הבכי ברשת על באטלפילד 4 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבכי ברשת על באטלפילד 4

tomllic

Recommended Posts

שמע אני לא מגזים , המשחק הזה גרוע, אני יודע להינות מכל משחק ובגדול משחקי יריות מספקים אותי מאוד , אבל גם אם אני נהנה מהמשחק הזה הוא ממש מעצבן אותי , באגים , קריסות , בכלל הפונקציונליות של הקלאסים מפגרות ,

אני עברתי למשחק אחר ולא רע לי

את הלקח שלי למדתי, לא קונה יותר BF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע ההמלצה היא לא לקנות משחקים של EA בכללי, הם לא הוציאו אפילו משחק אחד בשנים האחרונות שעבד כמו שצריך.

BF מלא בבאגים, חלקם קשים מאוד.

NFS האחרון פשוט אסון (ה FPS משנה את מהירות המשחק ומשפיע על הפיזיקה של המשחק).

DEAD SPACE 3 (גם הקודמים) פורט נוראי (INPUT LAG אם מפעילים V SYNC, בעיות קשות עם IN GAME ומידי פעם יש מסך שחור והסאונד תקין ואז צריך לצאת ולהיכנס).

SIM CITY לא צריך להסביר למה.

MASS EFFECT 3 גם לא מדהים במיוחד (לא רק הסוף, כל המשחק היה MEH בהשוואה לקודמים).

dungeon keeper למובייל גם נוראי ולא שחיק.

משחקי ספורט למחשב משתמשים במנוע הישן ולא במנוע החדש (ראו האחרון ב בהשוואה למחשב).

לא הייתי מצפה לשינוי בזמן הקרוב, ה CEO שלהם הוא מי שהיה אחראי על הפיתוח של ...איך נתנו לו קידום אני לא יודע :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אם Titanfall יהיה המושיע של EA

אגב, אני מסכים שהמשחק יצא במצב מחפיר (אפילו בשביל משחק BF) והיחס של DICE ובעיקר EA לנושא היה זוועה.

היום אני מאמין שרוב הדברים שופרו/תוקנו, לפחות לרמה שהייתה בBF3 אבל ראבק, לקח להם 4 חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LevelCap גם יורד על BF4:

שורה תחתונה, BF4 נראה מצויין אבל עובד חרא על גבול היאוש. הוא גם מדבר על זה ש BF4 הרג בערך חצי ממצבי המשחק בסדרה, במיוחד את RUSH.

ידיד המכובד שהוא "מומחה למשחקים" , אתה מקרה קלאסי של שחקן BF ותיק (כנראה) שפשוט מאוכזב מהמשחק והפכת להיות HATER של ממש.

אני מכיר עוד כמה כאלה.

בפוסט הראשון , אתה מרצה לנו איך "אי אפשר להתעלם מרוב האנשים שהמשחק שבור עבורם" ואחרי זה שרוב האנשים פה אומרים לך שהמשחק עובד להם מעולה, אתה לא רואה לתקן את עצמך ולהודות שאתה כנראה במיעוט.

אני לא אחזור פה על כל מה שנאמר, אני אישית לא חוויתי בעיות מעולם , יותר נכון , לא הייתי רגיל לנושא ה- Tick rate ו- netcode, זה משהו אישי.

חברים שלי חוו בעיות וזה ביזיון אבל מפה ולהגיד שאין מה לעשות, המשחק שבור וכו' , זאת ערימה של שטויות.

אני כבר 30 שנה עוד מעט וכמעט ולא נתקלתי בחברות כמו DICE שקשובות לקהילה (EA זה כבר סיפור אחר).

לדעתי , רוב האנשים כבר מאוכזבים מהחוויה וזה לא משנה גם אם הכל יתוקן , הטעם הרע נשאר והם לא רוצים לשחק בזה יותר.

לגיטימי.

מפה ועד המשחק שבור, לעשות חרם על DICE ו/או EA , תביעות יצוגיית וכו' , המרחק רחוק.

עדיין BF מספק חוויה שאין לה אח ורע לדעתי (יסלחו לי אנשי ARMA).

