הבכי ברשת על באטלפילד 4 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבכי ברשת על באטלפילד 4

tomllic

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מדבר על דברים שלא קשורים בכלל ל BF, הם נכונים לכל משחק . סרטון לא רציני כל כך, מתנשא, לא חכם כל כך, שפה נמוכה, מנסה להקטין את הבעיות שיש במשחק. בנוסף לזה אני אף פעם לא אבין אנשים שמתיחסים ל KDR ב BF, נתון חסר משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שומר נפשו ירחק!

שמרו על הכסף שלכם (ואגב, גם titanfall לא שווה את הכסף)

bf4 שבור מהיסוד, עוד בהשקה השרתים קרסו באופן תדיר, אבל מעבר ל-netcode השבור לגמרי (!!) ולממשק הwebי הנוראי לחלוטין, הלא אינטואיטיבי, השבור עד כדי גיחוך.. המשחק עצמו לא מאוזן בכלל, יותר מידי טנקים וכלי טיס בכל מפה, חוסר איזון בין הקבוצות שבא לידי ביטוי בכך שאתה כשחקן (מנוסה או לא) נכנס למשחק ומוצא את עצמך מול שחקנים רבים רמה 120 עם כל הנשקים פתוחים והטנקים המשודרגים ביותר בעוד בקובצה שלך יכולים להיות רק רמות 40 לכל היותר. המשחקים לרוב וחד צדדים עוד מהתתחלה... זה יוצר חווית משחק לא כיפית, איומה ומתסכלת שיכלה להיפתר בקלות על ידי יצירת איזון שחקנים וlevel ranges בכל משחק.

הדבר היחידי שאני נותן למשחק הזה, זו נקודת זכות על גרפיקה ומכניקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אחרי שתיקנו המון בעיות הוא נזכר, המשחק לא חף מבאגים אך עדיין מהנה וכיפי.

יש עניין כזה של המון שחקנים שהלך להם טוב ב3 ולא הולך להם ב4 מתבכיינים שהמשחק שבור, מכיר כמה כאלו (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכך שאתה כשחקן (מנוסה או לא) נכנס למשחק ומוצא את עצמך מול שחקנים רבים רמה 120 עם כל הנשקים פתוחים והטנקים המשודרגים ביותר בעוד בקובצה שלך יכולים להיות רק רמות 40 לכל היותר.

ואגב 2. אני רמה 40 ומשהו עם כל הנשקים פתוחים... ( אמנם לא כל התוספות פתוחות בכולם, אבל בנשקים שאני משתמש בהם כן...)

וזה לא אומר כלום כי הנשקים הראשונים מעולים בפני עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי בשום מקום את המילה "קשה" המשחק קל מאוד ברגע שאתה קולט איך לשחק, הוא פשוט לא מאוזן ולא כיפי ושבור.

זה הכל. אל תכניסו לי מילים לפה בבקשה. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרו את הבעיות הקשות ביותר אבל לפחות כרגע לא סדרו את RUSH (עובדים על זה), לא סדרו את TDM ולא סדרו את ה SPAWN (לדעתי הבעיה הכי קשה מבין אלה שנשארו). כל השאר יחדית בסדר, לא מושלם אבל עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מאוזן? יש מפות מלאות בכלי וכלי טיס, יש כאלו עם קצת ויש כאלו ללא.

מה אתה מצפה ששחקנים ירחמו עליך בגלל שאתה רמה 20 או 30? זה ששחקן הוא ברמה 120 לא אומר שהוא טוב, זה אומר שהוא פשוט חרש.

בקשר ללא כיפי ושבור, תוכל לתת דוגמאות כדי שלא אחשוב שאתה עוד אחד מהילדים שמפסידים ובסיום הסיבוב רושמים למעלה בצ'ט netcode ודברים מפגרים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...