עקיפת ההגדרה "טעינה בלבד" בחיבור USB בעזרת תוכנה חיצונית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עקיפת ההגדרה "טעינה בלבד" בחיבור USB בעזרת תוכנה חיצונית

ArielBiMBa

Recommended Posts

היי,

אתן קצת רקע:

שנה שעברה עברתי את הטיול אחרי הצבא עם הgalaxy s1, ולמרות שאת רוב התמונות צילמתי עם , יצא לי לצלם קצת גם עם הגלקסי.

מכיוון שהיו לי עליו רק מעט לא גיביתי אותו ישר כשחזרתי וחודש אח"כ, אחרי חודשים שהוא עבר בחו"ל בערך כל מז"א אוויר אפשרי, המסך של הגלקסי החליט למות כציוני בשיבה טובה על אדמת ארצנו.

הבעיה - הפלאפון היה על הגדרה של "טעינה בלבד בחיבור USB" וכאשר אני מחבר אותו למחשב הוא לא מזוהה (כי הוא נטען בלבד..), ולכן אני לא יכול לקחת ממנו את הקבצים (אלו שנמצאים על הפלא' כמובן, לא על כרטיס זיכרון). על הפלאפון היה מותקן אנרואיד 2.1 רגיל (סטוק) ללא רוט ורומים שונים וכו'.

והשאלה - האם אתם מכירים איזו תוכנה שעוקפת את הגדרת הטעינה בלבד ותזהה את הפלא' (והקבצים) בכל מקרה? או אולי יש לכם פתרון יצירתי אחר?

אשמח לכל עזרה מכיוון שיהיה ממש מגניב להשיג את התמונות האלה...תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקווה שusb debugging מופעל אצלך.

http://developer.android.com/sdk/index.html

http://www.androidauthority.com/how-to-install-android-sdk-software-development-kit-21137/

adb pull /sdcard/ D:\android\s2\

אם לא, תיכנס לריקוברי ותנסה עוד פעם.

היי, לא כ"כ הבנתי מה אני צריך לעשות עם המידע שהבאת..לא מבין במיוחד בזה. תוכל לפרט קצת יותר? וריקאברי יהיה בעיה מכיוון שאני אצטרך תצוגת מסך בשביל לדעת שאני בריקאברי, אז נקווה שהאופציה הראשונה תעבוד..

במקרה הגרוע תוכל ללכת לחנות ולבקש לשנות את ההגדרה הזאת. הם יחברו לך מסך לכמה דקות ויחזירו לך את המכשיר בתשלום סמלי.

לחבר מסך חלופי זאת לא פעולה שדורשת מעבדה ולוקחת זמן? יש חנויות שיכולות לעשות את זה במקום? ואם אתה מכיר אחת בחיפה (או עם סניף בחיפה) אשמח אם תוכל להמליץ.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במרכז ולכן לא אוכל להמליץ לך על מעבדה. מה שכן, זו פעולה שלוקחת דקות בודדות והברגה של כמה ברגים בודדים. אני חושב שכל אחד יכול לעשות זאת לבד. אם יש לך חבר עם מכשיר או מישהו עם מכשיר שנזרק כבר תוכל לעשות את זה לבד, יש מדריכים ביוטיוב.

בכל מקרה, אם תכנס למעבדה ותבקש לחלץ כמה במכשיר עם מסך שבור או לשנות הגדרה כלשהי לא מאמין שיעשו לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...