לא יודע מה ללמוד. למישהו יש התנסות או מכיר את התואר בטכנולוגיות אינטרנט בבר אילן? - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע מה ללמוד. למישהו יש התנסות או מכיר את התואר בטכנולוגיות אינטרנט בבר אילן?

yoni_h

Recommended Posts

אני לא יודע אם להיות מורה זה בשבילי. לא רואה את עצמי מלמד מול כתה, וגם יש לי פחד קהל מסויים חח.

בקיצור הגורל שלי להיות עני וממורמר בגלל שלא אעשה תואר מתמטי? :behead:

Symbore, איזה תואר עשית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגורל שלך הוא להיות עני וממורמר אם אתה לא דואג לעצמך למקצוע. לא בשביל כל מקצוע צריך ללמוד "תואר מתמטי" (הגדרה קצת מפגרת, אבל לא נורא).

אתה יכול ללכת ללמוד הנדסאי חשמל, אתה יכול ללמוד מקצוע טכנאות IT כלשהו ואני מעריך שיש עוד מלא דברים שעליהם אני לא חושב מאנשים מתפרנסים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי אני מעדיף ללמוד לתואר באוניברסיטה מאשר ללמוד הנדסאי. ככה לפחות הרגילו אותי לחשוב.

יש למישהו מושג באופטומטריה? זה 4 שנים לימודים, אבל יש לזה ביקוש? שכר טוב?

בנוגע לתואר בטכנולוגיות בבר אילן, דיברתי עם אחד הבוגרים שלהם שסיים ב-2009. הוא אמר לי שהתואר לבד לא מספיק כדי לעבוד בתחום, אלא צריך ממש להשקיע וללמוד מעבר לקורסים שמלמדים בכתה, והוא עצמו גם הגיע לתואר עם ידע מוקדם. אז אני לא יודע אם התואר הזה מתאים לי, כי לי אין ידע מוקדם ולא יודע אם אצליח ללמוד מעבר למה שמלמדים, אבל אתם לא חושבים שתואר כזה יכול לפתוח לי איזשהי דלת? אם למדתי לתואר 3 שנים, והוא בעצם לא נתן לי כלום בסופו של דבר מבחינת תעסוקה, זה בזבוז זמן מוחלט לדעתי. אתם לא חושבים כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללמוד תואר כי אתה רוצה ביטחון תעסוקתי: יש כאמור תארים ריאליים אשר מבטיחים זאת ובטוח מספר תארים הומאניים עם ביקוש רב

אם אתה רוצה ללמוד תואר כי העבודה שלך כרגע ממנת את הלימודים: הולכים ללמוד מה שהעבודה דורשת ואם היא סתם ממנת אז הולכים לתארים יחסית קלים יותר

אם אתה רוצה ללמוד תואר כי אתה רוצה ללמוד תואר: תלך לפי מה שמעניין אותך, כך לפחות תהנה

מאוד קשה ללמוד מקצוע שלא לדבר על תואר שלם ששום דבר בו לא מדבר אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכולוגיה קלינית (תואר שני) - אחד מהתארים אשר יותר קשה להתקבל אליהם

משפטים (קשה בימיניו למצוא עבודה אבל אם יש לך פרקטיקה + תואר שני אתה תסתדר) - קל להתקבל

רפואה ורפואת שיניים כמובן - אני באמת צריך להרחיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטומטריה זה תואר ריאלי.

מה שהרגילו אותך לחשוב זה לא משנה. המטרה שלך היא, למיטב הבנתי, למצוא עבודה עם שכר הגון וסיפוק. בשביל לעשות את זה, אתה צריך ליצור אצלך סט כישורים שיש לו ביקוש בשוק. תואר אקדמי יכול להוביל אותך לזה, אבל לא כל תואר אקדמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...