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הייתה לי בעיה עם הצורה ש DICE מוציאים את המשחקים שלהם. באופן כבוע יש באגים שמופיעים משחק אחרי משחק ולא מסדרים אותם. בנוסף לזה יש להם בעיה קשה מאוד של בקרת איכות, זה הרבה פעמים מרגיש כאילו אף אחד לא בודק את המוצרים/עדכונים לפני שהם מוציאים אותם.

אף אחד לא אמר שהמשחק עובד לו מעולה, זה גם לא אפשרי שהמשחק יעבוד מעולה. כל הבעיות שהזכרתי (ומופיעות גם בהשוואה של LEVELCAP ומשתמשים YT אחרים) קיימים ל 100% מהמשתמשים. אם אתה יכול לשחק במשחק שנמצא במצב הזה תהנה ותדע שגם המשחקים הבאים יהיו ככה כי אנשים כמוך חושבים שזה מספיק טוב.

כרגע המשחק לא במצב שהוא אמור להיות בו כמה חודשים אחרי היציאה, הוא בקושי במצב שהוא היה אמור להיות בו ביום היציאה. אפילו BATTLELOG עוד לא הגיע למצב שהוא אמור להיות בו (נכנסתי ל BF3 והייתי בשוק מכמה אפשרויות חסרות ב BF4).

בשום מקום לא אמרתי לעשות חרם, אמרתי שלא מומלץ לקנות מראש ובחלק מהמקרים מומלץ פשוט לא לקנות. נתתי גם רשימה של משחקים ש EA הוציאו בשנים האחרונות ויש בהם באגים מאוד קשים ובחלק מהם פשוט תכנון גרוע שלא מאפשר גם לתקן את המשחק (SIM CITY).

בקשר לתמיכה של DICE, אם הם מראש היו עושים את העבודה כמו שצריך הם לא היו צריכים לעבוד כל כך הרבה עכשיו. חוץ מזה גם מה שהם עושים עכשיו לא כזה נדיר, הינה רשימה קצרה של מפתחות שעושות (או עשו כי חלקן לא קיימות יותר) את אותו הדבר (ואפילו הרבה יותר) גם אם המשחקים שלהן יצאו במצב הרבה יותר טוב מ BF4:

RAVEN (עד 2008), VALVE, TREYARCH, EDGE OF REALITY, ועוד רבות אחרות.

DICE ממש לא מיוחדים, כל מה שהם עשו עם ההשקה של המשחק הזה היה גרוע. אפילו העדכונים שלהם מלאים ביחס מזלזל (שימוש מרובה במרכאות, עדכונים שלא סדרו שום דבר, עדכונים שהוסיפו באגים מאוד קשים כמו חוסר הסאונד ב TDM שהופיע גם אחרי העדכון שהיה אמור לסדר אותו).

בקיצור אני לא הולך להודות בשום דבר כי אני צודק, לא חסר אנשים שאומרים שאני צודק ויש עובדות בשטח שאני צודק. עובדה גם ש DICE הודו שאני צודק והוידעו על עדכונים שאמורים לשפר את המצב. נכון לרגע זה אני משחק במשחקים אחרים, אחרי כל עדכון אני נכנס לבדוק מה המצב של המשחק, ביום שאני ארגיש שהוא במצב ראוי אני אשמח לשחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי גם רשימה של משחקים ש EA הוציאו בשנים האחרונות ויש בהם באגים מאוד קשים ובחלק מהם פשוט תכנון גרוע שלא מאפשר גם לתקן את המשחק (SIM CITY).

מה הבעיה עם SIMCITY היום? המשחק מצוין, מקבל עדכונים וחבילות הרחה כאלו ואחרות.

הם נתנו משחק חינם לרוכשים עקב הבעיות (שחוויתי רק בחודש הראשון), והראו שהם מספקים פיצוי?

נכון EA לא מפיצה טובה למשחקים, אבל הצוות של המשחק כן עובד על תיקון הבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אפשרי ליצור עיר עצמאית במשחק ותמיד יש ערים מתות באיזור שלך שמגבירות פשע וכו'. גם עוד לא סדרו את כל הבעיות עם הסימולציה, אנשים לא באמת הולכים לעבודה וחוזרים הבייתה הם פשוט נוסעים בעיר וגם את זה הם לא עשוים כמו שצריך והרבה פעמים יש דרכים שאין בהם אחד למרות שבמקביל יש כביש מפוצץ.

