מעוניין לשדרג כרטיס מסך למחשב ישן - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג כרטיס מסך למחשב ישן

Ac-Boy

Recommended Posts

שלום רב לכולם.

הגיע זמנו לכרטיס מסך שלי מזמן אבל עכשיו מתפנה לי קצת זמן לשחק ואני מוצא את עצמי לא מסוגל להריץ דבר.

מפרט המחשב שלי הוא:

מעבד: E6300

לוח אמ: P5L2 SE .

כרטיס מסך נוכחי:7600GT

RAM: 3GB

אני מודע לכך שהמפרט שלי מאוד מאוד ישן אבל להחליף מחשב כרגע לא יתאפשר, מה שכן אני רוצה לשחק במשחקים ולפחות לעמוד בסטנדרטים (בשאיפה גם יותר מזה).

מה הכרטיס מסך הכי טוב שאוכל לרכוש שיוכל למקסם את המפרט שלי אך יחד עם זאת שהמפרט שלי לא יצור צוואר בקבוק ולמעשה לא הרווחתי יותר מדי.

שורה תחתונה מחפש כרטיס מסך שיתן לי את התוצאה הטובה ביותר שאפשר להוציא מהמערכת שלי במחיר הכי זול.

עד כמה שידוע לי הלוח אמ שלי מחזיק בPCI-E (משהו כזה, אניכבר לא זוכר).

התקציב הוא עד 300 שקל, נראה לי ריאלי, סה"כ אני סביר להניח שארכוש כרטיס דיי ישן.

תודה רבה חבר'ה, מעריך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שה7600GT הוא הכרטיס שממצה את כל היכולות המפרט (שהן דיי נמוכות גם ככה), אבל אני בטוח שקיים איזשהו כרטיס שיעשה הבדל קטן עבורי ולפחות ימקסם את יכולות המחשב, עד כדי רמה שאוכל להריץ משחקים באיכות סבירה בימינו.

או שאני הוזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת על המעבד הזה

מעבד 2 ליבות ,מהירות שעון של 2.8

יצא ב2009

יש לו 3 גיגה ,ככה שיהיו משחקים מסוימים שירוצו בסדר

בכל מקרה פותח הדיון ,אני לא היתי משדרג כלום במחשב הזה -כי חבל על הכסף

תשים בצד כסף ,עד שיהיה לך מספיק למחשב חדש

בינתים אתה יכול לשחק משחקים יחסית קלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כאן טבלה שמראה את רמות הביצועים של כרטיסי המסך באופן כללי.

אני מסכים שקניית כרטיס מסך ב-300 ש"ח תהיה דיי ביזבוז, אלא אם כן אתה חייב כרטיס מסך אחר (כרטיס המסך שלך לא תקין ואין לך ליבה גרפית מובנית במעבד). במקרה כזה תקבל את יחס ביצועים למחיר דיי טוב עבור הכרטיס הזה (NVIDIA GeForce GTX560 1GB DDR5 של FORSA), אבל הוא עולה כ-400 ש"ח. כרטיס המסך המשתלם הבא הוא זה (Sapphire 7870 2GB GDDR5 GHZ), אבל הוא הוא כבר עולה 750 ש"ח.

בעיקרון יש גם את זה (Sapphire 5670 1GB HDMI), שהוא יותר טוב מכרטיס המסך שלך בכמה רמות ועולה פחות מ-300 ש"ח, אבל כבר עדיף ללכת על ה GTX560, שעולה כ-100 ש"ח יותר וטוב ממנו בכמה רמות.

הערה - אם אתה קונה כרטיס מסך חדש, שים לב לדרישות ההספק שלו ולחיבורים שהוא דורש. יכול להיות שספק הכח שלך חלש מדיי או שאין לך את חיבורי המתח המתאימים (למרות שבמקרה כזה יש מתאמים מחיבורי המתח הרגילים), ואז תצטרך להחליף גם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת על המעבד הזה

מעבד 2 ליבות ,מהירות שעון של 2.8

יצא ב2009

יש לו 3 גיגה זיכרון ,ככה שיהיו משחקים מסוימים שירוצו בסדר

בכל מקרה פותח הדיון ,אני לא היתי משדרג כלום במחשב הזה -כי חבל על הכסף

תשים בצד כסף ,עד שיהיה לך מספיק למחשב חדש

בינתים אתה יכול לשחק משחקים יחסית קלים

אתה מתבלבל, גוטה.

מה שאתה ציינת הוא מעבד Dual E6300 מבוסס 45 ננו-מטרים

מה שיש לפותח הדיון הוא 2 Duo E6300, מעבד קונרו 65 ננו-מטרים ב-1.86 גיגה-הרץ

ישן מאוד וחלש מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK-לא ידעתי שיש 2 שונים באותו השם הכללי

זה באמת משנה את התמונה די הרבה

יש הרבה משחקים שאפילו לא יסכימו לנסות לעלות ,בלי איזה פריצה ,שלא לדבר על הביצועים בפועל

חשבתי שהמעבד קצת נורמלי יותר ,טעיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שני המעבדים הנ"ל:

http://ark.intel.com/compare/41493,27248

טכנית, אנחנו לא ממש יודעים איזה מעבד יש ל Ac-Boy, אבל סביר להניח שמדובר ב E6300 החלש יותר. הייתי בודק לפי התמיכה במעבדים של הלוח, אבל מסתבר שבאתר של Asus אין בכלל לוח בשם P5L2 SE...

אני לא ממש מסכים שלא ניתן לשחק במחשב כזה. למחשב שלי יש מפרט דומה (ראה מפרט בצד ואציין כי עד לפני כחודשיים היה לי מעבד חלש יותר - ה E4300), ולדעתי אפשר לשחק במחשב כזה. נכון, אולי לא במשחקים הכי חדשים ובטוח שלא בהגדרות הכי גבוהות (או אפילו בינוניות), אבל עדיין אפשר לשחק. למעשה יש משחקים, כולל משחקי online, שאני מצליח לשחק בהם (ולהנות) עם המחשב הנוכחי שלי (הערה - יש לי יותר זיכרון וכרטיס מסך קצת יותר טוב מזה של Ac-Boy). לדוגמא - בימים האחרונים אני משחק במשהו שנקרה Ghost Recon Online, שהוא משחק חינמי, ולדעתי הוא שחיק לחלוטין. אם ממש יש צורך בהחלפת כרטיס המסך, כל אחד משלושת כרטיסי המסך שהצעתי קודם יאפשרו לך לשחק קצת יותר טוב (אבל אל תצפה למשחקים כמו BF4 או משהו), אבל כמובן שיהיה עדיף לחסוך את הכסף ולקנות מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...