיזר שנתתי הוא דלת שהזמנתי עבור המארז, היות וקיבלתי אותו בגרסה ללא חלון.

יש לי אפילו דלת נוספת ששלחו לי בטעות שכוללת חלון, עם מחוררת לצורך יניקת אוויר קר לכרטיסי מסך (גרסת PLUS ii )

מה יהיה בפרוייקט הזה? סבלנות. עדיין עוברים לי כמה אפשרויות בראש, ביניהם S2011 V3, או אפילו לחזור למערכות 2P, הSR-2 בהחלט הטביע את חותמו

אשתדל להעלות ביקורת על המארז בזמני הפנוי, מעניין אותי מאוד איך מארז בן עשר מתמודד מול התוצרת של היום, או במילים אחרות - מה 10 שנים עשו לשוק המארזים של היום.

בברכת שבוע טוב

אלי

V2000_zps7e91fa13.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז פשוט יפה. אני אוהב.

ראיתי פעם פרויקט עם מארז שהיה מאלומיניום מוברש (דומה מאוד בצבע) והחלון היה מעושן מעט משהו בין חום לשחור ותאורה לבנה עדינה בפנים, זה היה מיוחד מאוד. (לא כופה רעיונות רק משתף :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעות תמיד יתקבלו בברכה,

בגדול? אני כבר יודע איך אני רוצה שהוא יראה.

רוצים טיזר נוסף? קיבלתם

אני עובד גם בסלון - לא רק במטבח, שם אני עושה שימוש בציוד הכבד :biglaugh:

ניתן לראות את הדלת המקורית, ללא החלון ואת החלוקה הפנימית, עם המארז שהביא את הבשורה של חלוקה פנימית. בחלק התחתון ניתן לראות 12X3.5" עבור הקשיחים, ומקום עבור 2 ספקים, עם חלוקה לאיזורי חום.

בחלק העליון? 7X5.25" עם מקום ללוח EiATX

3_zps0424fd52.jpg

מה אני רוצה לעשות עם המארז?

4_zpsb22e0807.jpg

הלוג הרשמי של הפרוייקט יפתח בקרוב, אני כרגע מחפש שם הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לפרוייקט הנוכחי:

אני מעוניין לחכות לgtx 880/980 שיצא. מלבד זאת יש לי להזמין סליבינג וציוד לחיצה.

קניות? 2 רדיאטורים של 240, בלוק לכרטיס מסך, ועוד הפתעה קטנה.

בנוגע לפרוייקט החדש:

אני אוסף הצעות מחיר עבור שלב הcnc.

יש לי כבר תכנון ראשוני עבור הסידור הפנימי החדש.

אני מתלבט אם לעשות שימוש ברדיאטורים של 360 (קיימים) או 480 (יש רק אחד).

בלוק למעבד יש. משאבות יש.

חומרה? עדיין לא קיבלתי החלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...