ה OFFLINE MODE וה- MOD TOOLS אולי ישפרו את המצב עוד יותר אבל זה לא משנה את העובדה שהסימולציה לא משהו, הערים קטנות מידי, התכנון למצב בינוני מינוס והתוצאה היא בלגן. בשביל לסדר את מה שהם עשו היה צריך לשנות את כל המשחק. זה נכון גם ל DK החדש למובייל, התכנון שלו מאפס פשוט גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון מצויין, הביצוע לא. יכול להיות שעם עוד כמה חודשי פיתוח הם היו מצליחים לסדר את זה אבל התוצאה הסופית הפעם לא הייתה משהו. אפשר גם לראות איך למרות שמדובר במפתחות שונות אותן בעיות חוזרות כל פעם:

1. QA גרוע, הרבה מהבעיות האלה היו אמורים לראות בשלבי הבדיקה. לא יכול להיות שהמשחקים האלה נבדקו כמו שצריך ולא התגלו הבעיות האלה.

2. קיצור זמני הפיתוח וכשל של המפתחים להתאים את עצמם לזמן שניתן להם (מאוד בולט ב BF4 ו SIM CITY).

3. הצגת מצב חלקי/שקרים מצד הנציגים של המפתחים (SIM CITY "משתמש בענן לצורכי סימולציה" והרבה אי דיוקים ושקרים בעדכונים למשחקים השונים).

4. ניהול זמנים לא הגיוני מצד EA, חלק מהמפתחים מקבלים 0 גמישות בתאריכי היציאה בזמן שאחרים נהנים מדחיה של שנה ואפילו שנתיים במקרה הצורך.

5. ניהול כושל בדרג הגבוה של EA, נראה אם זה ישתנה, רובם הוחלפו שנה שעברה.

6. השרתים של EA צריכים שדרוג דחוף.

7. מפתחים חסרי ניסיון בפיתוח ל שפשוט לא מבינים מה הם עושים (למעט DICE ומפתחות שכל יעודן זה לפתח משחקי מחשב כמו המפתחת של SIM CITY).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הזה שאנשים בקהילה נעלבים מהעניין של המרכאות וה-"so called" ממש מצחיק בעיני.

זה לא זלזול בבעיה. פשוט ככה הבעיה מוכרת בקהילה וככה דייס מתייחסים לזה.

אם כבר, זה נותן לבעיה יותר רשמיות ומראה יותר רצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים איתך לגמרי

אני בכל אופן רכשתי פרימיום השבוע

נהנה מכל רגע

באמת אין לי מושג מה אתם רוצים!

בעיות היו , יש ותמיד יהיו

המשחק דורש הרבה מאוד יזע והשקעה כדי להביא אותו למצב מושלם, זה לא כמו המשחקים של פעם שכותבים אותם הרבה יותר בקלות.

למרות זאת עם כל הקושי והדדלנים שיש לכל צוות הם הוציאו משחק שלפי דעתי הוא משחק הfps הטוב ביותר שיצא אי פעם

ואיכשהו הם מצליחים להפתיע ולהוציא כל פעם מחדש משו יותר טוב מהמשחק הקודם שזה כבר גורם להערצה

אז תפסיקו לבכות על כל שטות , תסתכלו על חצי הכוס המלאה ותהנו, כמו שאתם( אלה שמתלוננים) כנראה עושים.

דא , אתם לא חייבים לקנות את המשחק אם תהיתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מזלזל בבעיות שיש ב- BF4 , גם העובדה שעדיין יש בעיות היא חמורה יחסית אבל מפה ועד משחק שבור?

אתה אומר שיש בעיות שקורות ל-100 אחוז מהמשתמשים אז לא יכול להיות שבגלל "משתמשים כמוני" שכנראה אין להם את הבעיות , הבעיות ימשיכו להתקיים בעתיד.

שוב אתה סותר את עצמך.

בכל מקרה, לדעתי DICE קיבלו בראש , אני במקומם , משחרר את Naval strike בחינם לכל מי שאין לו פרימיום ולא איזה חבילת אקדחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...